Skład: Miklas, Majak, Nowak, Klimek, Krupa, Kopeć, Mioduszewski
Skład: Przechrzta, Krysiński, Szozda, Kołakowski, Kopyś, Pawlaczek, Goch, Zasłonka, Polańczyk
39' Piotr Miklas
40' Piotr Miklas
1' Adrian Zasłonka
3' Łukasz Kopyś
25' Adrian Zasłonka (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Szymon Kopeć (Autor dwóch trafień oraz jednej asysty. To on był głównym autorem sukcesu ekipy Kruczek, atakował, bronił i przeszkadzał rywalą w zdobyciu kolejnych trafień.)

Przed nami prawdziwy hit poniedziałku, czyli mecz trzeciej z czwartą ekipą pierwszej ligi. Santa'n'deer mierzyć się będzie z Kruczkami. Obie ekipy walczą o zwycięstwo w lidze i dzisiaj któraś z nich może się do tego celu znacznie przybliżyć. 18 punktów taki dorobek na swoich kontach mają te drużyny, a strata do pierwszego w tabeli ForceGSM to zaledwie 3 punkty. Który z ofenswynych duetów okaże się dzisiaj lepszy i poprowadzi swoją drużyne do zwycięstwa, Miklas-Kopeć czy może Zasłonka-Kopyś. O tym wszystkim przekonamy się już za chwilę.

1' GOL! (1-0) Szybkie otwarcie spotkania. Na bramkę strzela Dariusz Polańczyk, a tuż przed bramkarzem tor lotu piłki dotknięciem zmienia Zasłonka i to on wpisuję się jako pierwszy na listę strzelców.
3' GOL! (2-0) Powyższenie prowadzenia zawodników Krysińskiego, zamieszanie w polu karnym dobrym strzałem wykorzystuje Łukasz Kopyś.
5' Drugiego trafienia na swoim koncie szuka Kopyś, jednak tym razem strzał zostaje zablokowany przez jednego z obrońców Kruczek.
7' Rzut wolny dla ekipy Santa'n'deer, a do piłki podchodzi Polańczyk, płaski strzał wpada prosto w ręce Nowaka.
9' Z połowy boiska strzela Kopeć, jednak piłka leci wysoko ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Przechrzta.
13' GOL! (2-1) Mamy bramkę kontaktową dla Kruczek. Jako pierwszy po stronie ekipy Kopecia wpisuję się na liste strzelców Michał Klimek.
15' Z bliskiej odległości strzał oddaje Majak, ale jego uderzenie zostaje zablokowane przez dwóch defensorów.
18' Rzut wolny dla ekipy Kruczek, do piłki podchodzi Kopeć i oddaje bardzo silny strzał który leci prosto w ustawiony mur. Dobra szansa do zdobycia wyrównania zaprzepaszczona.
19' Za pola karnego wynik stara się podwyższyć Zasłonka, ale strzał wpada do koszyczka bramkarza rywali.
22' GOL! (2-2) Fantastycznie drugą część spotkania rozpoczynają Kruczki. Miklas podaje do wolnego na prawej stornie Kopecia, a ten potężnym strzałem zdobywa wyrównanie dla swojej ekipy.
24' GOL! (2-3) Dobry okres gry ekipy Kruczek zakończony kolejnym trafieniem, Miklas płaskim strzałem przy samym słupku daje prowadzenie po raz pierwszy w tym meczu.
25' GOL! (3-3) Rzut karny dla ekipy Santa'n'deer. Do piłki podchodzi Zasłonka i oddaje strzał w prawy róg, natomiast bramkarz rzuca się w przeciwny.
28' GOL! (3-4) Szymon Kopeć kompletuje na swoim koncie dublet. Płaski, mierzony strzał po odbiciu jeszcze od słupka wpada do siatki rywali.
30' Michał Klimek ratuje swoją drużynę przed stratą bramki, fantastyczny wślizg na polu karnym blokuje strzał który prawdopodobnie wpadłby do siatki.
32' GOL! (3-5) Kruczki odskakują po raz pierwszy w tym meczu na dwa trafienia. Kontratak i Kopeć podaje do będącego w ataku Majaka który strzałem pod poprzeczkę zdobywa bramkę.
35' Kolejna piękna interwencja obrońców ekipy Kopecia, tym razem Kołaczkowski w ostatniej chwili ubiega napastnika rywali.
37' Z pierwszej piłki uderza Klimek, ale ten strzał leci wysoko ponad poprzeczką i Michał przeprasza swoich kolegów.
39' GOL! (3-6) Kruczki z kolejnym trafieniem. Dośrodkowanie z boku boiska, a podanie na gola zamienia Piotr Miklas.
40' GOL! (3-7) Wynik spotkania zostaje ustalony przez Miklasa. Płaski strzał przekracza linię bramkową.

Mimo różniącego znacznie wyniku spotkanie pomiędzy Kruczkami i Santa'n'deer należało do tych z gatunku wyrównanych. Lepiej w mecz weszła drużyna popularnie nazywana Reniferami, szybko strzelone dwie bramki oblały rywali zimnym prysznicem. Kruczki przez pierwszy fragment spotkania grały strasznie niedokładnie, aż do 13 minuty gdy pierwsze trafienie kontaktowe zdobył Klimek i to poderwało drużynę do odrabiania dalszych strat. Natomiast dobra gra na początku drugiej połowy przyniosła pierwsze w tym spotkaniu prowadzenie. Po rzucie karnym wykonanym przez Zasłonkę ostatni raz mieliśmy remis, później do bramki trafiali tylko zawodnicy Kopecia. Hit poniedziałku rozstrzygnięty na korzyść Kruczek, 3 punkty i miejsce lidera na równi z ForceGSM, jednak ekipa Dyczkowskiego ma rozegrane jedno spotkanie mniej niż ich rywale. Możliwość walki o kolejne punkty już w następny piątek, Kruczki grać będą z Fc AmRestem, zaś Santa'n'deer podejmować będzie Auto Truck.

autor: Maciej Siwek