22.02 godz. 22:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Turek, Różewicz, Cisło, Adamski, Kamiński, Dudek, Oleh, Szul, Orłowski
Skład: Jakiel, Jastrzębski, Piotrowski, Światłowski, Sielski, Wesołowski, Wiater, Kozłowski, Nadgrodkiewicz
12' Michał Cisło
28' Ernest Szul
6' Łukasz Światłowski
7' Szymon Jastrzębski
9' Krzysztof Wiater
10' Krzysztof Wiater
13' Łukasz Światłowski
14' Krzysztof Wiater
15' Jakub Kozłowski
23' Szymon Jastrzębski
25' Łukasz Światłowski
26' Krzysztof Wiater
27' Łukasz Światłowski
28' Robert Jakiel
28' Łukasz Światłowski
28' Krzysztof Wiater
30' Krzysztof Wiater
31' Krzysztof Wiater
32' Robert Jakiel
35' Krzysztof Wiater
36' Szymon Jastrzębski
36' Krzysztof Wiater
39' Szymon Jastrzębski
Zawodnik meczu: Krzysztof Wiater (Nie wiem ile bramek strzelił, zapraszam do policzenia sobie we własnym zakresie, na pewno był najskuteczniejszym zawodnikiem meczu, wyróżnić należy też Łukasz Światłowskiego i Szymona Jastrzębskiego)

2' Łukasz Światłowski z czuba minimalnie obok słupka
4' bomba z dystansu Światłowskiego, nad poprzeczką
6' (1:0) Światłowski strzela z metra po podaniu Szymona Jastrzębskiego
7' (2:0) zamiana ról podaje Światłowski a Jastrzębski wbija piłkę do siatki
9' (3:0) ładny strzał z półobrotu Krzysztofa Wiatera
10' (4:0) druga bramka Wiatera, odjeżdża Ogrodomania przeciwnikom
12' (4:1) piękne uderzenie w róg z dystansu Michała Cisło i pierwsza bramka dla Teleforceone
13' (5:1) Światłowski strzela swoja drugą bramkę, szybka odpowiedź na trafienie przeciwników
14' (6:1) Wiater kompletuje hattricka
15' (7:1) Kozłowski strzela z najbliższej odległości, na kolanach Teleforceone
21' Dariusz Turek nie strzela z bliska w sytuacji 1 na 1
23' (8:1) Jastrzębski zdobywa swoją druga a ósmą bramkę dla zespołu Ogrodomania
25' (9:1) hattrick Światłowskiego
26' (10:1) Wiater z bliska pokonuje Dawida Adamskiego
27' (11:1) Światłowski kolejne trafienie
28' (12:1) Robert Jakiel strzelcem bramki
28' (13:1) Światłowski gol
28' (13:2) Ernest Szul gol
28' (14:2) Wiater gol
30' (15:2) Wiater gol pod popreczkę po dobitce
31' (16:2) Wiater gol 1 na 1
32' (17:2) Jakiel gol
35' (18:2) Wiater gol 1 na 1
35' (19:2) Wiater gol 1 na 1
36' (20:2) Jastrzębski gol
36' (21:2) Wiater pomiędzy nogami bramkarza
39' (22:2) Jastrzębski gol

Dzisiejszy wieczór miał nierówny przebieg, dwa ciekawe spotkania przeplatały się z dwoma meczami do jednej bramki, i to takimi, które to popularne określenie wyczerpują w 100%. W tym meczu Ogrodomania dokonała gwałtu na drużynie Teleforceone, aplikując im 22 bramki. Przykro było na to patrzeć, ciezko było nadążyć z opisywaniem kolejnych goli kiedy nie miało się szansy ich zobaczyć opisując strzelonego 20 sekund wcześniej, stąd relacja tak lakoniczna jak wyżej. Oby jak najmniej takich spotkań, cięzkich tak dla kibiców jak i dla osób, które oglądają je z innych względów. Gratulacje dla zwycięzców.

autor: Paweł Kubów