Skład: Miklas, Mosiński, Majak, Klimek, Krupa, Kopeć
Skład: Puchała, Kos, Olejnik, Słonecki, Darmochwał, Jakubowski, Dancewicz
32' Marcin Majak
35' Szymon Kopeć
36' Szymon Kopeć
40' Piotr Miklas
19' Aleksander Darmochwał
20' Aleksander Darmochwał
27' Aleksander Darmochwał
31' Piotr Jakubowski
Zawodnik meczu: Szymon Kopeć (Szymon był motorem napędowym Kruczków. Praktycznie każda akcja przechodziła przez niego, a on robił swoje. W efekcie strzelił hattricka i zanotował dwie asysty. Wyróżnienie dla Marcina Majaka. )

W przedostatnim środowym meczu, w 1 lidze zobaczymy starych znajomych rodem z 2 ligi, czyli Kruczków i Astech. Rok temu w bezpośrednim starciu zespół Szymona Kopcia wygrał 9:6. Czy teraz również zatriumfuje czy jednak to ekipa Roberta Puchały się zrewanżuje? Co do składów obu drużyn to są mocno osłabione. Kruczki zagrają dzisiaj bez zmian. Astech co prawda zmiany posiada, ale w bramce zagra kierownik Piotr Jakubowski, a w akcji nie zobaczymy dzisiaj m.in Filipa Piaseckiego i Grzegorza Kiełkowskiego.

2' Piotr Miklas z łatwością mija jednego z rywali i strzela po ziemi, ale piłka przelatuje tuż obok słupka.
3' Krótko rozegrany aut i z prawej strony mocno uderza Aleksander Darmochwał. Bramkarz jest jednak na posterunku i zbija piłkę do boku.
7' (0:1) - Szymon Kopeć strzela z własnej połowy. Po drodze Miklas zasłania piłkę Piotrowi Jakubowskiemu i ta wpada do siatki tuż przy słupku!
9' Kopeć z rzutu wolnego - mocno, ale nad poprzeczką.
10' Robert Puchała zabiera się z piłką i strzela z woleja i Mosiński zbija "balon" do boku.
15' Michał Klimek fauluje Grzegorza Dancewicza w środkowej strefie i sędzia Tomasz Pondel karze gracza Kruczków żółtą kartką.
16' Dancewicz z dystansu - Mosiński odbija piłkę do boku.
16' (0:2) - Kopeć z autu do Majaka przed pole karne, a ten precyzyjnym strzałem od słupka zaskakuje Jakubowskiego.
18' (0:3) - Rozmontowana defensywa Astechu. Miklas do Klimka, Klimek do Majaka, a ten mocnym strzałem w środek bramki zaskakuje golkipera rywali.
19' (1:3) - Michał Kos zgrywa piłkę głową do Darmochwała, a ten uderzeniem z woleja pokonuje Mosińskiego!
20' (2:3) - Zespół Roberta Puchały idzie za ciosem. Kolejna próba Darmochwała i piłka wpada do siatki tuż przy słupku.
21' Miklas obraca się z rywalem na plecach, ale strzela zbyt lekko, żeby zaskoczyć dobrze ustawionego Jakubowskiego.
22' (2:4) - Krupa na przedpole zagrywa do Miklasa, a ten strzałem "ze szpica", po ziemi, w środek bramki zaskakuje Jakubowskiego!
24' Majak na prawą stronę do Kopcia. Ten strzela bez zastanowienia, ale udanie kolanami interweniuje Jakubowski. Będziemy mieli tylko i wyłącznie rzut z autu.
26' Dancewicz huknął z powietrza. Piłka po tej próbie odbija się od poprzeczki i wychodzi na róg.
27' (2:5) - Szybka kontra Kruczków. Klimek-Kopeć-Klimek i mamy piątego gola.
27' (3:5) - Słonecki do Darmochwała, a ten strzałem niemalże z połowy boiska zaskakuje Mosińskiego.
28' Groźne są te strzały Darmochwała. Kolejne uderzenie i tym razem bramkarz przenosi piłkę poza światło bramki.
29' Dancewicz zza pola karnego i futbolówkę na raty chwyta bramkarz.
30' Kopeć po ziemi - Jakubowski interweniuje nogami.
31' Jakubowski dotyka piłkę ręką poza polem karnym i otrzymuje za to żółty kartonik.
32' (3:6) - Ni to podanie, ni to strzał Majaka z dystansu (niezbyt lekki) i piłka po nieudanej interwencji bramkarza wpada do siatki tuż przy słupku.
33' Strzela Olejnik, ale znowu nieźle interweniuje Mosiński zbijając "balon" na rzut rożny.
35' (3:7) - Kopeć zabiera się z piłką i strzela z dystansu w kierunku dalszego słupka. Ta sztuka mu się udaje i tym samym kapitan Kruczków kompletuje dublet.
36' (3:8) - Rzut wolny dla Kruczków. Do piłki podchodzi Kopeć i precyzyjnym strzałem przy słupku zaskakuje Jakubowskiego po raz trzeci.
37' Darmochwał urywa się obrońcy i uderza po ziemi - Mosiński nogą wybija piłkę na rzut rożny.
38' Olejnik z powietrza i znowu próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności bramkarskich daje Mosiński, który w ekwilibrystyczny sposób przenosi piłkę poza światło bramki.
39' Słonecki dostaje piłkę w pole karne i z bliska uderza wprost w Mosińskiego!
40' (3:9) - Miklas mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na strzał i znajduję drogę do bramki tuż przy słupku.

W pierwszej połowie Kruczki niemiłosiernie męczyły się z Astechem. Co prawda były stroną przeważającą, ale raziły nieskutecznością i po 20 minutach rywalizacji prowadziły tylko jednym golem. W drugiej odsłonie "czerwoni" byli już bardziej skuteczni. Sami strzelili sześć goli, tracąc przy tym zaledwie jednego. Efekt? Wygrana 9:3 i awans na trzecie miejsce. O kolejne trzy punkty Szymon Kopeć i spółka powalczą z Santa'n'deerem. Astech także "skrzyżuje rękawice" z Santanderem, ale już w najbliższy piątek.