06.02 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 8
( 0 : 2 )
Skład: Bigdowski, Szewczyk, Jeziorski, Jaszczyk, Dudek, Leśniowski, Karachevtcev
Skład: Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Gontarz, Niewiadomski, Środa, Gontarz
19' Damian Leśniowski
20' Krzysztof Habas (Gol samobójczy)
21' Damian Leśniowski
30' Kacper Dudek
32' Filip Jaszczyk
36' Damian Szewczyk
36' Damian Leśniowski
39' Norbert Gontarz (Gol samobójczy)
22' Zbigniew Niewiadomski
Zawodnik meczu: Damian Leśniowski (Motor napędowy AmRestu. Damian brał udział niemalże w każdej ofensywnej akcji swojej drużyny, a co wymierne strzelił trzy gole i zanotował asystę. Wyróżnienie dla Kacpra Dudka. )

Dość ciekawie zapowiada się pojedynek zespołów znajdujących się w czołówce 1 ligi, czyli Ołera Meble Ogrodowe z AmRestem. Różnica punktowa między tymi ekipami wynosi zaledwie trzy oczka (na korzyść AmRestu), a to pokazuje tylko, że czeka nas dobre widowisko, chociaż patrząc na kadrę Ołera może być różnie, bowiem zagrają oni bez swoich liderów - Bartłomieja Sockiego, Karola Rafalskiego i Kamila Cebuli.

7' Narazie z boiska wieje nudą. Dużo walki, chłopaki biegają, ale konkretów brak.
10' W końcu jest konkret. Z rzutu wolnego uderza Marcin Lechniak, a w zamieszaniu pod bramą dobrze zachowuje się Kacper Jeziorski i odbija piłkę przed siebie.
11' Kontra Ołera. Zbigniew Niewiadomski mógł zagrać do będącego na czystej pozycji kolegi, ale ostatecznie sam finalizuje akcję strzałem, po którym bramkarz udanie zbija piłkę do boku.
12' Z futbolówką zabiera się Damian Leśniowski. Włącza swoje turbo i niebawem może mieć przed sobą tylko bramkarza, ale w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem zatrzymuje go Lechniak.
13' Instynktowna interwencja Tomasza Środy po strzale z woleja autorstwa Damiana Szewczyka.
15' Leśniowski huknął z dystansu - Środa odbija piłkę przed siebie.
17' Leśniowski dostaje prostopadłą piłkę od jednego z kolegów i mając przed sobą tylko i wyłącznie golkipera - uderza wprost w niego!
19' Szewczyk mógł dać prowadzenie swojej drużynie lub asystować przy trafieniu Leśniowskiego, ale decyduje się na wariant siłowy i grę od bramki rozpocznie Środa.
19' (0:1) - Co nie udało się przed chwilą, udaje się teraz. Szewczyk w tempo zagrywa pod bramkę do Leśniowskiego, a ten zachowuje zimną krew i daje prowadzenie swojej drużyny.
20' (0:2) - AmRest idzie za ciosem, a wyręcza ich tym zawodnik Ołera - Krzysztof Habas, który nie dogaduje się z bramkarzem i pakuje piłkę do własnej bramki.
20' Jeziorski wygrywa pojedynek jeden na jeden z Lehniakiem!
21' (0:3) - Leśniowski kompletuje dublet, po tym jak sprytnie udaje mu się przelobować bramkarza.
22' (1:3) - Mamy pierwsze trafienie dla Ołera, a jego autorem Niewiadomski.
28' Niewiadomski zostaje zatrzymany przez Jeziorskiego. Po chwili piłka może wpaść do bramki, ale Kacper Dudek w porę wybija ją poza pole karne.
30' (1:4) - Dudek zatrzymuje Lechniaka, zabiera mu piłkę i idzie z kontrą. Po drodze unika wślizgu Gontarza, będąc przed polem karnym, schodzi do prawej nogi i technicznym uderzeniem przy słupku pokonuje Środę.
32' (1:5) - Kontra AmRestu i strzałem z lewej strony Tomasza Środę pokonuje Filip Jaszczyk.
33' Grygiel z wolnego - nad poprzeczką.
35' Dudek zabiera piłkę rywalowi, mija kolejnego przeciwnika i będąc w polu karnym Ołera, odgrywa do Szewczyka. Ten jednak się nie spodziewał i akcji nie sfinalizował.
35' Płasko, "ze szpica" uderza Szewczyk - Środa instynktownie zbija futblówkę na rzut rożny.
36' (1:6) - W końcu Szewczyk znajduje drogę do bramki, a jego trafienie jest przedniej urody - mocno, pod ladę.
36' (1:7) - To już po meczu! Leśniowski kompletuje hattricka, a staje się to po tym jak zaskoczył bramkarza strzałem prosto z rzutu wolnego!
38' Szybka kontra AmRestu. Bigdowski do Leśniowskiego. Ten stara się po raz drugi podciąć bramkarza, lecz ten jest na posterunku i przenosi piłkę nad poprzeczką.
39' (1:8) - Pechowa interwencja Norberta Gontarza we własnym polu karnym i mamy kolejne trafienie samobójcze.
40' Daniel Gontarz staje oko w oko z Jeziorskim i przegrywa ten pojedynek!

O ile pierwsza połowa była bardzo wyrównana, to w drugiej na boisku dominował już tylko AmRest i wypunktował Ołera. Wysoka wygrana - 8:1 pozwoliła zespołowi Damiana Szewczyka umocnić się na drugiej pozycji i nadal pozostaje w grze o złote medale. Ekipa Marcina Lechniaka ostatnio nie może ustabilizować formy i przegrała drugi mecz w przeciągu pięciu dni. Można w ich przypadku gdybać jakby zaprezentowali się z Rafalskim i Sockim w składzie. Tego się jednak już nie dowiemy, a gra toczy się dalej. Następnym razem Ołer "skrzyżuje rękawice" z Auto Truckiem, zaś AmRest podejmie Czarnego Byka.