01.02 godz. 22:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 5 )
Skład: Bzowski, Zaborowski, Kwiecień, Podczaszyński, Gołdyn, Kicior, Pawłowski, Gocz, Stasiak
Skład: Nadgrodkiewicz, Kokociński, Piotrowski, Sielski, Koptiev, Wiater, Kozłowski, Jakiel, Szczucki
4' Tomasz Gocz
8' Przemysław Stasiak
13' Przemysław Stasiak
18' Zbigniew Zaborowski
18' Tomasz Gocz
24' Marcin Gołdyn
31' Przemysław Stasiak
5' Krzysztof Wiater
8' Vladyslav Koptiev
30' Vladyslav Koptiev
37' Krzysztof Wiater
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (hattrick i dobra gra zespołowa daje temu zawodnikowi miano gracza meczu. Na słowa uznania zasłużyli także Tomasz Gocz i Marcin Gołdyn)

Soccer Team zagra drugi mecz tego wieczoru, mogą być zmeczeni ale zapewne będą chcieli podołać zadaniu i odprawić z kwitkiem mający na koncie 6 oczek zespół KP Ogrodomania. Czy Przemysław Stasiak jest w stanie zagrać równie dobry mecz jak przed niespełna godziną? I czy seria strzelecka weterana boisk Pawła Pawłowskiego będzie trwać? Odpowiedź na między innymi te pytania, za okoo 45 minut!

2' słupek po groźnym strzale Damiana Kokocińskiego! było bardzo blisko
4' (0:1) pierwszą bramkę zdobywa jednak Soccer Team, dwójkowa akcja Marcina Gołdyna z Tomkiem Goczem, Gołdyn podawał Gocz dokłądnie uderzył i bramkarz wyciąga piłkę z siatki!
5' (1:1) wyrównanie juz po minucie, Krzysztof Wiater strzałem z pięciu metrów strzela na remis
7' Tomasz Gocz z apetytem na drugą bramkę, uderza w syutuacji 1 na 1 ale swietnie spisał się Paweł Szczucki\
8' (1:2) najpierw żółty kartonik obejrzał Vladyslav Koptiev, rzut wolny sprzed pola karnego wykonywał Przemek Stasiak i uderzył nie do obrony, Szczucki po raz drugi wyciąga piłkę z bramki
10' przed szansą Pawłowski, uderza z kąta ale dobrze broni Szczucki
13' (1:3) Stasiak zdobywa bramkę po świetnym zagraniu Grzegorza Bzowskiego, który celnym wyrzutem piłki stworzył szansę bramkową koledze, Soccer Team odjeżdza na dwie bramki
18' (1:4) bramka Tomasza Gocza, który po dośrodkowaniu Zbigniewa Zaborowskiego kończy akcję strzałem głową a dokładniej chyba plecami, jeśli dobrze widziałem
18' (1:5) i znowu gol, pięknym strzałem w okienko kończy akcję Zaborowski, podawał Przemek Stasiak
22' z pierwszej piłki w dość dogodnej sytuacji nie trafił zawodnik Ogrodomanii Krzysztof Wiater
24' (1:6) piąty gol dla Soccer Team, Przemysław Stasiak zagrywa dokładnie do Marcina Gołdyna i ten podwyższa wynik
29' rajd Stasiaka, będąc przed bramką uderzył ale piłka minęła słupek o niecałe pół metra
30' (2:6) bramka dla Ogrodomanii, Vladyslav Koptiew strzela w róg bramki Bzowskiego i bramkarz Soccer Team kapituluje po raz drugi
31' (2:7) szybka odpowiedź Soccer Team a dokładniej asa tej ekipy Przemysława Stasiaka, który szybko wybił przeciwnikom z głów odrabianie strat
37' (3:7) Krzysztof Wiater ładnym strzałem pod samą poprzeczkę kończy akcję Ogrodomanii, efektowny gol tego napastnika

Soccer Team pokazał, że pierwszy mecz nie zabrał im sił i w dobrym stylu pokonał solidny zespół KP Ogrodomania. Świetny mecz rozegrał Przemysław Stasiak, niegorzej wypadła reszta drużyny i mecz skończył się wynikiem 7:3. Tylko przez chwilę wynik był wyrównany na samym poczatku meczu, kiedy dobrze spisujący się w tym meczu Krzysztof Wiater wyrównał stan meczu, jednak potem coraz bardziej przeważał Soccer Team rozkręcając się z każdą minutą. Dzięki tej wygranej zajmują drugie miejsce w tabeli a mają do rozegrania jeden mecz więcej niż najgroźniejsi rywale i na pewno będą się liczyć w walce o mistrzostwo.

autor: Paweł Kubów