Skład: Turek, Turek, Różewicz, Cisło, Prus, Adamski, Oleh, Szul
40' Michał Klimek
12' Dariusz Turek
13' Michał Cisło
22' Paweł Turek
23' Szymon Kopeć (Gol samobójczy)
31' Michał Cisło
36' Peretiatko Oleh
Zawodnik meczu: Piotr Miklas (Piotrka trudno było zatrzymać defensywie TelForceOne, a on często zagrażał bramce rywali. Co wymierne strzelił trzy gole. Wyróżnienie dla Szymona Kopcia i Michała Cisło. )

Dość jednostronnie zapowiada się pojedynek wicelidera - Kruczków i ostatniego w stawce TelForceOne. Pierwsi posiadają komplet punktów, drudzy ani jednego. Czy według oczekiwań wielu kibiców znowu zatriumfuje zespół Szymona Kopcia czy raczej będziemy świadkami ogromnej niespodzianki?

4' (0:1) - Piotr Miklas przyjmuje piłkę przed polem karnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Macieja Różewicza.
6' Uderzenie Michała Cisło świetnie broni Łukasz Mosiński. Po chwili mamy dobitkę Pawła Turka w słupek!
7' Kolejny, tym razem płaski strzał Miklasa - instynktownie nogą broni Różewicza.
8' Michał Klimek z pola karnego trafia w poprzeczkę!
9' Po chwili Klimek może podwyższyć prowadzenie swojej drużyny, ale na wślizgu trafia wprost w różewicza.
10' Świetna interwencja Mosińskiego po strzale Cisło z lewej strony!
11' Dawid Adamski z lewej strony i kolejna parada Mosińskiego. Po chwili strzał Adama Prusa i znowu lepszy okazuje się golkiper Kruczków!
12' Marcin Majak zza pola karnego i tym razem udaną interwencją popisuje się Różewicz.
12' (1:1) - Michał Cisło do Dariusza Turka, a ten precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Mosińskiego.
13' (2:1) - TelForceOne idzie za ciosem, a Cisło do asysty dokłada gola, po tym jak pokonał bramkarza uderzeniem z dystansu!
14' Na dużo pozwalają dziś obrońcy Kruczków swoim rywalom. Kolejna próba Cisło i kolejna świetna interwencja Mosińskiego!
16' Turek do Turka, ten do Prusa, ale w porę całą sytuację wyjaśnia Mosiński i wygarnia temu ostatniemu piłkę spod nóg.
18' (2:2) - Miklas przy linii bocznej zabiera piłkę rywalowi, wpada z nią w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Różewicza po raz drugi w tym meczu!
19' Cisło mógł skompletować dublet, ale z bliska trafił tylko i wyłącznie w słupek!
20' (2:3) - Strzał Szymona Kopcia z rzutu wolnego, z połowy boiska i piłkę po tym strzale przed siebie odbija Różewicz. Jest to zła interwencja po której do piłki dopada Majak i daje prowadzenie swojej drużynie!
21' Fatalny błąd Kopcia mógł zakończyć się golem dla TelForceOne, ale w ostatniej chwili D.Turka zatrzymuje Mosiński.
22' (3:3) - Co się odwlecze to nie uciecze. Adamski zagrywa do P.Turka, a ten strzałem po ziemi, przy słupku doprowadza do remisu!
23' (4:3) - Cisło oddaje strzał z rzutu wolnego i pechowo we własnym polu karnym interweniuje Kopeć. Rykoszet od jego nogi i piłka wtacza się do bramki tuż przy słupku!
25' Kopeć na prawo do Majaka. Ten bez zastanowienia strzela, a piłkę po jego uderzeniu Różewicz kapitalnie zbija poza światło bramki.
26' Miklas zza pola karnego - w słupek!
27' (4:4) - Kopeć z wolnego oddaje strzał po którym w polu karnym sprytnie zachowuje się Klimek i pakuje piłkę do sieci (w zasadzie to zostaje nabity).
28' (4:5) - Kopeć do Majaka i Kruczki znowu wracają na prowadzenie!
29' (4:6) - Kopeć do Miklasa, który według relacji sędziego "porobił akcję" i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzałem po ziemi, skierował piłkę do sieci.
31' (5:6) - D.Turek do Cisło, a ten sprytnym uderzeniem przy krótszym słupku zaskakuje Mosińskiego po raz drugi w tym meczu!
32' Miklas do Majaka, Majak do Klimka, a ten z bliska uderza bardzo niecelnie - obok bramki.
36' (6:6) - Strzał Ernesta Szula świetnie broni Mosiński, ale wobec dobitki Oleha Peretiatko z główki jest już bezradny. Mamy remis!
38' (6:7) - Rzut wolny przed polem karnym TelForceOne. Do jego wykonania podchodzi Kopeć i mocnym strzałem pokonuje zasłoniętego Różewicza.
40' (6:8) - To już chyba po meczu! Dalekie zagranie na pole karne rywali. Tam Klimek sprytnym strzałem z główki lobuje Różewicza i przypieczętowuje wygraną Kruczków.

TelForceOne postawiło się faworytowi i dwóch minut zabrakło tej drużynie, aby cieszyć się z premierowych punktów we Wrocbalu. Kruczki jednak mimo słabszej postawy, nie dały się zaskoczyć i wyszarpały wygraną. Dzięki takowej umocniły się na drugim miejscu w tabeli, a do lidera ForceGSM tracą zaledwie trzy oczka (mają również jeden mecz rozgrany mniej). Paweł Turek i jego koledzy grają coraz lepiej i może w najbliższych tygodniach w końcu zapunktują. Następnym razem "skrzyżują rękawice" z Auto Truckiem, a Kruczki podejmą Nic Się Nie Stało.