25.02 godz. 20:00, Szyszkowa 6, Ślęza, Sedzia: Kamil Struski
Termo Team
Victoria USK
5 : 8
( 3 : 3 )
Skład: Doliński, Jaworski, Gabrych, Denkiewicz, Wąsala, Milewski, Cynk, Adamczyk, Bieganowski, Jaworski
Skład: Woźniak, Borowczyk, Lamberski, Protasiewicz, Surdel, Gurański, Różański
7' Paweł Milewski
14' Piotr Wąsala
19' Krzysztof Denkiewicz
30' Michał Adamczyk
31' Daniel Bieganowski
32' Krzysztof Denkiewicz
36' Jacek Cynk
40' Daniel Bieganowski
1' Jakub Borowczyk
18' Krystian Lamberski
20' Krystian Lamberski
27' Wojciech Różański
38' Wojciech Różański
Zawodnik meczu: Krzysztof Denkiewicz (Kreator gry ofensywnej drużyny Termo, dziś był wszędzie tam gdzie powinien, strzelał asystował, człowiek orkiestra.)

Drużyna USK jeżeli myśli o medalach w obecnej edycji musi poradzić sobie z ostatnim w tabeli Termo Team. Pierwsze ich starcie zakończyło się wysoką wygraną USK 10:1, dziś osłabieni brakiem Perszke i Inglota musi bedą zmuszeni wznieść się na wyżyny. Termo gra już tylko o honor i poprawę morali przed kolejnymi meczami.

1' (1:0) - USK obejmuje prowadzenie, bramkę zdobył pewnym strzałem zza pola karnego Jakub Borowczyk.
3' Udana interwencja Woźniaka, wybił piłkę na rzut rożny po strzale zza pola karnego Denkiewicza
5' (1:1) - Zagranie z rzutu rożnego Denkiewicza przed pole karne do Milewskiego, Paweł trafia w długi róg.
7' Atomowe uderzenie Denkiewicza z dystansu, piłka trafia w słupek.
9' Piłkę na rzut rożny wybił Milewski po strzale zza pola karnego  Różańskiego.
11' Rzut wolny dla Termo, odległość bliska, po piłki podchodzi Denkiewicz, jego uderzenie na twarz przyjmuje Woźniak. Mamy chwilę przerwy.
12' Woźniak ponownie wygrywa pojedynek z Denkiewiczem. Wybił piłkę w boczny sektor.
14' (1:2) -  Podanie z autu do Wąsali, Piotr bez namysłu oddał strzał na bramkę, piłka wylądowała w samym okienku.
15' Rzut wolny dla Termo Team, do piłki podchodzi Wąsala, piłka po jego strzale poszybowała minimalnie nad poprzeczkę.
16' Kolejna udana interwencja Woźniaka, dobre interwencje Bartka sprawiają że USK wciąż jest w grze.
17' (2:2)  - Lamberski ze stoickim spokojem umieszcza piłkę w siatce, wykorzystuje podanie Różańskiego.
19' (2:3) - Nieporozumienie Woźniaka z Protasiewiczem z zimną krwią wykorzystuje Denkiewicz.
20 (3:3)  - Po rzucie wolny bramkę zdobywa Lamberski.
22' Szansa przed Denkiewiczem, niestety jego strzał broni Woźniak.
24' Lamberski zagrywa do Różańskiego, ten nie trafia w światło bramki.
26' Dobra interwencja Jaworskiego po strzale zza pola karnego Gurańskiego.
28' (4:3) - Lamberski zagrywa w pole karne do Różańskiego, i mamy kolejną bramkę dla USK.
30' (4:4)  - Adamczyk trafia do pustej bramki po podaniu Denkiewicza
31' (4:5)  - Denkiewicz zagrywa do Bieganowskiego i mamy prowadzenie Termo.
32' (4:6)  - Show Denkiewicza, Krzysiu rozgrywa dziś swoje zawody, kapitalne trafienie.
34' Woźniak broni pewnie po uderzeniu Denkiewicza.
36' (4:7) - Jacek Cynk trafia do pustej bramki po podaniu Bieganowskiego.
38' (5:7) - Dystans do rywala zmniejsza Różański.
40' (5:8) -Denkiewicz podaje do Bieganowskiego, ten ustala wynik spotkania.

Termo odnosi swoje drugie zwyciestwo w spotkaniu, dziś ekipa zielonych była zdecydowanie lepsza co zaowocowało trzema oczkami. USK nie wytrzymała tempa gry, widoczny był dziś brak Perszke oraz Inglota. W następnym meczu Termo Team zagra z Ninja Football, USK powalczy z Baumit.