28.01 godz. 20:50, Szyszkowa 6, Ślęza, Sedzia: Adrian Miedziński
Termo Team
4 : 11
( 1 : 5 )
Skład: Pokrywiecki, Zdanowski, Goździk, Goch, Stankowski, Dychus, Pokrywiecki, Rybak
Skład: Doliński, Gabrych, Denkiewicz, Wąsala, Milewski, Paduraru, Cynk, Adamczyk, Bieganowski, Jaworski
1' Paweł Pokrywiecki
5' Piotr Wąsala (Gol samobójczy)
11' Piotr Rybak
13' Michał Goch
16' Michał Goch
26' Piotr Rybak
29' Michał Goch
32' Piotr Rybak (Rzut karny)
34' Michał Goch
38' Wojciech Stankowski
39' Alojzy Dychus
9' Krzysztof Denkiewicz
22' Krzysztof Denkiewicz
25' Krzysztof Denkiewicz
36' Piotr Wąsala
Zawodnik meczu: Michał Goch (Dziś wychodziło mu wszystko, praktycznie każdy strzał kończył celnym trafieniem. Dobre zawody rozegrał dziś Piotr Rybak który mocno wspierał Gocha. W obozie przegranych na wyróżnienie zasłużył Denkiewicz.)

Starcie drużyn które w ostatnim tygodniu doznały sromotnych porażek. Jedni i drudzy stają przed szansą na odkucie się i złapaniu lekkiego tlenu w walce o górne rejony ligowej tabeli. Przegrany tego starcia będzie miał olbrzymi problem z włączeniem się do walki o przynajmniej brązowy medal. Faworyta nie ma więc wszystko w nogach i głowach zawodników.

1' (0:1) - Błyskawiczne rozpoczęcie spotkanie, już w 15 sekundzie meczu wynik otwiera Pokrywiecki, Termo kompletnie zaskoczone, jeszcze nie wyszli z szatni.
3' Indywidualna akcja Denkiewicza zakończyła się niecelnym strzałem na bramkę.
5' (0:2) - Termo strzela bramkę ale ....samobójczą, po zagraniu piłki w pole karne rywali przez Rybaka niefortunną interwencją popisał się Piotr Wąsala.
6' Bardzo bliski podwyższenie prowadzenie było Pokrywiecki, piłka po jego strzale trafiła w spojenie słupka z poprzeczką !
8' Najaktywniejszy w obozie Termo jest obecnie Denkiewicz, próbuje, próbuje lecz bez skutecznie, tym razem piłka po strzale z dystansu przeleciała obok słupka.
9' (1:2) - Mamy bramkę kontaktową ! Denkiewicz huknął nie do obrony, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki.
11' (1:3) - Niepozorny strzał Rybaka zza pola karnego, piłka po rykoszecie wpada do siatki.
13' (1:4) - Rybak zagrywa na skrzydło do Gocha, ten przymierzył w długi róg. Piłka ląduje obok bezradnego golkipera.
16' (1:5) - Bawią się na dobre zawodnicy Ninja, Goch ponownie zapisuje się na listę strzelców.
18' Rozbici zawodnicy Termo nie mają pomysłu na grę, próbuje coś zrobić Denkiewicz ale sam meczu nie wygra.
19' Denkiewicz próbuje jeszcze z dystansu ale Pokrywiecki nie daje się zaskoczyć.
22' (2:5) - Dystans do rywala zmiejsza aktywny Denkiewicz, precyzyjnie przymierzył zza pola karnego.
25' (3:5) - Termo Team wzięło się za odrabianie strat, Denkiewicz trafia do pustej bramki po podaniu Wąsali.
26' (3:6) - Zapędy Termo ostro hamuje Rybak, precyzyjny strzał z dystanu.
28' Ależ podpalił się teraz Denkiewicz, nie wykorzystał okazji sam na sam.
29' (3:7) - Niewykorzystane okazje się mszczą, Goch uderza z dystansu pod poprzeczkę !
32' (3:8) - Kolejna bramka dla Ninja, Piotr Rybak wykorzystuje rzut karny. Wąsala nieprzepisowo powstrzymał w polu karnym Goździka.
34' (3:9) - Po dobrze rozegranym rzucie rożnym przez Goździka bramkę zdobywa Goch.
36' (4:9) - Piotr Wąsala trafia w krótki róg, jeszcze próbuje Termo wyjść z twarzą z tego meczu.
38' (4:10) - Wojciech Stankowski pewnie przymierzył zza pola karnego.
39' (4:11) - Fantastycznie uderzenie Alojzego Dychusa z bocznego sektora boiska w długi róg.

Ninja Football zmazuje swój obraz słabej gry z poprzedniego tygodnia, dziś zespół grał znakomicie i zasłużenie wygrał. Termo Team dziś bez Misiaka i Cichego nie są wstanie nawiązać równorzędniej walki, sam Denkiewicz nie wystarczy, trzeba zacząć mocniej pracować a efekty na pewno przyjdą w kolejnym spotkanu. W następnym meczu Termo podejmie Veritas, Ninja powalczy z Viktorią USK.