07.01 godz. 20:00, Szyszkowa 6, Ślęza, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 2 )
Skład: Andrunyk, Wilkołaski, Tobiasz, Kural, Hanczarek, Nowaczyński, Pukalski, Węcławski
Skład: Doliński, Gabrych, Baran, Denkiewicz, Wąsala, Milewski, Podliski, Paduraru, Cynk, Adamczyk, Misiak, Jaworski, Cichy
8' Michał Hanczarek
12' Łukasz Wilkołaski
38' Karol Pukalski
40' Karol Węcławski
16' Jakub Cichy
27' Paweł Milewski
32' Krzysztof Denkiewicz
34' Krzysztof Denkiewicz
36' Nikodem Podliski
Zawodnik meczu: Jakub Cichy (Mimo że był przez większość spotkania niewidoczy to dzięki jego kontaktowej bramce i dwóm asystom drużyna Termo Team zgarnęła komplet oczek. Na wyróżnienie zasługuje również Aleksander Nowaczyński.)

Spotkaniem inaugurującym I edycję ligi Wrocbal OFC Ślęza, będzie starcie nieznanych nam drużyn Termo Team oraz Napromieniowanych. Kto wygra starcie ciężko jest przewidzeić wiemy, że w obu drużynach występują pojedyncze jednostki które już miały styczność z naszą ligą.

1' Kadrowo lepiej wygląda Termo które przybyło w trzynastoosobowym składzie, rywale z dwiema zmianami.
4' Jedna z nieliczych akcji druzyny Napromieniowanych, w słupek trafia Pukalski
8' GOL! (0-1) - Mocne udrzenie z dystansu Hanczarka, piłka wpada obok zaskoczonego bramkarza.
9' Mocne lecz nieprecyzyjny strzał z rzutu wolnego Podliskiego, w sumie to mogło się podobać !
10' Nad bramką przelatuje piłka po strzale Podliskiego, to drugie zagrożenie spowodowane przez tego zawodnika. Na chwilę obecną wynik bez zmian.
12' GOL! (0-2) - Bardzo szybko i precyzyjnie rozegrany rzut rożny, wynik podwyższa Łukasz WilkoŁaski.
14' Efektowana parada bramkarska w wykonaniu Andrunyka, skutecznie obronił strzał Pukalskiego.
16' GOL! (1-2) - Koszmarny błąd defensywy Napromieniowanych, Jakub Cichy umieszcza piłkę tuż przy słupku. Mamy bramkę kontaktową.
18' Bardzo bliski doprowadzenie do remisu był Bieganowski, niestety jego intencje strzelecki wyczuł golkiper rywali.
21' Zmiana w bramce Termo Team: w miejsce Adamczyka wchodzi Jaworski.
24' Kontra Napromieniowanych, Nowaczyński podaje na pustą bramkę do Wilkołaskiego, Łukasz pownien to trafić lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i rozpaczliwie powracający obrońcy zdołali zapobiec utracie gola.
27' GOL! (2-2) -Mamy wyrównanie, w zamieszaniu w polu karnym rywali najprzytomniej zachował się Milewski, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.
28' Misza Andrynuk stanął na wysokości zadanie i skutecznie obronił strzał z bliskej odległości Jakuba Cichego.
32' GOL! (3-2) - Błąd defensywy Napromieniowanych wykorzystuje Cichy, odzyskał piłkę i zagrał do niepilnowanego Denkiewicza, Krzysztof dopełnił tylko formalności.
34' GOL! (4-2) - Kopia bramki z 34 minuty, Denkiewicz wykorzystuje prezent od Jakuba Cichego.
36' GOL! (5-2) - Błąd Andrunyka który wyszedł z bramki i nie zdołał skutecznie złapać piłki, jego błąd z zimną krwią wykorzystał Nikodem Podliski.
38' GOL! (5-3) - Jeszcze dystans do rywala zmniejsza Pukalski po asyście Nowaczyńskiego.
40' GOL! (5-4) - W ostatniej akcji meczu z rzutu wolnego skutecznie uderzył Węcławski Karol.

Mecz bardzo wyrównany, wydawało się, że Napromieniowani dobrze zaczynąc to spotkanie będą skutecznie punktować rywala, tak się nie stało, losy meczu odwróciły się w drugiej połowie i z boiska w lepszych humorach schodzili zawodnicy Termo Team. W następnym spotkaniu Termo Team podejmie Baumit, Napromieniowani zagrają z Victoria USK.