Skład: Sobolewski, Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Obremski, Bogatko
33' Marcel Dzwonik
36' Marcel Dzwonik
37' Tomasz Lisicki
40' Damian Dusza
13' Artur Sobolewski
26' Piotr Bogatko
38' Grzegorz Kiełkowski (Rzut karny)
39' Piotr Bogatko
Zawodnik meczu: Marcel Dzwonik (Najaktywniejszy zawodnik w tym spotkaniu, a swój b.dobry występ udokumentował zdobyciem czterech bramek. "Plus meczu" trafia na konto Damiana Duszy.)

Starcie wicelidera z ósmą drużyną, czyli pojedynek pretendenta do awansu oraz "czarnego konia" rozgrywek. Jeśli Elektro-Bud straci dzisiaj punkty to definitywnie przekreśli swoje szanse na złoto!

3' GOL! (0-1) - Wynik spotkania otwiera Mateusz Gudra.
5' GOL! (0-2) - Źle rozegrany rzut rożny przez Elektro-Bud i sam na sam z goalkeeperem wychodzi Damian Dusza i podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
7' Indywidualna akcja Mateusza Gudry kończy się uderzeniem tuż obok bramki. Po chwili oko w oko z Marcinem Wielkopolskim staje Tomasz Lisicki i przegrywa stacie z bramkarzem.
9' Zespołowa akcja Axiomu United i Mateusz Gudra uderza z "dużego" palca obok bramki.
11' Czwarte przewinienie ekipy Elektro-Bud.
13' Ofiarnym wślizgiem akcję swojego zespołu zamyka Grzegorz Kiełkowski, lecz futbolówka ociera się o słupek i wychodzi na aut ramkowy.
13' GOL! (1-2) - Rywala "skręcił" Grzegorz Kiełkowski, następnie zagrał przed pole karne do Artura Sobolewskiego, a ten uderzeniem z pierwszej piłki pokonuje Olafa Mikołajka.
15' Kolejny mocny strzał Artura Sobolewskiego i tym razem pewnie interweniuje Mikołajek!
17' Piąte przewinienie Elektro-Budu, a to oznacza, że jeszcze jeden faul i będziemy mieli przedłużony rzut karny dla Axiom United.
18' Kapitalna akcja Tomasza Lisickiego kończy się rzutem rożnym dla Axiomu.
18' GOL! (1-3) - Po dograniu z rzutu rożnego na strzał decyduje się Tomasz Lisicki i mamy trzecie trafienie dla Axiomu!
20' - Czas dla Axiom United.
21'  Prosto w bramkarza uderza Damian Dusza.
22' GOL! (1-4) - Zatańczył teraz z obrońcami Marcel Dzwonik, a po chwili sprytnym uderzeniem sprzed pola karnego zaskoczył Marcina Wielkopolskiego.
23' Na poprzeczce zatrzymuje się uderzenie Grzegorza Kiełkowskiego i nadal o jedno trafienie przegrywa z Krzysztofem Koronkiewiczem w klasyfikacji strzelców pierwszej ligi.
25' GOL! (1-5) - Bramkarza mija Damian Dusza, a następnie oddaje strzał na bramkę z ostrego kąta i futbolówka wpada do siatki! Interweniować jeszcze próbował Grzegorz Kiełkowski, lecz nieudanie.
26' GOL! (2-5) - Strzałem w samo okienko Mikołajka pokonuje Piotr Bogatko.
28' Lisicki do Budy, a ten uderza prosto w goalkeepera.
30' Na placu gry w bólu zija się Marcel Dzwonik i mamy chwilową przerwę w grze. Uraz okazuje się niegroźny i po chwili gracz Axiomu wraca do gry.
31' - Żółta kartka dla Damiana Duszy za faul na przeciwniku.
32' GOL! (2-6) - Damian Dusza zagrywa do Marcela Dzwonika, a ten podwyższa prowadzenie Axiomu United.
33' GOL! (2-7) - Hattricka kompletuje Marcel Dzownik!
35' Kapitalna interwencja nogą w wykonaniu Olafa Mikołajka i nadal Axiom stracił dopiero dwie bramki!
35' Obok bramki przelatuje kąśliwe uderzenie Marcela Dzwonika.
36' GOL! (2-8) - DZWONIK po raz CZWARTY!
37'   GOL! (2-9) - Indywidualny rajd Tomasz Lisickiego kończy się kolejną bramką dla Axiomu!
38'   GOL! (3-9) - Z rzutu karnego bramkę zdobywa Grzegorz Kiełkowski. Walka o tytuł króla strzelców ponownie nabiera rumieńców!
39' GOL! (4-9) - Drugie trafienie w tym meczu zapisuje na swoje konto Piotr Bogatko.
40' GOL! (4-10) - "Pękła dycha", a po raz trzeci w notesie sędziego zapisuje się Damian Dusza.
40' - Koniec spotkania. Klueh mistrzem pierwszej ligi!!!!!! *o ile nie odda walkowera!

Ostatnie tygodnie nie są zbyt owocne dla Rafała Przybysławskiego i spółki, a do tego dzisiaj stracili szanse na mistrzostwo! Całkiem inaczej wygląda sytuacja Axiomu, który po wzmocnieniach odniósł kolejne zwycięstwo i nadal ma szanse na awans!