05.01 godz. 21:10, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Tatarczuk, Dzwonnik, Prus, Wojtas, Koronkiewicz, Złotek, Drabent
Skład: Kwiatkowski, Kowalski, Kozicki, Stochalski, Bania, Olejnik, Gwardyński, Mirek, Wereszczyński
12' Marcin Prus
25' Michał Mirek
31' Marek Stochalski
Zawodnik meczu: Łukasz Tatarczuk (Pogubiliśmy się w liczeniu jego skutecznych interwencji. Bardzo dobry mecz bramkarza Kojotów, gdyby nie jego postawa mogłoby się nie udać ugrać jednego oczka w tym pojedynku.)

Ostatnim meczem, który będziemy mieć przyjemność oglądać w sobotę będzie pojedynek pomiędzy Castoramą Korona, a Coyote Logistics. Zespół Radka Kwiatkowskiego ma na chwilę obecną dwa razy więcej punktów od swojego rywala, co stawia go w roli faworyta tego spotkania. Czy faworyt nie zawiedzie oczekiwań swoich kibiców i zdobędzie komplet w starciu z Kojotami przekonamy się już za niecałą godzinę!

7' - Kojoty trafiają piłką w słupek.
8' - Chwila przerwy - Kris Koronkiewicz upadł na łokieć i potrzebuje chwili żeby dojść do siebie.
9' - Spięcie Koronkiewicza z Michałem Mirkiem, na szczęście w tej sytuacji obeszło się bez kartek.
10' - Groźny strzał Stochalskiego, Tatarczuk przenosi piłkę nad poprzeczką.
10' - Jeszcze groźniejszy strzał Wereszczyńskiego i jeszcze lepsza interwencja Tatarczuka - Skaju instynktownie wyciąga nogę i ratuje swój zespół przed stratą bramki.
12' - Dobra interwencja bramkarza Castoramy po strzale Prusia z pięciu metrów.
12' (0:1) Koronkiewicz podaje do Prusia, a ten umieszcza piłkę w siatce i wyprowadza Kojoty na prowadzenie!
14' - Kowalski z dystansu, znów dobrze między słupkami zachowuje się Tatarczuk.
14' Czas dla Kojotów.
15' - Dopingowany przez cheerleaderki Niko Złotek uderza z dystansu, nie daje się jednak zaskoczyć Radek Kwiatkowski.
17' - Dowiadujemy się od Krisa K., że "ale ku*wa, napie**ala mnie po nogach", jego zażalenia zostają jednak krótko ucięte przez arbitra Pondla "ale bez tej łaciny proszę".
18' - Piąty faul Kojotów, czyżby czekał nas jeszcze jakiś przedłużony rzut karny w tej połowie?
20' - Uderzenie Wereszczyńskiego, z wyrównania jednak nici, bo w pełni skoncentrowany na budzie jest Tatarczuk.
21' - Ładne uderzenie Koronkiewicza z półobrotu, Kwiatkowski wyciąga rękę i zbija piłkę na róg.
25' (1:1) Do wyrównania, po sporym zamieszaniu, doprowadza Michał Mirek!
26' - Bartek Olejnik staje przed szansą na gola, nie udaje mu się jednak pokonać Tatarczuka.
27' Czas dla Castoramy.
29' - Piłka po strzale Krzysztofa Kowalskiego z dużą mocą trafia w słupek!
30' - Bramka dla Catoramy wisi w powietrzu, strzał z bliskiej odległości w wykonaniu Kozickiego zostaje jednak zatrzymany przez Skaja!
31' Za skasowanie Koronkiewicza żółtą kartkę ogląda Marek Stochalski.
34' - Castorama powinna już prowadzić, jednak najpierw fantastyczną interwencją popisał się Tatarczuk, a później piłkę z linii wybił Niko Złotek.
35' - Koronkiewicz z dwóch metrów trafia w słupek!
37' Czas dla Kojotów.
38' - Dzwonnik obok słupka.
39' - Kontra Kojotów, piłkę nad mocno wysuniętym bramkarzem przenosi Koronkiewicz, który później stara się głową posłać piłkę do pustej bramki. Nie był to chyba zbyt dobry pomysł, bo futbolówka w sieci nie ląduje, a do tego ucierpiał na tym i tak już kontuzjowany nos kapitana Coyote Logistics.

Bardzo emocjonujące i pełne twardej gry było spotkanie pomiędzy Castoramą Korona a Coyote Logistics. Kojoty stworzyły sobie sporo sytuacji, Castorama chyba jeszcze więcej, ale bardzo dobra postawa na bramce Łukasza Tatarczuka pozwoliła drużynie Marcina Dzwonnika ugrać w tym starciu jedno oczko. Z Castoramą ponownie spotkamy się już jutro - w niedzielę team Radka Kwiatkowskiego czeka pojedynek z 3M. Kojoty na wrocbalowe parkiety powrócą w kolejny weekend, a ich najbliższym rywalem będzie GOJA Wrocław.