04.03 godz. 15:30, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / K.Struski
8 : 5
( 3 : 2 )
Skład: Turski, Paukszt, Zdun, Misiewicz, Kubasiewicz, Rejmer
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Furmanek, Konieczny, Walczak, Wróblewski, Salamonowicz
3' Grzegorz Paukszt (Rzut karny)
4' Jacek Zdun
25' Jacek Zdun
30' Adam Kubasiewicz
9' Przemysław Salamonowicz
14' Michał Wróblewski
16' Krzysztof Walczak
21' Krzysztof Walczak
27' Przemysław Stefańczyk
31' Przemysław Stefańczyk
38' Michał Wróblewski
40' Michał Furmanek
Zawodnik meczu: Przemysław Stefańczyk (Turski musiał się dzisiaj porządnie nagimnastykować przez niego. Boniek był wyjątkowo aktywny i brał udział w 2/3 akcji swojej drużyny. Mecz z Seev kończy z dubletem i asystą na koncie.)

Bardzo zacięcie zapowiada się pojedynek trzeciego w stawce Oponixu z wiceliderem - SEEV Telekomunikacją dla Biznesu. Ci pierwsi w sobotę pokonali Łącznościowca i tracą cztery oczka to podopiecznych Pawła Dobosza. Warto jednak dodać, że rozegrali jeden mecz mniej. Zatem jeżeli w starciu bezpośrednim znajdą sposób na pokonanie Piotra Turskiego i jego kolegów to włączą się do realnej walki o wicemistrzostwo! Łatwo o to jednak nie będzie, bo znając dawną Alpinę, zrobi ona wszystko, aby nie pogorszyć swojej sytuacji i zakończyć zmagania na tuż za Car-Zonem. W pierwszym meczu pomiędzy jednymi, a drugimi triumfował SEEV, który zwyciężył 6:4. Jak będzie tym razem? Czy dawne FC Moose wyciągnie wnioski z ostatniej klęski i po 40 minutach gry wzniesie ręce w geście triumfu? Czy jednak to faworyt nie zawiedzie i sięgnie po srebrne medale? Kto będzie najjaśniejszą postacią na boisku? Czy będzie to Marek Konieczny czy Adam Kubasiewicz, a może ktoś zupełnie inny?

3'  Świetne prostopadłe długie podanie od Paukszta do Rejmera, pewnie byłaby bramka, gdyby nie fakt, że Kuba został skasowany przez Koniecznego. Mamy karniaczka!
3' (0:1) Karnego na gola pewnym strzałem zamienia Grzesiu Paukszt!
4' (0:2) Grający dzisiaj na lekkim dopingu Jacek Zdun wpisuje się na listę strzelców już w czwartej minucie tego pojedynku!
8' - Dobre podanie Stefańczyka i o wiele mniej dobre wykończenie Koniecznego.
9' - Zdun - Paukszt - Misiewicz - i miało pójść do Zduna, ale ostatecznie ta ładna akcja Seev pali na panewce.
9' (1:2) Na listę strzelców wpisuje się Przemysław Salamonowicz!
12' - Konieczny uderza z czuba, a piłka obija słupek! Niewiele brakowało a mielibyśmy już remis.
13' - Kolejny strzał Koniecznego sprzed pola karnego, tym razem poszło we wrocbalowy baner.
13' - Salamonowicz do Koniecznego, ten chciał zamknąć to piętką, ale koniec końców mamy rożny, bo Seev daje radę to zatrzymać.
14' (2:2) No i jednak mamy remis! Piłkę w siatce umieszcza Michał Wróblewski!
16' - Mocny strzał Salamanowicza zatrzymuje Turski.
16' (3:2) Oponix na prowadzeniu! Stefańczyk podaje do Walczaka, a ten pokonuje kipera Seev strzałem z pola karnego!
18' - Mocny strzał Stefańczyka z lewej strony, futbolówka mija spojenie o 35 centymetrów.
18'  Czas dla Seev.
19' - Rejmer do Zduna, strzał i mamy korner dla graczy w szarych trykotach.
21' (4:2) Seev drugą połowę rozpoczyna od straty gola. Z rzutu rożnego dogrywa Michał Wróblewski, a całość zamyka Krzysztof Walczak!
23' - Walczak mógł już mieć na koncie hat-tricka, gdyby nie ten złośliwy słupek...
25' (4:3) Seev łapie kontakt z rywalem - Rejmer podaje do Zduna, a ten mocnym płaskim strzałem zaskakuje Piechnika!
26' - Rejmer zza pola karnego, piłka mija słupek tylko nieznacznie.
27' - Zdun z ośmiu metrów, piłkę łapie Piechnik.
27' (5:3) Konieczny dogrywa mocną piłkę w pole karne, obrona Seev jakoś to zatrzymuje, ale że niepilnowany jest Stefańczyk to akcja kończy się piątą bramką Oponixu!
30'   (5:4) Gola kontaktowego zdobywa Kubasiewicz!
30' (5:5) Kubasiewicz na leżąco doprowadza do remisu!
31' (6:5) Niesamowite meczycho się nam zrobiło! Furmanek do Stefańczyka, strzał Bońka i Oponix wychodzi na prowadzenie!
33' - Stefańczyk do Walczaka, uderzenie, nogami broni to Turski.
34' - Konieczny z wolnego, górą golkiper Seev telekom.
34' - Porządnie porozciągać musiał sie Turski, a do takiego wysiłku zmusił go Stefańczyk.
34' - Rejmer podaje do Kubasiewicza, strzał Adama broni Piechnik.
35' Czas dla Seev.
37' - Świetna interwencja Turskiego przy strzale Stefańczyka.
38' (7:5) Oponix ucieka rywalowi na dwa gole - do siatki trafia Michał Wróblewski!
38' Czas dla Oponixu.
38' - Seev wycofało bramkarza. Turski siada na ławie, a znacznik zakłada Kuba Rejmer.
40' - Dwójkowa akcja Stefańczyka z Furmankiem kończy się niecelnym strzałem Michała.
40' (8:5) Wynik spotkania ustala Michał Furmanek!

Źle się dzieje w ekipie Seev. Dawna Alpina kończy sezon dwoma porażkami z rzędu. Jeśli Oponix wygra ostatni pojedynek z MPK Wrocław (które o nic już nie walczy, bo przypieczętowało już swój spadek) sięgnie po srebrne medale, a Seev zadowolić się będzie musiał brązem. Kluczowy dla rozdziału krążków mecz odbędzie się 11 marca.