17.02 godz. 19:10, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / M.Niciński
0 : 4
( 0 : 2 )
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Żak, Małecki, Kublik, Pawlak, Siódmiak, Użałowicz, Jurasik, Żbik, Kotwicki
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Furmanek, Widera, Maczuga
14' Krzysztof Kotwicki
20' Mateusz Żak
37' Marcin Jurasik
39' Krzysztof Kotwicki
Zawodnik meczu: Krzysztof Kotwicki (Car-Zone swoją grą na kolana nie powalał, ciężko więc wybrać MVP. Graczem meczu zostaje Krzysztof Kotwicki, bo w statystykach wypadł najlepiej - strzelił gola na dzień dobry i na do widzenia.)

Po tygodniowej przerwie, do gry w lidze halowej wracają Superligowcy i na starcie kibiców tejże klasy rozgrywkowej czeka hit. Zmierzą się w nim zespoły walczące o mistrzostwo, czyli trzeci w stawce Oponix i lider - Car Zone Wrocław. Różnica punktowa między jednymi i drugimi wynosi zaledwie trzy oczka i w razie ewentualnego triumfu dawne FC Moose zrówna się z obrońcą tytułu punktami. Zapowiada nam się niezwykle wyrównane i zacięte spotkanie w którym nikt nie będzie odstawiał nogi, a każdy do końcowej syreny będzie walczył o komplet punktów. Nie ma co się dziwić, bowiem na przeciw siebie staną zespoły posiadające najlepszą defensywę (Oponix) i najbardziej skuteczną ofensywę (Car Zone) w Superlidze. Na dodatek team Zbigniewa Piechnika pałać będzie rządzą rewanżu, za ostatnią klęskę z podopiecznymi Damiana Guziejewskiego - 4:7. Czy uda mu się zrewanżować? Czy jednak będziemy świadkami powtórki z rozgrywki i to Car Zone wykona ogromny krok w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu?

2' - Uderzenie Małeckiego skutecznie broni Zbyszek Piechnik.
3' - Żbik posyła piłkę obok słupka.
7' - Nieznacznie tylko myli się z dystansu Adrian Kublik.
8' - Michał Sikora miał w końcu szansę się obudzić. Drzemkę na bramce przerywa mu Adam Widera.
10' - "K****, w tym meczu się nic nie dzieje" - bardzo słusznie zauważa Organizator. Kolejne niecelne uderzenie przerywa boiskową nudę. Jego autorem jest Małecki.
11' Czas dla Oponixu.
12' - Kolejny strzał Widery, jeszcze groźniejszy niż wcześniejszy. Górą Sikora.
13' - Uderzenie Użałowicza nogą broni Piechnik.
14' - Piechnik to ma jednak wyrzut. Piłka ląduje w przeciwnej bramce.
14' (0:1) Doczekaliśmy się w końcu gola! Siódmiak podaje do Kotwickiego, a ten umieszcza piłkę w siatce!
17' - Plecy Furmanka ofiarnie blokują strzał Tomka Guziejewskiego.
18' - "K****, jaki to jest hit. Ale ten mecz jest nudny!" - stolik domaga się więcej emocji.
19' - Centrostrzał Żbika głową przecina Żak, gdyby nie świetny refleks Zbyszka Piechnika byłoby już 0:2.
20 (0:2) No i jednak jest już zero dwa. Rajd Jurasika przez pół boiska kończy się odegraniem na prawo do Mateusza Żaka, a ten posyła futbolówkę w długi róg i Piechnik może już nurkować do siatki po piłkę!
20' - "Zaznacz, że Guziej wszedł na dwie sekundy przed końcem" - komunikuje arbiter Pondel. "To było 15 sekund!" - poprawia go drugi z sędziów - Niciński.
21' - Małecki z dystansu. Bez trudu łapie to Piechnik.
26' - Żak do Kotwickiego, strzał i znów piłka w rękach Piechnika.
28' - Przed szansą na gola Stefańczyk. Mając przed sobą całą bramkę walnął prosto w bramkarza rywali.
29' - Żak z siedmiu metrów, Piechnik na posterunku.
30' - Żbik z dystansu, nad poprzeczką.
31' - Znów Żbik, znów z dystansu, znów zaporą nie do przejścia okazuje się jednak Piechnik.
32' - "Uuu, Zbyszek. Jestem pod wrażeniem!" - stwierdza zegarowy Pondel. Kiper Oponixu zatrzymuje kąśliwy strzał Małeckiego.
32'  Czas dla Oponixu.
33' - Świetna interwencja Sikory po strzale Widery.
37' (0:3) Zbyszek Piechnik robi sobie wycieczkę na drugą połowę, a że z piłką mija go Marcin Jurasik to łatwo można sobie dopowiedzieć finał tej historii. Piłka ląduje w pustej bramce i mamy już trzy zerko dla Car-Zone!
39' (0:4) Poodbijał sobie Car-Zone gałę pod bramką przeciwnika, a całość mocnym strzałem zamyka Krzysiu Kotwicki!
39 Czas dla Car-Zone.

Miał być hit, a był trochę kit. Nieco więcej spodziewaliśmy się po pojedynku tej rangi, no ale cóż, bywa. Ostatecznie mecz kończy się wygraną Ca-Zone Wrocław. Za drużynę Damiana Guziejewskiego mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski Halowej Piłki Nożnej, które w ten i najbliższy weekend odbywają się w Gostyniu. Następny ligowy pojedynek Car-Zone zaplanowany jest na przyszłą sobotę, a rywalem Guziejewskiego i spółki będzie Łącznościowiec. Oponix zmierzy się z tym samym przeciwnikiem, jednak dopiero 3 marca.