Skład: Użałowicz, Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Żak, Małecki, Kublik, Pawlak, Siódmiak
Skład: Falkiewicz, Łazorczyk, Lotarski, Łopatecki, Maryniak, Sornat, Surmaczewski, Rożek, Olejnik, Węgłowski, Nebelski
9' Piotr Użałowicz
12' Mateusz Żak
13' Mateusz Żak
14' Robert Małecki
22' Damian Guziejewski
22' Mateusz Żak
23' Mateusz Żak
29' Adrian Kublik
31' Robert Małecki
35' Adrian Kublik
38' Arkadiusz Pawlak
39' Piotr Użałowicz
39' Mateusz Żak
3' Łukasz Łazorczyk
14' Marek Surmaczewski
30' Łukasz Sornat
40' Marek Surmaczewski
Zawodnik meczu: Mateusz Żak (Sześć goli i jedna asysta. Muszę coś dodawać? Wyróżnić należy też Króla Siódmiaka.)

Drugim starciem w ramach rundy rewanżowej będzie mecz zapowiadający się bardzo, ale to bardzo jednostronnie. Na przeciw siebie staną zamykające tabelę MPK Wrocław oraz lider - Car Zone Wrocław. Na początku piłkarskiej zimy we Wrocbalu, w bezpośrednim pojedynku jednych i drugich, mieliśmy pogrom, a team Damiana Guziejewskiego zwyciężył 16:4. Co prawda od tamtej pory Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne już tak wysoko nie przegrało, ale także nie potrafiło zdobyć ani jednego punktu. Żądza rewanżu u Krzysztofa Maryniaka i spółki jest duża, ale może brakować możliwości, bo Car-Zone to maszyna, którą zatrzymać bardzo, a to bardzo trudno! Trzeba zagrać perfekcyjnie i liczyć na słabszą dyspozycję obrońców tytułu, a wtedy może się udać! Zatem czy będziemy świadkami sensacji i MPK powstrzyma potentata? Czy podobnie jak w grudniu, ujrzymy kanonadę w wykonaniu lidera i kolejny ich krok wykonany w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu?

2' - (0:1) Żak przywalił pod poprzeczkę, Rożek nie miał przy tym za wiele do gadania!
3' - (1:1) Łazorczyk uderzył ze szpica zza pola karnego, nogami próbował interweniować Michał Sikora, piłka ostatecznie przeleciała jednak nad nim i wylądowała w bramce!
3' - Ładna dwójkowa akcja Tomka Guziejewskiego z Mateuszem Żakiem, strzał Guzieja z linii bramkowej wybija Węgłowski.
7' - Kąśliwy strzał Kublika z lewej strony, dobrze jednak interweniował Rożek.
8' - (1:2) Użałowicz z prawej strony z ostrego kąta, piłka wpada w długi róg, a Car-Zone wychodzi na prowadzenie!
9' - (1:3) Błąd obrony MPK, znów w akcji Użałowicz, który znów z prawej strony, jednak z nieco mniej ostrego kąta posyła futbolówkę do siatki!
10' - Marek Falkiewicz trafia piłką prosto w Michała Sikorę.
12' - (1:4) Strzał Użałowicza z linii bramkowej wybija Dariusz Olejnik, dobitka Mateusza Żaka ląduje już w siatce!
13' - (1:5) Młyn pod bramką Rożka robią Małecki,  Żak i Siódmiak, zabawy w polu karnym kończą się golem (już trzecim!) Żaka i asystą Małego!
14' - (2:5) Odpowiedź MPK - Sikorę pokonuje Surmaczewski!
14' - (2:6) Małecki wyskakuje do główki i strzałem właśnie z tej części ciała zaskakuje Rożka!
18' - Sikora został porządnie przydzwoniony przez Falkiewicza.
20' - Podanie Użałowicza do Damiana Guziejewskiego, Guziej uderza i posyła piłkę na słupek!
"O co chcesz się przyje***?" - arbiter Niciński zapytuje zmierzającego w stronę stolika Damiana Guziejewskiego. "Po wodę idę" - odpowiada kiero Car-Zone.
21' - Standardowa zmiana w przerwie między słupkami MPK - schodzi Rożek, wchodzi Nebelski.
22' - Żak trafia piłką w słupek.
22' - (2:7) Cegiełkę do zwycięstwa dokłada Damian Guziejewski, który strzałem z prawej strony pokonuje Nebelskiego.
23' - (2:8) Nebelski zbytnio się nie popisał wpuszczając piłkę po krótki po uderzeniu Mateusza Żaka.
24' - (2:9) Źle rozegrany aut może mieć katastrofalne skutki. Karą za ten błąd okazuje się piąty gol Mateusza Żaka!
24' - Łazorczyk wypuścił na sam na sam Węgłowskiego, a ten przegrał pojedynek 1 na 1 z Sikorą.
26' - Ciekawa interwencja Michała Sikory, widać że chłopak ma pojęcie o siatkówce.
27' - Nebelski skutecznie zatrzymuje Kublika.
28' - Maryniak prawie ładuje swojaka po dograniu Użałowicza, tyłek koledze ratuje Nebelski.
28' - Łopatecki ma przed sobą tylko Sikorę i bramkę, posyła jednak piłkę obok słupka.
29' - (2:10) Siódmiak zagrywa do Kublika, a ten posyła piłkę pod poprzeczkę! Pękła dyszka!
30' - Strzał Tomasza Guziejewskiego na poprzeczkę zbija Nebelski.
30' - (3:10) Surmaczewski do Sornata i mamy trzeciego gola dla MPK!
31' - (3:11) Żak do pięciu goli dokłada jeszcze asystę, wypracowując sytuację Małeckiemu. Mały tym razem nogą, a nie głową zaskakuje golkipera MPK!
34' - "Oooo! Jeb*ął mu w michę! Małyyy! Ale ten gra dalej, nie będzie się pierd*lił!" - postawą Nebelskiego, który właśnie oberwał piłką w twarz zaaferował się zegarowy Pondel Michał.
35' - (3:12) Kublik - Siódmiak - Kublik - ta magiczna klepka kończy się 12. bramką dla Car-Zone!
37' - Arbiter Pondel zarządza korzyść, strzela Pawlak, a Raper zatrzymuje to klatą!
38' - (3:13) Kublik - Siódmiak - Pawlak, znów wjeżdża magiczna car-zonowa klepeczka, finał tej historii możecie więc sobie dopowiedzieć sami.
39' - (3:14) Siódmiak podaje do Użałowicza, a ten posyła piłkę na pustaka!
39' - (3:15) Siódmiak do Żaka, kolejna brameczka na pustaka! To już jest prawdziwy pogrom!
40' - (4:15) Nebelski podaje do Surmaczewskiego, ten myli obrońcę i mocnym strzałem zza pola karnego zdobywa gola dla MPK!

Wynik mówi sam za siebie, nie ma co komentować, lepiej oszczędźmy MPK. Wygrał lepszy. W następnej kolejce Car-Zone zmierzy się z Nokią, MPK zagra z Seev.