07.01 godz. 16:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / M.Niciński
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Furmanek, Widera, Konieczny, Walczak, Maczuga
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Synowiec, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski, Użałowicz, Kotwicki
12' Marek Konieczny
25' Adam Widera
32' Michał Furmanek
2' Karol Siódmiak
3' Maciej Sepetowski
7' Krzysztof Kotwicki
13' Maciej Sepetowski
24' Damian Guziejewski
30' Maciej Sepetowski
36' Paweł Synowiec (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Maciej Sepetowski (Maciej odznaczał się niezwykłą aktywnością i mocno pracował zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. W tej drugiej formacji mógł pochwalić się strzeleniem hattricka. Wyróżnienie dla Marka Koniecznego i Roberta Małeckiego. )

Po tym jak Car Zone zagra z Nokią, a Oponix z MPK, obie te drużyny zmierzą się ze sobą w starciu bezpośrednim. Tutaj również murowanym faworytem do zwycięstwa jest ekipa Damiana Guziejewskiego, ale ich przeciwnik to jest zespół zdecydowanie bardziej ograny na poziomie Superligi od wcześniej wspomnianych beniaminków i może napsuć im sporo krwi. Musi jednak wznieść się na wyżyny własnych umiejętności, zagrać niezwykle skutecznie w ofensywie i uważnie w defensywie, a może uda się zgarnąć jakiekolwiek punkty. Do tego potrzebna będzie również nieco słabsza forma Car Zone, której trudno wyszukiwać po deklasacji na inauguracje. W zeszłym roku, w bezpośrednim pojedynku Michał Sikora wraz z kolegami wygrali gładko - 7:1, a we znaki przeciwnikom wdali się w szczególności Karol Siódmiak i Maciej Sepetowski, którzy strzelili pięć z siedmiu goli swojej drużyny. Czy teraz będziemy świadkami powtórki z rozrywki, czy może wielkiego rewanżu w wykonaniu drużyny Zbigniewa Piechnika? Tak czy siak miejmy nadzieje, że emocji nie zabraknie, bo przecież grają ze sobą dwie drużyny z kompletem punktów po pierwszej kolejce. :)

2' (1:0) - Szybka akcja Car Zone Wrocław i mamy otwarcie wyniku. Na listę strzelców wpisuje się Karol Siódmiak.
3' (2:0) - Tomasz Guziejewski idealnym podniem odnajduje w polu karnym Macieja Sepetowskiego, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje Zbigniewa Piechnika.
7' (3:0) - Rozklepana defensywa Oponixu. Krzysztof Kotwicki dostaje piłkę jak na tacy od Damiana Guziejewskiego i pakuje ją do pustej bramki.
8' (3:1) - Mamy pierwsze trafienie dla Oponixu. Marek Konieczny nieatakowany przed polem karnym przeciwnika oddaje mocny strzał ze "szpica", który przełamuje ręce Michałowi Sikorze i ląduje w sieci!
9' Arkadiusz Pawlak staje oko w oko z Piechnkiem i musi uznać wyższość golkipera "czerwonych", który świetnie wyczuł intencje gracza Car Zone i udanym wyjściem z bramki zażegnuje niebezpieczeństwo.
10' Czas dla Oponixu!
12' (3:2) - Kapitalna akcja Oponixu. Konieczny-Furmanek-Konieczny i kapitan "czerwonych" płaskim strzałem z pierwszej piłki zaskakuje Sikorę!
13' (4:2) - Natychmiastowa odpowiedź ekipy Damiana Guziejewskiego. Siódmiak kładzie na parkiecie Piechnika i wykłada piłkę lepiej ustawionemu Sepetowskiemu, który trafia do siatki obok stojącego w bramce defensora!
15' Robert Małecki oddaje strzał z lewej strony po którym Piechnik udanie odbija futbolówkę do boku!
17' Krzysztof Walczak popędził prawą stroną i zakończył indywidualną akcję strzałem po ziemi, które bez zarzutów broni Sikora.
19' Mocny strzał Furmanka z ostrego kąta - Sikora instynktownie odbija piłkę przed siebie. Do tej dopada Walczak, lecz jego dobitka minimlnie mija dalszy słupek bramki przeciwników.
24' (5:2) - Małecki zagrywa piłkę między obrońców Oponixu w kierunku D
.Guziejewskiego. Ten staje oko w oko z Piechnikiem i płaskim strzałem przy dalszym słupku go pokonuje!
25' (5:3) - Adam Widera mocnym strzałem z linii pola karnego zaskakuje Sikorę i zmiejsza dystans do Car Zone, do dwóch trafień.
27' Konieczny na wolne pole zagrywa do Widery, a ten z bliska trafia wprost w Sikorę.
30' (6:3) - Trójkowa akcja Car-Zone, którą z najbliższej odległości, obok zaskoczonego Piechnika wykańcza Sepetowski.
30' Czas dla Oponixu!
31' T.Guziejewski z dystansu i piłkę nad poprzeczką przenosi Piechnik. Po chwili swoich sił w strzelectwie próbuje Piotr Użałowicz, lecz ten upolował tylko i wyłącznie tablicę wyników!
32' (6:4) - Zabójcza kontra Oponixu. Idealne podanie od jednego z kolegów otrzymuje Furmanek i strzałem w długi róg pokonuje Sikorę.
33' Kąśliwe uderzenie Sławomira Maczugi i przed siebie futbolówkę odbija Sikora!
36' (7:4) - Szóste przewinienie Oponixu i mamy rzut karny przedłużony dla Car Zone. Do jego wykonania, na parkiet wbiega Synowiec i precyzyjnym uderzeniem przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny.

Oponix jako pierwsza w tym sezonie postawiła bardzo twarde warunki liderowi. Nie przyniosło to prawda wymiernej korzyści, ale gracze Zbigniewa Piechnika mogą do kolejnych spotkań podchodzić z podniesionym czołem, a w rewanżu może nawet zapunktować z Car Zone. Ostatecznie skończyło się na wygranej ekipy Damiana Guziejewskiego - 7:4, która pozwoliła temu zespołowi umocnić się na pozycji lidera. Dawne FC Moose doznało premierowej porażki tej zimy, ale jest trzecie. O kolejne skalpy powalczy z Łącznościowcem. Karol Siódmiak i spółka następnym razem "skrzyżują rękawice" również z "Wojskowymi".