09.03 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 5
( 1 : 3 )
Skład: Błaszczyk, Gorazdowski, Kaczmarczyk, Śliz, Przystaś, Radziewicz
Skład: Pikul, Kowalczyk, Jaskulski, Łysek, Sochański, Piranjani, Matysik
10' Daniel Kaczmarczyk
16' Daniel Kaczmarczyk
17' Daniel Kaczmarczyk
28' Paweł Gorazdowski
38' Paweł Gorazdowski
12' Bartosz Łysek
32' Łukasz Sochański
Zawodnik meczu: Daniel Kaczmarczyk (Daniela wszędzie było pełno i za każdym razem gdy miał piłkę przy nodze, robiło się gorąco pod bramką Catlina. Zawodnik ten ostatecznie skompletował hattricka. Wyróżnienie należy się Pawłowi Gorazdowskiemu. )

Catlin szans na złoty medal już nie ma, musi się jednak pilnować, żeby nie stracić srebra. Drużyna Łukasza Sochańskiego po imponującej serii zwycięstw przegrała swój ostatni mecz z Audyt Teamem, co skrzętnie wykorzystało Logintrade, które zrównało się z Catlinem punktami. Najbliższy rywal Sochańskiego i spółki - Brak Sponsora, raczej meczu nie odpuści, bo ma całkiem realne szanse na awans do drugiej ligi (trzy punkty straty do czwartego Qiagen). Czy drużyna Marka Chmiela będzie na tyle zmotywowana, żeby pokonać wyżej notowanego przeciwnika, czy może  swoją dominację w tym sezonie potwierdzi Catlin, który zbliży się tym samym do srebrnych medali na koniec tej edycji?

3' Płaskie uderzenie Łukasza Sochańskiego i na raty po nim interweniuje Paweł Radziewicz.
5' Sochański zabrał się z piłką lewą stroną, mija po drodze jednego z rywali i strzela wysoko, ale futbolówkę na raty wyłapuje Radziewicz.
8' Bartosz Łysek zagrywa pod bramkę do Damiana Jaskulskiego, a ten może z najbliższej odległości pokonać bramkarza, ale ten wykazuje się dobrym refleksem i trąca piłkę tuż przed graczem XL Catlin, równocześnie go nabijając - od bramki rozpocznie Brak Sponsora!
10' (0:1) - Daniel Kaczmarczyk wygrywa przebitkę z Tomaszem Pikulem i z zimną krwią pakuje futbolówkę do pustej bramki.
11' Paweł Gorazdowski uderza zza pola karnego - obok bramki.
12' (1:1) - Daleka piłka na pole karne Braku Sponsora. Tam nie dogadali się Gorazdowski z Radziewiczem i wykorzystuje to Łysek, który strzałem z główki lobuje golkipera "czerwonych". Przy tym trafieniu asystuje Pikul!
16' (1:2) - Kaczmarczyk dostaje piłkę na prawą stronę, długo się nie zastanawia i technicznym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Pikula po raz drugi w tym spotkaniu!
17' (1:3) - Przystaś piętką zagrywa do Kaczmarczyka, który mocnym strzałem w długi róg kompletuje hattricka.
19' Dwie kapitalne interwencje w defensywie w wykonaniu Gorazdowskiego, który dwukrotnie po strzałach Sochańskiego wybija futbolówkę lecącą do pustej bramki.
23' Kaczmarczyk z powietrza - obok bramki.
25' Gorazdowski z przedziera się z piłką przez obrońców Catlina i mocno strzela, lecz nie jest w stanie zaskoczyć dobrze utawionego Pikula, który przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
27' Kaczmarczyk do trzech goli może dorzucić asystę. Gracz z numerem "16" zagrywa na wolne pole do Jacka Śliza, który ma przed sobą praktycznie pustą bramkę. Gola z tego nie będzie, bowiem futbolówka odbija się od jednego i drugiego słupka i w efekcie wylatuje poza światło bramki!
28' (1:4) - Błaszczyk do Gorazdowskiego i mamy czwartego gola dla Braku Sponsora!
30' Szybka kontra Catlina. Łysek w tempo zagrywa do Sochańskiego, ten ma przed sobą tylko bramkarza i mocno strzela na bramkę, po czym Radziewicz kapitalnie interweniuje przenosząc piłkę nad poprzeczką!
32' Kolejna próba Sochańskiego i słupek ratuje Radziewicza od utraty gola.
32' (2:4) - Sochański z prawej strony strzela i piłka po interwencji bramkarza wpada do siatki tuż przy dalszym słupku! Catlin nie daje za wygraną!
34' Śliz kontra Pikul i uderzenie tego pierwszego z dość ostrego kąta przelatuje tuż obok bramki.
35' Śliz wystawia piłkę na strzał Gorazdowskiemu, który bez przyjęcia uderza - minimalnie słupka!
36' Kaczmarczyk w pole karne do Śliza, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Pikulem!
38' (2:5) - Przystaś prostopadle do Gorazdowskiego, który precyzyjnym strzałem z lewej strony, przy dalszym słupku pokonuje Pikula i w zasadzie przypieczętowuje wygraną Braku Sponsora!
40' Kowalczyk z dystansu - Radziewicz notuje kapitalną paradę - będzie tylko rzut rożny!

Po porażce z KPMG Audyt, XL Catlin przegrywa drugi mecz z rzędu i nie tylko nie ma już szans na mistrzostwo, ale w najczarniejszych snach, mogą nawet nie uzyskać awansu do drugiej ligi. Na takowy szanse mają gracze Braku Sponsora, ale Ci przede wszystkim muszą wygrać swój ostatni mecz z czwartym w stawce - Logintrade. Co do ekipy Łukasza Sochańskiego to "stanie w szranki" z ostatnim w tabeli - GSC MDM Rocks.