12.02 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 7 : 1 )
Skład: Kupczyk, Piwko, Pilipienko, Mączka, Olszowy, Nazarewicz, Kołodziejczyk, Ryglowski, Skit, Kreyczi
Skład: Chmiel, Głuszek, Laszecki, Gorazdowski, Kaczmarczyk, Grobelny, Śliz, Przystaś
17' Piotr Piwko
24' Filip Kołodziejczyk
30' Błażej Olszowy
38' Ryszard Kreyczi
39' Rafał Pilipienko
3' Paweł Laszecki
6' Jacek Śliz
7' Patryk Przystaś
8' Daniel Kaczmarczyk
13' Paweł Laszecki
18' Patryk Przystaś
19' Daniel Kaczmarczyk
22' Patryk Przystaś
27' Daniel Kaczmarczyk
29' Sylwester Głuszek (Rzut karny)
35' Daniel Kaczmarczyk
36' Jacek Śliz
Zawodnik meczu: Jacek Śliz (Jacek był dzisiaj nieoceniony dla swojej drużyny. Często zagrażał bramce rywali, a także sam kreował grę. W efekcie strzelił dwa gole i zanotował cztery asysty. Wyróżnienie dla Daniela Kaczmarczyka. )

Drugie starcie poniedziałkowe to batalia o ligowe punkty w trzeciej lidze pomiędzy piątym w tabeli Brakiem Sponsora, a ostatnim Regio-food.pl Beer Boys. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na gładką wygraną "czerwonych". Debiutant jednak nie zamierza "tanio skóry sprzedawać" i ma zamiar w końcu się przełamać. Natchnieniem dla nich może być nie tak odległa victoria, którą odniosł na BS-em - GSC MDM Rocks. Czy uda im się w końcu zapunktować i wydostać się z ligowego dna? Czy raczej znowu poniosłą klęskę, a to team Marka Chmiela włączy się do gry o awans do drugiej ligi? Tego wszystkiego dowiemy się po godzinie 22!

3' (1:0) - Paweł Laszecki strzałem z dystansu pokonuje Dawida Kupczyka i mamy otwarcie wyniku!
6' (2:0) - Jacek Śliz wykorzystuje podanie Daniela Kaczmarczyka i uderzeniem przy krótszym słupku zaskakuje golkipera przeciwników.
7' (3:0) - Brak Sponsora idzie za ciosem! Kolejny strzał i kolejny gol! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Patryk Przystaś.
8' (4:0) - Szybki atak "czerwonych". Śliz wystawia piłkę jak na "pustaka" do Kaczmarczyka, a ten umieszcza ją w sieci.
11' Prostopadłe podanie Przystasia w pole karne w kierunku Śliza, ale w porę w tych zamiarach połapał się Kupczyk, który udanie wyłapuje futbolówkę.
13' (5:0) - Śliz z autu zagrywa na przedpole do nadbiegającego Laszeckiego, który mocnym uderzeniem z pierwszej piłki, przy słupku pokonuje Kupczyka po raz drugi w tym meczu!
16' Laszecki płasko zza pola karnego i udanie nogami interweniuje Kupczyk odbijając piłkę przed siebie.
17' Po strzale Kaczmarczyka piłkę lecącą do pustej bramki ofiarnie na linii bramkowej zatrzymuje Pilipienko.
17' (5:1) - W końcu mamy trafienie dla debiutanta. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym zachowuje się Piotr Piwko i zaskakuje Marka Chmiela strzałem przy krótszym słupku.
18' (6:1) - Śliz do Przystasia, a ten precyzyjnym uderzeniem przy słupku zaskakuje golkipera Regio-food.pl Beer Boys.
19' (7:1) - Kaczmarczyk staje oko w oko z Kupczykiem i strzałem po ziemi go pokonuje!
21' Strzał Piwko z połowy boiska, ze wznowienia i pewnie futbolówkę wyłapuje Chmiel.
22' (8:1) - Przystaś podchodzi do wykonania rzutu wolnego i oddaje precyzyjny strzał, po ziemi, po którym piłka odbija się od słupka i wpada do siatki obok zaskoczonego Kupczyka.
24' (8:2) - Filipa Kołodziejczyka strzał zza pola karnego znajduje drogę do bramki i Regio-food.pl przegrywa już tylko, albo i aż sześcioma golami.
25' Kaczmarczyk kontra Kupczyk i górą w tym starciu golkiper ekipy grającej w zielonych znacznikach.
26' Mocne uderzenie Michała Mączki z prawej strony i z trudem futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Marek Chmiel.
27' (9:2) - Pierwszy strzał Kaczmarczyka świetnie broni bramkarz, ale wobec dobitki jest już bezradny!
29' Kupczyk wycina w polu karnym Kaczmarczyka i mamy rzut karny!
29' (10:2) - Sylwester Głuszek podchodzi do jego wykonania i pewnym strzałem nie daje żadnych szans bramkarzowi!
30' (10:3) - Regio-food.pl Beer Boys odpowiada na trafienie swojego rywala, a Chmiela pokonuje Olszowy!
31' Śliz na wolne pole do Grobelnego, ten tylko dokłada nogę i posyła futbolówkę obok słupka. To powinien być kolejny gol dla Braku Sponsora!
35' (11:3) - Kontra BS-u. Śliz do Kaczmarczyka, a ten z najbliższej odległości pokonuje Kupczyka po raz czwarty w tym meczu!
36' (12:3) - Śliz urywa się obrońcom, staje oko w oko z bramkarzem i oddaje strzał po ziemi, po którym nie najlepiej zachowuje się bramkarz i mamy kolejnego gola!
38' (12:4) - Kreyczi uderza z lewej strony i piłka po ziemi znajduje drogę do bramki tuż przy dalszym słupku!
39' (12:5) - Debiutant zmiejsza dystans do rywala do ośmiu trafień, a Chmiela zaskakuje Pilipienko.

Brak Sponsora po dwóch porażkach z rzędu w końcu się przełamał i odniósł imponujące zwycięstwo. Praktycznie przez cały mecz z Regio-food.pl Beer Boys gracze Marka Chmiela byli stroną przeważającą i zgarniając trzy punkty wskoczył na czwarte miejsce w stawce. Jeżeli chodzi o debiutanta to przegrał piąty kolejny mecz i nie widać zbytniej poprawy w ich poczynaniach. Bez Jacka Zduna ani rusz! Jak gracze Piotra Piwko nie będą punktować w najbliższych tygodniach to bardzo możliwe, że zakończą zmagania na ostatnim miejscu. Nastepne pary meczowe obu tych ekip to: JaCierpieDole FC - Brak Sponsora oraz Regio-food.pl Beer Boys - GSC MDM Rocks.