05.02 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 0 : 1 )
Skład: Chmiel, Głuszek, Najgiebauer, Laszecki, Gorazdowski, Kaczmarczyk, Grobelny, Śliz
Skład: Biel, Fortuna, Osowski, Uchański, Wardęga, Tymczak, Mikołajek, Mikołajek
5' Jacek Śliz
15' Daniel Kaczmarczyk
40' Paweł Laszecki
24' Rafał Biel
26' Józef Mikołajek
37' Marcin Uchański
39' Jan Mikołajek
Zawodnik meczu: Jan Mikołajek (Po takim meczu ciężko wybrać MVP, dlatego tytuł trafia w ręce najaktywniejszego piłkarza. Pewny punkt w ofensywie i defensywie, a na swoim koncie zanotował jednego ważnego gola dającego spokój swojej drużynie w końcówne meczu. )
Zielone Anioły   vs    Brak Sponsora

W ostatnim tygodniu Zielone Anioły pauzowały, co wykorzystał XL Catlin, który zrównał się punktami z liderem. Dobrze radzący sobie w tej edycji Brak Sponsora zaliczył z kolei wpadkę i przegrał z ostatnimi w stawce GSC MDM Rocks. Drużyna Marka Chmiela mimo tego nadal przebywa w strefie premiowanej awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. Obie drużyny strzeliły w tej edycji dokładnie po 26 goli, Anioły mogą poszczycić się jednak świetną defensywą, która staciła tylko 6 bramek w tej edycji, co na balonie jest naprawdę imponującym osiągnięciem. Czy w poniedziałek obrona ekipy Mikołajka znów spisze się na medal? Czy zobaczymy kolejne trafienia bramkostrzelnych Śliza i Biela? Czas pokaże!

2' Już w pierwszej akcji meczu mogliśmy oglądać gola lecz w okacji "sam na sam" z bramkarzem szanse zmarnował Rafał Biel!
5' GOL! 0:1 Strzałem zza pola karnego popisuje się Jacek Śliż i oglądamy pierwszego gola w tym meczu.
7' Zamieszanie w polu karnym Braku Sponsora i gdy wydawało się że będziem mieć wyrównanie w ostatniej chwili Jana Mikołajczaka uprzerza obrońca, który wybija futbolówkę poza pole gry!
9' Sylwester Głuszek dobrze interweniuje w obronie i odbiera piłkę składającemu się do strzału Rafałowi Bielowi!
11' Znów dobrze w obornie spisuje się Sylwek Głuszek, tym razem uprzedza Janka Mikołajczaka i odbiera mu piłkę.
15' Żółtym kartoniekiem został ukarany Daniel Kaczmarczyk za nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika!
18' Strzał Pawła Laszeckiego
20' Koniec pierwszej połowy
21' Rafał Biel oddaje mocne lecz niecelne uderzenie w kierunku bramki Braku Sponsora.
22' Strzał Jacka Śliża pewnie w rękawice łapie golkiper Bohdan Fortuna.
24' GOL! 1:1 I mamy wyrównanie, a na listę strzelców wpisuje się najlepszy strzelec tej drużyny Rafał Biel!
26' GOL! 2:1 Zielone Anioły poszły za ciosem i zdobywają bramkę dającą prowdzenie w tym meczu, a autorem trafienie zostaje Jan Mikołajek!
28' W dobrej okazji do wyrównania znalazł się Jacek Śliż, lecz to uderznie z bliskiej odległości broni golkiper Zielonych Aniołów!
30' Pawł Laszecki znów próbuje strzału z dalszej odległości, bramkarz z małymi problemami łapie futbolówkę.
31' Akcja Jacka Śliża, który obraca się z obrońcą na plecach w kierunku bramki, dogrywa piłkę w pole karne lecz czujny bramkarz przecina tor lotu piłki!
33' Błąd w defensywie popełnia Rafał Osowski, do piłki dopada Daniela Kaczmarczyk i oddaje mocne uderzenie które w "koszyczek" łapie bramkarz Zielonych Aniołów.
35' Paweł Laszecki nie daje sobie za wygraną i znów próbuje zdobyć gola zza pola karnego, piłkarz Braku Sponsora jest coraz bliżej lecz gola jeszcze nie zdobył!
37' Sędzia Miedziński pokazuje żółtą kartkę Marcinowi Uchańskiemu za przerwanie korzystnej akcji Braku Sponsora!
38' Daniel Kaczmarczyk oddaje mocne lecz minimalnie niecelne uderzenie z rzutu wolnego!
39' GOL! 3:1 Jan Mikołajek oddaje mocne uderznie z lewego skrzydła i tym samym wpisuje się na listę strzelców!
40' GOL! 3:2 Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego piłkę do bramki pakuje Paweł Laszecki!
40' Koniec spotkania

Ciekawe i emocjonujące widowisko w którym zwycięsko wychodzą gracze Zielonych Aniołów! W ostatniej fazie meczu oglądalismy dwa gole po jendym dla każdej z drużyn lecz piłkarze Braku Sponsora za późno zaczęli odrabiać straty i nie starczyło im czasu aby doprowadzić do wyrównania. W kolejnym meczu gracze Zielonych Aniołów zagrają z GSC MDM Rocks, a gracze Braku Sponsora zagrają z Regio-food.pl Beer Boys.

autor: Marcin Niciński