08.01 godz. 22:45, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Zawadzki, Hanczarek, Wawrzyniak, Wojnas, Toporowski, Szymanowski, Dempniak, Przybyłko, Borowski
Skład: Chmiel, Głuszek, Najgiebauer, Błaszczyk, Drzewiecki, Gorazdowski, Kaczmarczyk, Śliz, Przystaś
1' Paweł Borowski
9' Bartosz Dempniak
15' Paweł Borowski
20' Daniel Toporowski
35' Bartosz Dempniak
36' Bartosz Dempniak
39' Daniel Toporowski
8' Jacek Śliz
12' Sylwester Głuszek
13' Marcin Błaszczyk
23' Patryk Przystaś
23' Daniel Kaczmarczyk
27' Jacek Śliz
31' Jacek Śliz
33' Marcin Błaszczyk
36' Patryk Przystaś
Zawodnik meczu: Jacek Śliz (Hattrick oraz asysta, ponadto sprawiał dużo problemów defensywie rywala. "Plus meczu" trafia na konto Bartosza Dempniaka z KPMG Audyt.)
    vs    w

Ekipa Marka Chmiela udanie weszła w sezon na inaugurację pokonując 6:5 Atos. Na temat Audyt Teamu póki co za wiele nie wiemy, oprócz tego, że to debiutant, w składzie którego grać będzie znany nam z występów w ForceGSM Paweł Wilczyński. A skoro nie wiemy, czy czasem w KPMG gra jakiś polski Messi czy Ronaldo, który jak na zawołanie będzie strzelać brameczki pod balonem, to w typowanie faworyta tego spotkania bawić się nie będziemy. O tym która ekipa będzie lepsza i zgarnie trzy punkty przekonamy się już dzisiaj późnym wieczorem!

1' GOL! (0-1) - Fantastyczne rozpoczęcie meczu przez debiutanta naszych rozgrywek i po dograniu Dempniaka bramkę zdobywa Paweł Borowski.
2' Obok słupka przelatuje kąśliwy strzał Krzysztofa Szymanowskiego.
6' Z rywalem na plecach obraca się Daniel Kaczmarczyk, lecz jego strzał z trudem odbija goalkeeper.
8' GOL! (1-1) - Do wyrównania doprowadza Jacek Śliz.
9' GOL! (1-2) - Szybko prowadzenie odzyskuje KPMG Audyt Team, a na listę strzelców wpisuje się Bartosz Dempniak.
12' GOL! (2-2) - Patryk Przystaś zagrywa do Sylwestra Głuszka, a ten stzałem w długi róg zaskakuje goalkeepera.
13' Za faul na rywalu żółty kartonik ogląda Marcin Błaszczyk.
15' GOL! (2-3) - Z rzutu rożnego w pole karne zagrywa Bartosz Dempniak, do piłki dopada Paweł Borowski i pakuje ją do siatki.
20' GOL! (2-4) - Tuż przed przerwą prowadzenie debiutanta podwyższa Daniel Toporowski.
23' GOL! (3-4) - Ulala, ależ kapitalna bramka autorstwa Patryka Przystasia! Z rzutu rożnego zagrywa Daniel Kaczmarczyk, z woleja w piłkę uderza Przystaś, a następnie futbolówka zatrzymuje się w samym okienku bramki rywala.
23' GOL! (4-4) - Znowu mamy remis, a wyrównanie daje Daniel Kaczmarczyk.
27' GOL! (5-4) - Po raz pierwszy na prowadzenie wychodzi Brak Sponsora, a bramkę zdobywa Jacek Śliz!
29' Na słupku zatrzymuje się uderzenie Pawła Gorazdowskiego i mamy aut dla KPMG!
31' GOL! (6-4) - Hattricka kompletuje Jacek Śliz i tym samym Brak Sponsor wychodzi na dwubramkowe prowadzenie!
33' GOL! (7-4) - Niepewna interwencja goalkeepera rywali i mamy bramkę Marcina Błaszczyka, który strzałem niemal z połowy wpisuje się na listę strzelców.
35' GOL! (7-5) - Za sprawą Bartosza Dempniaka debiutant zmniejsza stratę do rywali.
36' GOL! (8-5) - Po zagraniu Pawła Gorazdowskiego drugą bramkę w meczu zdobywa Paweł Przystaś!
36' GOL! (8-6) - Po raz trzeci w notesie arbitra zapisuje się Bartosz Dempniak!
39' GOL! (8-7) - Bramkę kontaktową zdobywa Daniel Toporowski, czy jego ekipie starczy czasu, aby doprowadzić do wyrównania?

Szalony mecz, w którym padło aż piętnaście bramek, a zwycięzca wygrał zaledwie jedną! Gdy, w 27 minucie prowadzenie objęli gracze Braku Sponsora do końca spotkania nie pozwolili odebrać sobie kompletu punktów. Mimo, iż debiutant schodził z placu gry pokonany to jego gra mogła się podobać i z pewnością będą walczyć o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu.