Skład: Garbarczyk, Mikoś, Sikora, Dyczkowski, Miozga, Gmerek, Majak
Skład: Kras, Matuszyk, Rejmer, Brzęczek, Gagat, Zaskórski, Pałasz, Rosiński
4' Robert Rosiński
7' Robert Rosiński
19' Jakub Rejmer
20' Robert Rosiński
29' Przemysław Matuszyk
31' Jakub Rejmer
34' Robert Rosiński
39' Jakub Rejmer
40' Sławomir Gagat
Zawodnik meczu: Robert Rosiński (Robert był nie do zatrzymania dla graczy ForceGSM i niemalże w pojedynkę rozprawił się ze swoim rywalem. Jego liczby to cztery gole strzelone i zanotowane trzy asysty. Wyróżnienie dla Dawida Pałasza! )

W tym tygodniu rozegrana zostanie ostatnia kolejka w najwyższej klasie rozgrykowej pod balonem. Na razie znamy mistrza - jest nim FC Spec i jednego spadkowicza - Visionicę. Cała reszta pozostaje kwestią otwartą. Nie wiemy na przykład kto zostanie wicemistrzem. Kandydatów do srebra pozostało dwóch - są to ForceGSM i Moico. Ekipę Łukasza Dyczkowskiego będzie czkeać trudniejsze zadanie, niż team Pawła Dobosza - GSM zagra w końcu z pierwszą drużyną, a Moico z ostatnią. Force ma jednak przewagę dwóch oczek nad trzecią drużyną, jeśli więc wygra ze Specem medal będzie mieć gwarantowany. Remis GSM i wygrana Moico nad Visionicą srebrne medale daje drużynie Pawła Dobosza - obie ekipy zrównałyby się wtedy punktami, a że Moico pokonało Force 4:3 drugie miejsce przysługiwałoby w takim wypadku właśnie im. Rok temu drużyna Dyszkowskiego przegrała ze Specem 5:6. Czy teraz weźmie odwet za tamtą porażkę i sięgnie tym samym po srebrny medal? Zobaczymy już w środę!

1' Łukasza Dyczkowskiego strzał z lewej strony przelatuje minimalnie obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Dawida Pałasza!
2' Techniczne uderzenie Bartosza Sikory sprzed pola karnego i futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce bramki przeciwników.
4' (1:0) - Rozmontowana defensywa ForceGSM. Franciszek Kras zagrywa na "ścianę" do Jakuba Rejmera, który natychmiastowo odgrywa piłkę do niepilnowanego w polu karnym Roberta Rosińskiego, który strzałem z najbliższej odległości nie daje żadnych szans Wojciechowi Gmerkowi na skuteczną interwencję!
7' (2:0) - Kolejne świetne zagranie w wykonaniu Krasa. Obrońca Speca z łatwością zabiera piłkę Sikorze i prostopadle zagrywa do Rosińskiego, który mocnym strzałem zza pola karnego, pod poprzeczkę pokonuje Gmerka po raz drugi!
9' Rejmer z dystansu - Gmerek z trudem odbija piłkę przed siebie.
10' Sikora zabiera się z piłką i będąc przed polem karnym rywala, kończy solową akcję strzałem - wprost w "koszyczek" Pałaszowi!
13' (2:1) - Sikora z łatwością przy linii końcowej oszukał jednego z obrońców Speca i zagrywa na przedpole do niepilnowanego Majaka, który zdobywa gola kontaktowego!
15' Po asyście Sikora może po chwili w statystykach zanotować bramkę, lecz jego płaski strzał z lewej strony minimalnie mija bramkę Speca.
15' Instynktowna i zarazem szczęśliwa interwencja Gmerka po uderzeniu Rosińskiego.
18' Sikora z powietrza - wprost w dobrze ustawionego bramkarza.
19' (3:1) - Strzał Matuszyka zamienia się w podanie do Rejmera, który pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości.
20' (4:1) - Rosiński jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensorów ForceGSM. Skompletowany hattrick, po tym jak popularny "Rosa" z łatwością oszukał jednego z obrońców, położył bramkarza i z bliska nie dał żadnych szans bramkarzowi!
21' Rejmer z lewej strony - w słupek!
22' Rozmontowana defensywa ForceGSM zakończona mocnym strzałem zza pola karnego przez Rejmera, po którym Gmerek odbija futbolówkę przed siebie.
23' Sikora zza pola karnego i w fenomenalny sposób Pałasz przenosi futbolówkę poza światło bramki.
23' (4:2) - Sikora z rożnego do Majaka i mamy drugiego gola dla "czarnych".
24' Techniczne uderzenie Sikory z rzutu wolnego i słupek ratuje Pałasza od utraty kolejnego gola!
29' (5:2) - Rosiński odnajduje podaniem w polu karnym Matuszyka, który strzałem na wślizgu, z najbliższej odległości pokonuje Gmerka.
31' (6:2) - Rosiński za plecy obrońców zagrywa do Rejmera, który ładnym strzałem z woleja pokonuje Gmerka.
32' Mocny strzał Majaka zza pola karnego i na raty po nim interweniuje Pałasz.
33' Sikora zatańczył z piłką i kończy akcję płaskim strzałem, po którym bramkarz odbija piłkę do boku.
34' (7:2) - Rosiński mija obrońcę i mocnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Gmerka po raz czwarty w tym spotkaniu!
35' (7:3) - Sikora w kontrze na prawą stronę do Majaka, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę zmiejsza dystans do rywala!
35' Dwa dobrej jakości uderzenia odpowiednio Sikory i Majaka i dwie udane interwencje Pałasza!
37' (7:4) - Majak do Mikosia i ForceGSM przegrywa już trzema golami!
38' Sikora po ziemi, zza pola karnego - Pałasz na raty łapie piłkę. Po chwili bramkarza "Speców" stara się zaskoczyć Garbarczyk, ale jego uderzenie bez ryzyka nad poprzeczkę przenosi golkiper "żółtych".
39' Ofiarna interwencja Gmerka po strzale Zaskórskiego z najbliższej odległości!
39' (8:4) - Brzęczek pod bramkę zagrywa do Rejmera, temu nie pozostaje nic jak dołożyć nogę do piłki, a to oznacza, że mamy hattricka autorstwa gracza z numerem "15".
40' (9:4) - Rosiński do Gagata, który w sytuacji na sam z bramkarzem nie myli się i mocnym strzałem pokonuje Gmerka!
40' Strzał Sikory bramkarz broni, dobitkę Dyczkowskiego także!

Spec przypieczętował mistrzowski tytuł i na koniec zmagań nie pozostawił żadnych złudzeń ForceGSM. Wygrana pięcioma bramkami nie przyszła jednak łatwo, bowiem zespół Łukasza Dyczkowskiego postawił trudne warunki. Liczy się jednak stan po końcowym gwizdku sędziego, a takowy to dziesiąty triumf "Speców", trzydzieści punktów zdobytych, przejście przez ligę bez straty ani jednego punktu i co najważniejsze obrona tytułu sprzed roku! Co do GSM to kończy zmagania na trzecim miejscu, co jest wynikiem gorszym niż przed rokiem.  Obie drużyny zakończyły zmagania w sezonie zimowym. Za udział w nim serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.