28.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Lipski, Domaszewicz, Maciejewski, Juszczak, Madej, Stolarczyk, Hamerski, Jamkowy, Korny
Skład: Gul, Dobosz, Guźniczak, Sienkiewicz, Wyszomierski, Janik, Sienkiewicz, Buczyński, Sopyło, Szych, Skonieczny, Misiewicz, Kalinowski, Procyszyn
18' Krzysztof Lipski
32' Bartosz Hamerski
19' Wojciech Misiewicz
22' Piotr Buczyński
32' Michał Sopyło
37' Mateusz Sienkiewicz
39' Piotr Buczyński
Zawodnik meczu: Piotr Buczyński (Piotrek włożył bardzo dużo serca w dzisiejszy mecz, był zdecydowanie najjaśniejszym punktem swej ekipy i całego meczu, dowodem bardzo dobrej gry są dwie bramki, o które w dzisiejszym meczu nie było łatwo)

ZW 1 lidze OFC z walki o medale na koniec sezonu nie rezygnuje Moico, które zajmuje czwarte miejsce w stawce. W 8 meczach uzbierało 16 punktów i ma zamiar zgromadzić kolejne. Taki sam cel, jak i dorobek punktowy posiada trzeci w stawce Elektrotim, który plasuje się wyżej od ekipy Pawła Dobosza, bowiem ma lepszy bilans bramek. Bezpośredni pojedynek zapowiada się zatem niezwykle interesująco, a ze względu na jego stawkę, nikt tutaj nie będzie odstawiał nogi. Niestety nie dojdzie do pojedynku snajperskiego pomiędzy Piotrem Buczyńskim, a Damianem Madejem, ponieważ z pewnych źródeł wiemy, że ten pierwszy jest kontuzjowany. Już w ostatnim meczu z Ołerem "biali" radzili sobie bez popularnego "Pitera Bućko" i rozbili swojego przeciwnika - 10:1. Ołer to jednak niższa półka niż team Michała Janowicza, a więc będą musieli się zdecydowanie bardziej wysilić. Rok temu lepsi okazali się gracze Elektrotimu, którzy zwyciężyli - 7:4. Jak będzie tym razem? Czy będziemy świadkami powtórki z rozrywki? Czy raczej wielkiego rewanżu? Przekonamy się o tym dzisiejszego wieczoru!

2' strzał ponad bramką Mateusza Sienkiewicza, pierwsza akcji
4' w boczną siatkę strzela Piotr Buczyński, Moico ma lekką przewagę
5' strzał wślizgiem Buczyńskiego dobrze blokuje obrona
7' groźnie było pod bramka Guźniczaka, ale ten dobrze broni strzał Damiana Madeja
9' Wyszomirski dwukrotnie próbował pokonać Juszczaka ale ten woma wspaniałymi interwencjami zapobiegł utracie bramki, szacun za te interwencje
10' znowu Juszczak cudownie, ten zawodnik jet dzis w formie, uwija sie jak w ukropie, mimo ze temperatura nie przekracza -5 stopni;)
13' dobry strzał Bartka Hamerskiego dobrze broni Zbyszek Guźniczak
15' Guźniczak znowu skutecznie broni strzał Damiana Madeja
18' (0:1) Madej do Krzyśka Lipskiego i mamy otwarcie wyniku!
19' (1:1) błyskawiczne wyrównanie Wojciecha Misiewicza, jak nie wpadało tak nie wpadało a teraz szybkie dwa gole
22' (2:1) Piotr Buczyński w pierwszej a kcji drugiej połowy zdobywa prowadzenie dla Moico!
23' bramkarz Elektrotim ma jakis problem zdrowotny, mecz zatrzymany
23' już gramy!
25' Guźniczak świetnie broni strzał Madeja sprzed pola karnego
27' wolny dla Elektrotim, 10 metrów, nad poprzeczką strzela Piotrek Maciejewski
29' Buczyński z dystansu i Juszczak na rzut rożny
32' ależ obrona Guźniczaka, zachował się jak Dominik Haszek za swoich najlepszych czasów
32' prawie doszło do bójki, Sopyło i Hamerski skoczyli do siebie, na szczęscie szybko wkroczył tam sędzie Nicinski i uspokoil sytuację
34' znowu spina na boisku, jest bardzo nerwowo, ale sędzie panuje nad meczem, tylko dltego nie doszło jezcze do rękoczynów
37' (3:1)rzut wolny dla Moico, 10 metrów do bramki, wspaniały płaski sprytny strzał Mateusza Sienkiewicza, i Juszczak wyciaga piłkę z siatki!
39' (4:1) Sienkiewicz do Buczyńskiego i chyba mecz jest rozstrzygnięty

Zacięte spotkanie, w którym między zawodnikami leciały iskry a sędzia Niciński miał sporo pracy aby uspokoić gorącą (mimo straszliwego mrozu) krew niektórych graczy. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, zakończyła sie remisem, w drugiej skuteczniejsi byli zawodnicy Moico, natomiast zaporę nie do przejścia dla Elektrotimu stanowił jak zwykle będący w znakomitej formie Zbyszeki GUźniczak, który nie dał sie pokonać przez całe drugie 20 minut, niejednokrotnie imponując zebranym świetnymi interwencjami. Po szalonym boju z wygranej cieszą się gracze Moico.

autor: Paweł Kubów