23.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 0 : 5 )
Skład: Lipski, Domaszewicz, Maciejewski, Stolarczyk, Hamerski, Jamkowy, Korny
Skład: Boroński, Malec, Zieliński, Zieliński, Pełka, Kobus
4' Bartosz Hamerski
7' Arkadiusz Domaszewicz
12' Piotr Maciejewski
14' Adam Stolarczyk
20' Bartosz Hamerski
25' Piotr Maciejewski
26' Piotr Maciejewski
28' Piotr Maciejewski
32' Bartosz Hamerski
34' Bartosz Jamkowy
35' Bartosz Jamkowy
38' Bartosz Hamerski
39' Krzysztof Korny
23' Marcin Zieliński
27' Krzysztof Korny (Gol samobójczy)
31' Kamil Boroński
35' Kamil Boroński
Zawodnik meczu: Bartosz Hamerski (Bartek był niezwykle aktywny przez całe spotkanie. Zawodnik ten strzelił cztery gole i zanotował trzy asysty. Wyróżnienić koniecznie trzeba Piotra Maciejewskiego!)

Szanse Visionici na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej maleją z dnia na dzień. Ekipie Krzysia Pełki pozostały trzy spotkania do rozegrania - z Elektrotimem, Wolves i Moico. Visionica ma na koncie okrągłe zero, a będące na pierwszej bezpiecznej lokacie Fulanito posiada w dorobku sześć oczek. Nie trzeba więc być geniuszem matematycznym, żeby ogarnąć, że jeśli Visionica przegra z Elektrotimem przypieczętuje swój spadek do drugiej ligi. Zespół Michała Janowicza w dalszym ciągu liczy się w walce o medale, meczu więc na pewno nie odpuści, a z racji swojej pozycji będzie murowanym faworytem. Jaka będzie przyszłość teamu Pełki dowiemy się już za kilka chwil. EDIT: Visionica dzisiaj bez zmian, a Elektrotim bez Damiana Madeja i Patryka Juszczaka. Między słupkami bramki przeciwników zobaczymy Krzysztofa Kornego!

4' (0:1) - Bartosz Hamerski stara się zaskoczyć Marcina Malca strzałem prosto z autu i to mu się udaje, bowiem bramkarz niepotrzebnie dotyka futbolówkę i mamy otwarcie wyniku!
5' Mateusza Kobusa kąśliwy, ale zarazem mocny strzał z dystansu i na raty po nim interweniuje Krzysztof Korny.
7' Z piłką zabiera się po raz kolejny Kobus, ale tym razem piłka zatrzymuje się na słupku!
7' (0:2) - Natychmiastowy kontratak Elektrotimu. Krzysiek Korny zagrywa idealnie do Arkadiusza Domaszewicza, a ten precyzyjnym strzałem w długi róg bramki zaskakuje golkipera przeciwników.
9' Bardzo dobra interwencja Kornego po uderzeniu K.Zielińskiego zza pola karnego!
12' (0:3) - Piotr Maciejewski mija obrońcę i strzałem obok wychodzącego z bramki golkipera, podwyższa prowadzenie swojej drużyny. Asystę przy tym trafieniu notuje Krzysztof Lipski.
14' (0:4) - Adam Stolarczyk kontra Marcin Malec i strzał tego pierwszego, z powietrza znajduje drogę do bramki tuż przy słupku!
16' Kamil Boroński świetnym podaniem odnajduje w polu karnym Marcina Zielińskiego, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza - uderza wprost w niego!
17' Maciejewski do Domaszewicza, którego strzał sprzed pola karnego nad poprzeczkę przenosi Malec!
19' Szybki strzał Kobusa zza pola karnego i słupek ratuje Kornego od utraty gola. Bramkarz nawet nie zareagował!
20' (0:5) - Domaszewicz z autu zagrywa w pole karne w kierunku Hamerskiego, który uprzedza Malca i umieszcza futbolówkę w sieci tuż przy słupku!
22' Strzał Marcina Zielińskiego zza pola karnego i świetnie nogami interweniuje Korny.
23' (1:5) - Krzysiek Pełka zagrywa z rzutu rożnego na krótszy słupek do Marcina Zielińskiego, który uderzeniem z najbliższej odległości zaskakuje bramkarza Elektrotimu! Mamy premierowego gola dla Visionicy w tym spotkaniu!
25' (1:6) - Składna akcja Elektrotimu! Hamerski zagrywa pod bramkę do Maciejewskiego, który strzałem przy krótszym słupku pokonuje Malca po raz drugi w tym spotkaniu.
25' (1:7) - "Biali" idą za ciosem! Korny rzuca piłkę idealnie do Maciejewskiego, który ją przyjmuje i strzałem zza pola karnego pokonuje Malca po raz trzeci!
26' (1:8) - Kapitalna, indywidualna akcja Hamerskiego, który po minięciu obrońców Visionicy zagrywa idealnie na przedpole do niepilnowanego Maciejewskiego, który pakuje futbolówkę do pustaka.
27' M.Zieliński z dystansu i udanie futbolówkę do "koszyczka" chwyta bramkarz.
27' (2:8) - Strzał Pełki zza pola karnego. Futbolówka odbija się od słupka, a następnie od pleców Kornego i wpada do siatki. Mamy gola samobójczego!
28' (2:9) - Zabójcza kontra Elektrotimu! Maciejewski do Domaszewicza. Ten ma przed sobą pustą bramkę, ale woli wystawić futbolówkę swojemu koledze, który strzela piątego gola!
30' Pełka wystawia piłkę Borońskiemu, a ten może wpakować ją do pustej bramki, lecz na nieszczęście dla swojej drużyny - nie trafia w piłkę!
31' (3:9) - Kobus do Borońskiego, który staje oko w oko z Kornym i umieszcza futbolówkę przy dalszym słupku!
32' Jamkowy kontra Malec i górą w tym starciu golkiper "niebieskich". Będziemy mieli rzut rożny.
32' (3:10) - Jamkowy z rzutu rożnego zagrywa przed pole karne do Hamerskiego, który precyzyjnym strzałem w długi róg kompletuje hattricka.
34' (3:11) - Tym razem Hamerski podaje, a Jamkowy strzela i mamy kolejnego gola!
35' (4:11) - Pełka do Borońskiego, który znajduje lukę obok wychodzącego z bramki Kornego i kompletuje dublet!
35' (4:12) - Jamkowy pokonuje Malca po raz drugi w tym spotkaniu! Mamy zatem dwunastego gola dla ekipy Michała Janowicza!
36' Dwie parady Kornego po strzałach z dystansu autorstwa Borońskiego i M.Zielińskiego.
37' Z rzutu wolnego K.Zieliński uderza wprost w dobrze ustawionego Kornego!
38' (4:13) - Kontra Elektrotimu. Domaszewicz do Hamerskiego i ten drugi strzela czwartego gola dzisiejszego wieczoru!
39' (4:14) - Domaszewicz kolejny raz asystuje, a tym razem z jego podania korzysta Korny! Bramkarz Elektrotimu ma w takim razie dwie asysty, gola do własnej bramki, no i do tej właściwej!

Kolejna wysoka porażka Visionicy sprawia, że zespół ten po kilku miesięcznej przygodzie żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Ekipę Krzysztofa Pełki do drugiej ligi "spuścił" Elektrotim, który doszczętnie wykorzystał problemy kadrowe debiutanta i zanotował wysoką wygraną. Ta pozwoliła im wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli i pozwala marzyć o wicemistrzostwie na koniec piłkarskiej zimy w WOFC. Kolejny mecz teamu Michała Janowicza to pojedynek z Moico. Marcin Malec i jego koledzy "staną w szranki" z Wolves Wrocław.