19.02 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 9 : 0 )
Skład: Boroński, Malec, Zieliński, Zieliński, Pełka, Niegoda, Kobus
Skład: Garbarczyk, Koch, Sikora, Gubański, Dyczkowski, Miozga, Gmerek, Majak
21' Krzysztof Pełka
28' Krzysztof Zieliński
31' Marcin Zieliński
32' Krzysztof Zieliński
33' Marcin Zieliński
34' Krzysztof Pełka
2' Łukasz Dyczkowski
4' Bartosz Sikora
7' Bartosz Sikora
9' Łukasz Dyczkowski
11' Bartosz Sikora
13' Sebastian Miozga
13' Łukasz Dyczkowski
19' Bartosz Sikora
20' Łukasz Dyczkowski
23' Rafał Garbarczyk
23' Sebastian Miozga
27' Kacper Gubański
29' Bartosz Sikora
30' Rafał Garbarczyk
32' Marek Koch
40' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Bartek był nie do zatrzymania dla defensywy Visonicy. Wszędzie było go pełno i niemalże każda akcja musiała posiadać jego znamiona. Sikora strzelił siedem goli. Wyróżnić trzeba również Łukasza Dyczkowskiego. )

W poniedziałek odbędzie się tylko jeden pojedynek w OFC1 i to pojedynek zapowiadający się bardzo nierówno. O punkty powalczy piąte w stawce ForceGSM i czerwona latarnia pierwszej ligi - Visionica. Drużyna Łukasza Dyczkowskiego ma aż o 12 oczek więcej od zespołu Krzysztofa Pełki, strzeliła do tego o 20 więcej goli i straciła 34 bramki mniej. Obie ekipy w tabeli dzieli przepaść, ugranie jakichkolwiek oczek przez Pełkę i jego kolegów śmiało będzie można uznać za cud. Cuda ponoć czasem się zdarzają - ale czy zdarzą się akurat dziś wieczorem? Zobaczymy już za kilka godzin!

2' (1:0) - Mocny początek w wykonaniu ForceGSM! Łukasz Dyczkowski mija obrońcę i precyzyjnym strzałem, po ziemi, przy słupku pokonuje Marcina Malca!
4' (2:0) - Bartosz Sikora wpada z piłką w pole karne, kładzie bramkarza i piękną podcinką go pokonuje!
7' (3:0) - ForceGSM idzie za ciosem, a pięknym strzałem niemalże w samo okienko Sikora pokonuje Malca!
9' (4:0) - Koncertowa gra "czarnych" nie ma końca! Dyczkowski wyprzedza obrońcę, wpada z futbolówkę w pole karne i mocnym uderzeniem przy słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
11' (5:0) - Szybka kontra ForceGSM. Marcin Majak z prawej strony zagrywa wzdłuż bramki do Bartka Sikory, który pewnym strzałem pod poprzeczkę, z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
12' Ofiarna interwencja obrońcy ForceGSM, po mocnym strzale Krzysztofa Pełki.
13' (6:0) - Kolejny strzał, tym razem Sebastiana Miozgi i kolejny gol, już szósty dla ForceGSM w tym meczu!
13' (7:0) - Jeszcze jeden cios zadany przez ekipę prowadzącą Visionice, a hattricka kompletuje Dyczkowski!
15' Indywidualna akcja Krzysztofa Zielińskiego, który mija obrońcę i strzela sprzed pola karnego - minimalnie obok bramki.
18' Kontra ForceGSM. Dyczkowski do Majaka i mamy słupek!
18' Pełka sprzed pola karnego uderza - nad poprzeczką!
19' (8:0) - Mocne uderzenie z dystansu Sikory i jego czwarte trafienie
20' (9:0) - Dyczkowski także ma czwartego gola i dziesiątki już bardzo blisko.
21' (9:1) - Mamy honorowego gola dla Visionicy, a strzałem z najbliższej odległości Gmerka pokonuje Pełka!
23' (10:1) - Pękła dziesiątka, a ładną piętką Malca pokonuje Garbarczyk.
23' (11:1) - Kolejny atak i kolejny gol ForceGSM. Dublet kompletuje Miozga.
25' Dobra interwencja Gmerka po strzale Pełki z dystansu!
26' Miozga z prawej strony - obok bramki.
27' (12:1) - Po tym jak na listę strzelców wpisywali się; Sikora, Dyczkowski, Miozga i Garbarczyk, to także Gubański to czyni.
28' (12:2) - Mocny strzał K.Zielińskiego i piłka po interwencji Gmerka wpada do siatki.
29' (13:2) - Show Sikory trwa w najlepsze i piąta jego bramka staje się faktem.
30' (14:2) - Koch na pustaka wystawia futbolówkę Garbarczykowi, a ten umieszcza ją w pustej bramce.
30' (15:2) - Garbarczyk kompletuje hattricka!
31' (15:3) - Marcin Zieliński strzałem zza pola karnego pokonuje bramkarza ForceGSM!
32' (16:3) - Koch odpowiada na trafienie Zielińskiego!
32' (16:4) - Krzysiek Zieliński z połowy, ze wznowienia zaskakuje Gmerka!
33' (16:5) - M.Zieliński pokonuje Gmerka uderzeniem z najbliższej odległości!
34' (16:6) - Visionica zmiejsza dystans do rywala, a Pełka pakuje piłkę do siatki strzałem w długi róg!
35' Sikora z woleja i jego strzał nogami zatrzymuje Malec!
35' Pełka z dystansu - obok bramki.
36' K.Zieliński z łatwością mija obrońcę ForceGSM i mocno uderza - nad poprzeczką!
37' K.Zieliński do Kobusa, ten zagrywa wzdłuż bramki do Borońskiego, który w bardzo dobrej sytuacji posyła futbolówkę obok bramki.
38' Kobus w tempo do Borońskiego i strzał tego drugiego przelatuje nad poprzeczką!
39' Boroński kontra Gmerek i górą w tym starciu golkiper ForceGSM!
40' (17:6) - Szóste trafienie Sikory w tym spotkaniu!
40' (18:6) - Sikora wychodzi w sytuacji sam na sam z Malcem i płaskim strzałem przy słupku go pokonuje! Jest to jego siódmy gol, który kończy strzelanie w tym spotkaniu!

Bardzo jednostronne widowisko, w którym ForceGSM nie dał najmniejszych szans Visionice, wbijając im prawie dwadzieścia goli! Tym samym zespół Łukasza Dyczkowskiego wskoczył na drugie miejsce w tabeli i ciągle ma jeszcze szanse na mistrzostwo! Musi jednak wygrać wszystko do końca i liczyć na wpadki Speca. Co do teamu Krzysztofa Pełki to ciągle pozostaje bez ani jednego punktu zdobytego tej zimy i praktycznie, chociaż posiada jeszcze szanse, może żegnać się z najwyższą klasą rozgrywkową. W następnym tygodniu, w meczu o "życie" Visionica podejmie Elektrotim, z kolei ForceGSM zagra z Asplexem.