14.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 3
( 3 : 2 )
Skład: Wróblewski, Ciećwierz, Olszewski, Jakimczyk, Lewandowski, Pelwecki, Zieliński
Skład: Kras, Matuszyk, Rejmer, Brzęczek, Moskal, Zaskórski, Pałasz
10' Przemysław Ciećwierz
17' Jacek Jakimczyk
23' Jacek Jakimczyk
24' Łukasz Wróblewski
8' Tomasz Moskal
13' Piotr Brzęczek
15' Jakub Rejmer
25' Tomasz Moskal (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Przemysław Matuszyk (Trudno było wybrać gracza meczu, a wybór pada na Przemka, który zagrał najrówniej wśród swoich kolegów. Pracował zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Zanotował asystę, a także ofiarnym wślizgiem uratował Specowi wygraną. Wyróżnienie dla obu bramkarzy. )

Organizator tak ułożył terminarz dla Wolves, że oprócz meczu z Moico trzeba będzie jeszcze trochę się pomęczyć z FC Specem. Mecz z drużyną Grzegorza Kędzierskiego łatwy nie będzie, bo FC Spec to prawdziwy spec od wygrywania. Rok temu team Kędzierskiego porządnie złoił Wilkom skórę i wygrał aż 19:4. Czy teraz doczekamy się powtórki, czy jednak Wilki wyciągną pazury?

5' Przemysław Matuszyk świetnie zagrywa na lewą stronę do Tomasza Moskala, a ten z najbliższej odległości uderza mocno wprost w świetnie ustawionego Karola Zielińskiego.
6' Jakub Pelwecki na lewej stronie mija Franciszka Krasa i kończy solową akcję mocnym strzałem, po którym Dawid Pałasz instynktownie odbija piłkę do boku! Po chwili do futbolówki dopada Łukasz Wróblewski i mając niemalże pustą bramkę uderza mocno - obok niej!
7' Jakub Rejmer zza pola karnego strzela i słupek ratuje słupek!
8' (1:0) - Matuszyk strzela z dystansu i piłka po rykoszecie od brzucha Moskala wpada do siatki tuż przy słupku obok zaskoczonego Zieliński.
9' Paweł Lewandowski z dalszej odległości stara się zaskoczyć Pałasza, mamy rykoszet od Piotra Brzęczka i słupek ratuje Speca od utraty gola!
10' (1:1) - Co się jednak odwlecze to nie uciecze i po szybko rozegranym rzucie rożnym "Wilki" doprowadzają do remisu, a płaskim strzałem przy dalszym słupku Pałasza zaskakuje Ciećwierz!
10' Rejmer ze wznowienia oddaje niesygnalizowany strzał po którym futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce!
11' Pelwecki z lewej strony i świetnie do boku piłkę zbija Pałasz.
13' (2:1) - Brzęczek sprzed pola karnego decyduje się na uderzenie, po którym Zieliński musi wyciągać piłkę z sieci. "Spece" na prowadzeniu!
14' Pelwecki z woleja i futbolówka ląduje na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Pałasza.
14' Moskal staje oko w oko z Zielińskim i górą w tym starciu golkiper "Watahy".
15' (3:1) - Ładna akcja Speca. Moskal piętką zagrywa do Rejmera, a ten z zimną krwią podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
16' Pelwecki z dystansu - Pałasz udanie odbija piłkę do boku!
17' (3:2) - Jacek Jakimczyk mając trochę miejsca na prawej stronie huknął jak z armaty i futbolówka znalazła drogę do bramki między słupkiem a Pałasz.
18' Olszewski zakręcił Zaskórskim i oddał mocny strzał, po którym piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
21' Rejmer z lewej strony trafia w poprzeczkę! Po chwili mamy kolejny strzał, tym razem Moskala i również poprzeczka ratuje Zielińskiego od utraty gola.
22' Mocny, kąśliwy strzał Pelweckiego i udanie po nim interweniuje Pałasz, zbijająć piłkę do boku!
23' (3:3) - Wolves Wrocław doprowadza do remisu, a Pałasza po raz drugi w tym meczu zaskakuje Jakimczyk.
24' Ładna dwójkowa akcja Pelweckiego z Olszewskim i ten drugi oddaje uderzenie z lewej strony, po którym z trudem do boku piłkę odbija Pałasz. Do dobitki Ciećwierzowi zabrakło naprawdę niewiele.
24' Rzut karny dla Speca po faulu na Rejmerze w polu karnym. Żółtym kartonikiem po tym przewinieniu ukarany zostaje Wróblewski.
25' (4:3) - Do rzutu karnego podchodzi Moskal i pewnym, mocnym uderzeniem przy słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
26' Rejmer pociągnął z piłką kilkadziesiąt metrów i finalizuje akcję mocnym strzałem, po którym piłkę przed siebie odbija Zieliński.
26' Matuszyk z łatwością mija obrońców "Watahy" i mając przed sobą tylko bramkarza, uderza nieznacznie obok bramki.
27' Dwie sytuacje Zaskórskiego. Najpierw gracz Spec przegrywa pojedynek jeden na jeden z Zielińskim, a po chwili z dystansu trafia w słupek!
30' Olszewski zza pola karnego i świetnie Pałasz odbija piłkę przed siebie!
33' Moskal wygrywa walkę fizyczną z jednym z obrońców "Wilków" i oddaje strzał...w słupek!
35' Moskal z woleja, z prawej strony i świetnie nogami broni Zieliński.
35' Olszewski unika wślizgu Krasa, mija Rejmera i mocno strzela - nad poprzeczkę.
36' Wrzutka Krasa z autu na Moskala będącego w polu karnym a supersnajper "Speców" z główki uderza wprost w "koszyczek" bramkarzowi.
38' Rejmer prostopadle do Matuszyka, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Zielińskim.
39' Kontra Wolves. Olszewski z dystansu, rykoszet i świetnie piłkę poza światło bramki odbija Pałasz.
40' Piłka meczowa przed Pelweckim, ale jego strzał z lewej strony ofiarnie wślizgiem blokuje jeden z obrońców Speca.

Wolves Wrocław postawiło bardzo trudne warunki Specowi i niewiele zabrakło, żeby zapuntowało. Lider nie grał na swoim poziomie, ale nie można bagatelizować zasług ekipy Dominika Olszewskiego, która walczenie i ofiarnie i tylko szczęścia zabrakło, aby móc się po końcowym gwizdku sędziego cieszyć z zatrzymania obrońcy tytułu. "Spece" jak na klasowy zespół przystało, mimo słabszej postawy zgarnęło komplet punktów i umocniło się na fotelu lidera. "Wataha" nadal znajduje się w strefie spadkowej, ma dwa mecze do końca i jeżeli ich nie wygra to z hukiem spadnie z najwyższej klasy rozgrywkowej. Następnym razem Wolves podejmie Parker ESSC Fulanito, Spec także podejmie zespół Pawła Rumina.