09.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 10
( 0 : 7 )
Skład: Garbarczyk, Koch, Mikoś, Sikora, Gubański, Dyczkowski, Gmerek, Majak
Skład: Kokociński, Winnicki, Dubiel, Piotrowski, Hojniak, Łajszczak, Ruszkiewicz
6' Łukasz Dyczkowski
8' Marcin Majak
9' Marcin Majak
12' Łukasz Dyczkowski
17' Łukasz Dyczkowski
18' Marcin Majak
20' Jan Mikoś
29' Marcin Majak
34' Rafał Garbarczyk
35' Marcin Majak
40' Bartosz Sikora
18' Damian Kokociński
23' Adam Łajszczak
24' Adam Łajszczak
27' Paweł Winnicki
29' Adam Łajszczak
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Wielu minut na boisku nie spędził, ale jak już się pojawiał na murawie było cholernie groźnie. Marcin był dzisiaj zabójczo skuteczny, a czas spędzony na placu gry wykorzystał bardzo efektywnie - aż pięć razy trafiając do siatki!)

Rok temu w styczniu KP Ogrodomania musiała uznać wyższość przyszłego wicemistrza - ForceGSM i uległa drużynie Łukasza Dyczkowskiego 3:6. Team Roberta Jakiela w tej edycji szedł jak burza, wygrywając mecz za meczem, jednak ostatnio po raz pierwszy zszedł z boiska pokonany, a sprawcą tego zamieszania był Elektrotim. Hipotetyczna druga porażka z rzędu znacznie pokomplikowałaby plany trzeciego w stawce KPO, a na pewno przysłużyłaby się celującym wysoko drużynom Speca i Elektrotimu (a więc lidera i wicelidera). Force (aktualnie piąta lokata) jeśli nie chce odpaść z walki o najwyższe cele musi postarać się powtórzyć sukces sprzed roku. Ogrodomania cel na piątek będzie mieć podobny - trzy punkty. Dokładając do tego takie nazwiska jak Dyczkowski, Sikora, Tokarski i Ruszkiewicz (najskuteczniejsi strzelcy obu ekip w tym sezonie) można w ciemno stawiać, że trochę bramek pod balonem padnie i nie ma opcji, żeby na murawie powiało nudą (choć Tokarskiego dzisiaj akurat zabraknie). KPO będzie musiała dzisiaj radzić sobie bez nominalnego golkipera. Na bramce stanie nominalny obrońca - Paweł Winnicki.

6' (0:1) Strzał Sikory Winnickiemu udało się obronić, z dobitką Dyczkowskiego Paweł sobie już nie poradził. No ale nie ma co się chłopa czepiać, w końcu to nie bramkarz, a nominalny obrońca.
8' - Niecelne uderzenie Wojtka Ruszkiewicza.
8' (0:2) To się nazywa wejście smoka! Majak przebywa na boisku od dokładnie 26 sekund (swoją drogą po cholerę sędzia mu to liczył?!) i już wpisuje się na listę strzelców!
9' (0:3) Winnicki po raz kolejny musi wyjąć piłkę z siatki, a winnym całego zajścia ponownie jest Marcin Majak!
10' - Znów Majak, tym razem jego strzał nogą broni "bramkarz" KPO.
12' - Ładnie do tyłu odegrał Bartek Sikora, strzał Łukasza Dyczkowskiego był już mniej ładny.
12'   (0:4) Sikora podaniem wypuszcza Dyczkowskiego, a ten uderza po długim i mamy już cztery zerko!
15' - Strzał Sikory po przywileju korzyści broni Winnicki, chwilę później minimalnie chybia Łukasz Dyczkowski.
17' (0:5) Świetne uderzenie z dystansu w wykonania Dyczkowskiego, Winnicki za wiele do gadania nie ma, a Łukaszowi należy się szacuneczek, bo właśnie skompletował hat-tricka!
18' Za nierozważny atak na dolne kończyny przeciwnika żółty kartonik ogląda Damian Kokociński.
18' (0:6) KPO może znów grać w komplecie, a to dlatego, że Marcin Majak pozazdrościł Dyczkowskiemu i także ustrzelił hat-tricka!
20' (0:7) Zgłasza nam się zero siedem, a wszystko przez trafienie Jana Mikosia! Asystował Bartek Sikora.
W przerwie następuje zmiana między słupkami w KPO. W pole wchodzi Winnicki, na budzie ląduje Piotrowski.
23'   (1:7) Bomba Kokocińskiego, dobrze broni to kiper Force, ale przy bardzo mocnej dobitce Adama Łajszczaka nie ma już absolutnie nic do gadania!
24' (2:7) Wysoki pressing KPO skutkuje kolejnym golem! Piłkę do siatki z najbliższej odległości pakuje Łajszczak!
27'   (3:7) Łajszczak z Winnickim zabawili się z rywalami. Defensywa GSM kompletnie nie nadążyła za klepką ten dwójki, a przez to wszystko na koncie Pawła ląduje brameczka,  a Łajszczak wyhacza asystę!
29' (4:7) Szalony pościg KPO, Łajszczak już z hat-trickiem!
29' (4:8) Odpowiedź GSM, Majak najpierw trafia w słupek, później jednak się poprawia i po raz czwarty trafia do siatki!
29' - "Mówię Ci, świadomość tego, że ich nagrywam ich sparaliżowała" - zgłasza Pani Koordynator operator kamery Łukasz Czuchraj.
31' - Kokociński uderza z pola karnego, a złośliwa piłka odbija się od słupka.
34'   (4:9) Cudowne trafienie Rafała Garbarczyka! Z dystansu i z fałsza, bramkarz nie miał przy tym strzale najmniejszych szans!
35'   (4:10) Zabójczo skuteczny jest dzisiaj Marcin Majak, to już piąty gol tego zawodnika w dniu dzisiejszym!
36' - Kolejny słupek, nie będzie czwartej bramki Łajszczaka.
38' - Winnicki z kaziora, skuteczną paradą popisuje się bramkarz GSM.
39' - Garbarczyk obok słupka.
40' Na do widzenia żółty kartonik za faul ogląda jeszcze Bartek Sikora.

Ciężko powalczyć o dobry wynik z zawodnikiem z pola na bramce. Najpierw Winnicki a później Piotrowski nie mieli lekko, bronić strzały takich zawodników jak Majak, czy Dyczkowski to nie lada sztuka. ForceGSM, tak jak przed rokiem, okazuje się lepszą ekipą pod balonem od KPO, choć momentami brakowało koncentracji w teamie Dyczkowskiego, co gracze Jakiela próbowali wykorzystać (efektem były cztery gole w drugiej połowie dla Ogrodomanii). W następnej kolejce KPO zmierzy się z Ołerem, Force zagra z Elektrotimem.