07.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
8 : 9
( 1 : 4 )
Skład: Domaszewicz, Lipski, Maciejewski, Juszczak, Madej, Hamerski, Danielewicz, Korny
Skład: Ciećwierz, Lewandowski, Olszewski, Pelwecki, Siwko, Warowy, Tęsiorowski, Chrzanowski
3' Piotr Maciejewski
7' Damian Madej
15' Piotr Maciejewski
16' Arkadiusz Domaszewicz
23' Krzysztof Korny
28' Piotr Maciejewski
29' Krzysztof Danielewicz
33' Damian Madej
37' Piotr Maciejewski
7' Jakub Pelwecki
24' Michał Chrzanowski
26' Michał Chrzanowski
30' Dominik Olszewski
32' Jakub Pelwecki
36' Przemysław Ciećwierz
39' Dominik Olszewski
40' Jakub Pelwecki
Zawodnik meczu: Piotr Maciejewski (Wspaniała gra tego zawodnika dzisiejszego wieczoru, zaowocowała 4 bramkami i wieloma efektownymi akcjami. W ogromnej mierze jego zasługą jest wywalczone z ogromnym trudem zwycięstwo)

Rok temu Wolves pokonał Elektrotim 7:3. Jeśli w najbliższą środę Wataha powtórzyłaby ten wyczyn można by to zaklasyfikować jako lekką niespodziankę. Bukmacherzy jako faworyta typują zespół Michała Janowicza. Elektrotim jest na trzeciej lokacie, z pięciopunktową stratą do liderującego FC Speca i dwupunktową do drugiej Ogrodomanii, a także z sześciopunktową przewagą nad najbliższym przeciwnikiem. Nie można jednak zapominać o tym, że Wilki mają w składzie Pelweckiego, a więc najskuteczniejszego strzelca OFC1. Czy sam Pelbeck wystarczy, żeby urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi? Zobaczymy!

3' (0:1) Piotr Maciejewski strzałem w długi róg ze wślizgu otwiera wynik
5' Maciejewski z połowy po ziemi,
7' (1:1) bardzo podobna bramka, po długim rogu
7' (1:2) Damian Madej momentalnie odpowiada, mamy juz 2:1
8' Madej zablokowany, groźny strzał, obrońca dobrze się spisał
11' rożny dla Elektrotim, żle rozegrany i strata
14' piękna kombinacyjna akcja Elektrotim, w ostatnim momencie obrońcy blokuja strzał Madeja
15' (1:3) Piotr Maciejewski z bliska strzela na 3:1, asystował Arek Domaszewicz
16' (1:4) Domaszewicz strzałem z 10 metrów w sam róg po ziemi zdobywa kolejna bramkę dla zespołu Elektrotim
19' bartek Hamerski przed szansą, ale nie opanował piłki w polu karnym i uderzył za wysoko
20' dobry strzał Tęsiorowskiego, dobrze broni Patryk Juszczak
21' wolny dla Elektrotim, Madej mocno ale wysoko nad okienkiem
23' (1:5) piękna akcja, Maciejewski oddaje no look pass do Kornego a Krzysztof strzela z pierwszej piłki nie do obrony
24' (2:5) druga bramka dla Wilków, sam na sam wykorzystał Michał Chrzanowski
26' (3:5) kolejna bramka Chrzanowskiego, mammy juz 3:5 i Wilki maja apetety przynajmniej na remis
28' (3:6) Maciejewski wykorztstał sytuację sam na sam, i strzałem z 7 metrów pokonuje Siwkę
29' (3:7) czy to koniec marzeń Wilków? Krzysztof Danielewicz strzałem z ostrego kąta pokonuje Siwkę i znowu mamy 4 bramki przewagi'
30' (4:7) Dominik Olszewski szybko odpowiada, znowu nadzieja wstąpiła w zespół Wolves
32' (5:7) Pewlecki strzela drugą dziś bramkę, znowu jest kontakt
33' (5:8) damian Madej mocno strzela w środek bramki, Siwko nie zdołal zatrzymac piłki, mamy 8:5
36' (6:8) Przemek Ciećwierz strzela szósta bramkę
37' (6:9) Maciejewski uderza i mamy 6:9
39' (7:9) Olszewski zmniejsza prowadzenie Elektrotim, jest 7:9
40' kontra Elektrotim ale niecelny strzał
40' (8:9) kontakt łapią Wilki, strzelcem bramki w 40 minucie jest 8:9
40' Adrian Miedziński kończy mecz! Elektrotim górą

Ach co to był za mecz, można sparafrazować piosenke z młodości naszych rodziców. Wspaniałe trzymajce dosłownie do ostatnich sekund w napięciu spotkanie. Początkowo przewagę mieli zawodnicy Elektrotim, którzy w pewnym momencie prowadzili już 5:1 i kiedy wydawało się, że wyrwali Wilkom kły, te zaczęły boleśnie kąsać, co chwilę dochodząc przeciwników na różnicę jednej bramki. Ostatecznie 3 pkt do domu zabierają piłkarze Elektrotim, ale dla obu drużyn wielkie brawa za walkę, wspaniałe emocje i piękne bramki. Chaupeau bas!

autor: Paweł Kubów