Skład: Warowy, Ciećwierz, Olszewski, Tęsiorowski, Jakimczyk, Pelwecki, Zieliński
Skład: Garbarczyk, Mikoś, Sikora, Mielcarek, Dyczkowski, Majak, Bezkorowajny
28' Jakub Pelwecki
30' Jakub Pelwecki
5' Tomasz Mielcarek
9' Bartosz Sikora
10' Łukasz Dyczkowski
15' Klaudiusz Bezkorowajny
18' Marcin Majak
19' Bartosz Sikora
22' Łukasz Dyczkowski
29' Tomasz Mielcarek
33' Bartosz Sikora
37' Tomasz Mielcarek
39' Tomasz Mielcarek
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Bartka ciężko było zatrzymać defensorom "Watahy", a on robił to do czego nas przyzwyczaił. Biegał, kiwał, podawał i strzelał. Spotkanie zakończył z czterema golami w dorobku i asystą. Wyróżnienie dla Dyczkowskiego, Mielcarka i Pelweckiego. )

Pierwszym pojedynkiem, jaki dane nam będzie oglądać w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie mecz ForceGSM - Wolves Wrocław. Pierwsza seria gier bardziej udała się graczom Łukasza Dyczkowskiego - GSM pokonało AmRest aż 9:4, podczas gdy Wilki musiały uznać wyższość KP Ogrodomanii, z którą przegrały 4:8. Rok temu w styczniu bezpośrednie stracie wygrało Force i to dość przekonująco - 11:6, a bohaterem spotkania był Bartosz Sikora. Bartka w tym sezonie w lidze OFC jeszcze nie widzieliśmy, z dobrej strony w pierwszej kolejce pokazali się za to Dyczkowski i Garbarczyk oraz specjalista od asyst - Marcin Majak. W teamie Wilków najskuteczniejszy póki co jest Dominik Olszewski, który ma na koncie dwie bramki. Bukmacherzy delikatnie faworyzują team ForceGSM, nie można jednak zapominać, że w zespole Wolves aż roi się od nieoszlifowanych diamentów, celebrytów, gwiazd światowego formatu, wirtuozów futbolu i anonimowych alkoholików. Czy taka wybuchowa mieszanka wystarczy, żeby odegrać się Force za porażkę sprzed roku? Zobaczymy w już dziś!

1' Pograł Tomasz Mielcarek z Janem Mikosiem. Wymiana podań na małej przestrzeni i drugi z wcześniej wymienionych oddaje strzał z prawej strony, po którym Karol Zieliński, bez ryzyka zbija piłkę na rzut rożny.
2' Bartosz Tęsiorowski do spółki z Jakubem Pelweckim nacisnęli na jednego z defensorów ForceGSM i przed szansą na gola staje popularny "Tęsiorinho". Gracz z numerem "19" ma przed sobą tylko i wyłącznie Wojciecha Gmerka i trafia w słupek! Po chwili dochodzi do dobitki, ale ta jest bardzo, a to bardzo niecelna. Nikogo tutaj nie deprymujemy, ale powinien być gol.
5' (1:0) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą i teraz nie było wyjątku. Łukasz Dyczkowski popędził lewą stroną i oddał strzał w kierunku dalszego słupka, który zatrzymał się na obramowaniu. Na szczęście kapitana "czarnych" udanie w polu karnym odnalazł się Mielcarek, który pakuje futbolówkę do pustaka.
6' Kąśliwy strzał Dyczkowskiego sprzed pola karnego i Zieliński z trudem, ale skutecznie odbija futbolówkę do boku.
7' Błąd przy wyprowadzaniu piłki przez obrońców ForceGSM. Do tej dopada Dominik Olszewski, ale niezbyt dobrze ułożył się do uderzenia i trafił, ale tuż obok słupka.
8' (1:1) - Kontratak Wolves Wrocław. Olszewski tym razem decyduje się nie na strzał, a podanie i jest to bardzo dobry wybór. Z jego zagrania korzysta Pelwecki, który czując na plecach oddech rywala - doprowadza do remisu!
9' (2:1) - Mikoś z dystansu i słupek ratuje Zielińskiego od utraty gola. Nie ma jednak szczęscia golkiper "Wilków", bowiem futbolówka spada pod nogi Bartosza Sikory, który z zimną krwią umieszcza ją w sieci.
10' (3:1) - Uderzenie Sikory przed siebie odbija Zieliński. Po chwili piłkę przy nodze ma Dyczkowski, wpada z nią w pole karne i strzałem w długi róg pokonuje bramkarza przeciwników.
11' (3:2) - Odpowiedź Wolves jest natychmiastowa. Łukasz Jakimczyk do Kuby Pelweckiego, a ten uderzeniem przy dalszym słupku znajduje sposób na pokonanie Gmerka. Jest to drugie trafienie Kuby w tym meczu!
13' Nie ma dzisiaj dobrze nastawionego celownika Dominik Olszewski. Kolejny jego strzał i kolejny raz dziękujemy architektom obiektu przy Paderewskiego, że jest to boisko kryte.
14' Jakimczyk z dużego palca strzela - Gmerek w ekwilibrystyczny sposób przenosi piłkę poza światło bramki.
15' (4:2) - Marcin Majak do Klaudiusza Bezkorowajnego i ForceGSM odskakuje na dwa gole.
16' Jeszcze raz Jakimczyk i znowu jego strzał świetnie broni bramkarz.
16' Kąśliwe uderzenie Andrzeja Warowego z dystansu - Gmerek z trudem odbija futbolówkę przed siebie.
17' (4:3) - Tęsiorowski podszedł do wykonania rzutu rożnego, popatrzył i zagrał idealnie wprost do nieplinowanego Pelweckiego, który strzałem z woleja przy dalszym słupku zaskakuje Gmerka.
18' (5:3) - Kolejny prosty błąd w defensywie "Wilków" zostaje bezlitośnie wykorzystany. Mikoś wystawia piłkę jak na tacy Majakowi, a ten umieszcza ją w pustej bramce.
19' (6:3) - Dyczkowski do Sikory, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachowuje spokój i sprytną podcinką podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
21' Olszewski podchodzi do rzutu wolnego ustawionego przy kole środkowym, oddaje mocny i zarazem techniczny strzał, który zmusza Gmerka do wysiłku. Golkiper ForceGSM świetnie paruje piłkę na rzut rożny.
22' (7:3) - Majak ze skrzydła zagrywa do środka do Bezkorowajnego, który widząc nadbiegającego Dyczkowskiego zgrywa mu futbolówkę, a ten mocnym, płaskim strzałem nie daje żadnych szans Zielińskiemu.
23' Olszewski z lewej strony strzela i jest bliski zdobycia bramki, lecz futbolówka po rykoszecie od Rafała Garbarczyka trafia w słupek!
26' Garbarczyk zabiera piłkę Olszewskiemu, ścina z nią w kierunku bramki przeciwników zagrywa do lepiej ustawionego Dyczkowskiego, który jednak nie trafia w futbolówkę i będziemy mieli tylko wyłącznie rzut z autu.
27' Sikora zza pola karnego i na raty "balon" zostaje schwytany przez bramkarza.
28' (7:4) - Pelwecki jest dzisiaj w bardzo dobrej formie i dzielnie broni honoru "Watahy" i strzałem pod poprzeczkę z najbliższej odległości nie daje żadnych szans Gmerkowi. Asystę przy tym trafieniu notuje Olszewski.
29' (8:4) - Sikora prostopadłym podaniem wypatruje Mielcarka, a ten będąc w polu karnym i mając przed sobą tylko bramkarza podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
30' (8:5) - Olszewski-Pelwecki, a jak Pelwecki to nic innego jak bramka, już piąta w tym spotkaniu!
32' Mielcarek popędził prawą stroną i naciskany przez obrońcę zdołał jednak oddać strzał, który minimalnie mija bramkę Zielińskiego.
33' (9:5) - Warowy z Zielińskim chcieli powymieniać sobie kilka piłek, ale obrońca "Wilków" zbyt lekko zagrywa do golkipera, który przegrywa przebitkę z nadbiegającym Sikorą, a ten po chwili strzela do "pustaka".
33' (10:5) - Kontra 3 na 1, ale Sikora decyduje się na sfinalizowanie jej indywidualnie, tak więc mija golkipera i umieszcza piłkę w pustej bramce.
35' Pelwecki na prawą stronę do Tęsiorowskiego, a strzał tego choć dosyć mocny - zostaje skutecznie obroniony przez bramkarza.
37' (11:5) - Majak do Mielcarka, a ten nieatakowany przez obrońców precyzyjnym uderzeniem przy słupku kompletuje hattricka.
39' (12:5) - Kolejna akcja duetu Majak-Mielcarek i kolejny gol. Pierwszy podaje, drugi strzela - czwarty raz w tym meczu!

Kolejna pewna wygrana ForceGSM daje mu fotel lidera, przynajmniej do piątku, do spotkania Speca. Podopieczni Łukasza Dyczkowskiego grali lepiej, wyglądając na drużynę, której chce się bardziej. Efekt - triumf 12:5 i kolejny kroczek w kierunku medali na koniec sezonu - wykonany! Wolves Wrocław natomiast radzi sobie zgoła inaczej, bo dwa mecze w tym sezonie już przegrał i zamyka ligową tabelę. Z ForceGSM "Wilki" miewały przebłyski dobrej gry, ale popełnili zbyt wiele błędów i bardzej ograny w OFC przeciwnik to wykorzystał bez litości! O premierowe punkty tej zimy ekipa dowodzona przez Bartosza Tęsiorowskiego powalczy w przyszłą środę z Ołerem Meble Ogrodowe, z kolei GSM zagra z Moico.