Skład: Ziemba, Mirowski, Brzeźny, Grudzień, Piasecki, Kołodziejczyk
Skład: Krzyżanowski, Domadzierski, Stasiewicz, Karolczyk, Osiecki, Stępień, Kowalczyk, Rurzyński, Mazan, Pawlik
8' Artur Brzeźny
9' Artur Brzeźny
11' Artur Brzeźny
12' Paweł Ziemba
17' Andrzej Kołodziejczyk
20' Artur Brzeźny
29' Tomasz Mirowski
30' Paweł Ziemba
40' Artur Brzeźny
4' Krystian Osiecki
13' Paweł Stępień
17' Tomasz Pawlik
23' Cezary Karolczyk
38' Paweł Stępień
Zawodnik meczu: Artur Brzeźny (Kolejny raz Artur niemalże w pojedynkę rozprawił się z rywalem! Co tu dużo mówić - strzelił siedem goli i zanotował asystę, a jego zespół kolejny raz wygrał. )

Ostatnim meczem drugiej ligi w kończącym się właśnie sezonie zimowym będzie pojedynek zapowiadający się dość jednostronnie. Mianowicie, ostatnia w tabeli Toyota Nowakowski zagra z piątą w stawce Grupą ESV. Jedni i drudzy o nic wielkiego nie walczą, ale na pewno będą chcieli udanie zakończyć sezon. Zdecydowanie większe szanse na to ma ekipa Andrzeja Piasieckiego, która nie tylko przystąpi do spotkania mniej zmęczona (Toyotę dzień wcześniej czeka mecz z BSH Wrocław), ale przede wszystkim posiada w swoich szeregach Artura Brzeźnego i Pawła Ziembę, nad którymi grą rozpływaliśmy się już wielokrotnie. Niezwykle ciężko będzie trzeciej najgorszej defensywie w lidze znaleźć sposób na zatrzymanie rzeczonego duetu i w efekcie uzyskanie jakichkolwiek punktów. Musimy jednak pamiętać, że to wszystko dzieje się w ramach piłki nożnej, a w niej dopóki futbolówka pozostaje w grze - wszystko jest możliwe!

1' Autorem pierwszego strzału w tym spotkaniu zostaje Artur Brzeźny z Grupy ESV. Po jego próbie futbolówka przelatuje obok bramki.
2' (0:1) - Artur Brzeźny z rzutu rożnego zagrywa w pole karne. Tam obrońcy urywa się Paweł Ziemba i strzałem z najbliższej odległości pakuje piłkę do pustej bramki.
3' (0:2) - Tomasz Mirowski w tempo do Artura Brzeźnego, który mimo asysty obrońcy oddaje mocny strzał, po którym futbolówka wpada do siatki przy dalszym słupku!
4' (1:2) - Toyota Nowakowski nie zamierza łatwo się poddawać i notuje trafienie honorowe. Piotr Stasiewicz idealnym podaniem obsługuje Krystiana Osieckiego, a ten w sytuacji sam na sam z Mateuszem Grudniem, płaskim strzałem przy słupku go pokonuje!
4' Indywidualna akcja Brzeźnego, ale zatrzymuje ją dobrze wychodzący z bramki Krzyżanowski.
5' (1:3) Kolejny gol ESV! Kołodziejczyk do Brzeźnego, a ten kompletuje dublet.
6' Brzeźny w słupek!
7' Mocne uderzenie Michała Domardzierskiego i przed siebie piłkę odbija bramkarz.
8' (1:4) - Druga asysta Kołodziejczyka i hattricka kompletuje Brzeźny.
9' (1:5) - Brzeźny jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensywy Toyoty. Dowodem na to czwarty jego gol, tym razem po mocnym uderzeniu zza pola karnego!
11' (1:6) - Kołodziejczyk prostopadle do Brzeźnego, ten staje oko w oko z bramkarzem, mija go i wchodzi z piłką do bramki.
12' (1:7) - Ziemba zabiera się z piłką, ucieka z nią do lewej strony, ale to nie przeszkadza mu w zdobyciu gola, bowiem piłka po jego strzale znajduje drogę do bramki tuż przy słupku!
13' (2:7) - Mateusz Kowalczyk do Pawła Stępnia, który mocnym strzałem zza pola karnego, przy słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
15' Stępień strzela z prawej strony - udanie nogami, po tej próbie interweniuje Grudzień.
17' (3:7) - Tomasz Pawlik zza pola karnego strzela i może cieszyć się z gola, bowiem Grudzień przepuszcza piłkę tuż przy słupku!
17' Faul Kołodziejczyka przy linii bocznej i sędzia Malec karze go żółtą kartką.
18' Ziemba kontra Krzyżanowski. Snajper ESV chciał zabawić się z golkiperem rywali, ale ten był cierpliwy i udanie wybija mu piłkę spod nóg!
19' Instynktowna interwencja Grudnia po strzale Pawlika z lewej strony.
20' (3:8) - Dalekie zagranie Brzeźnego w kierunku Ziemby. Wysoko z bramki wychodzi Krzyżanowski i...nie trafia w piłkę! Efekt - szósty gol Brzeźnego!
22' Stasiewicz staje przed szansą na gola, ale jego uderzenie z woleja nieznacznie mija bramkę strzeżoną przez Grudnia.
23' (4:8) - Cezary Karolczyk huknął z dystansu i piłka wpada do bramki tuż pod poprzeczkę! Strzał był na tyle mocny, że bramkarz nawet nie był w stanie zareagować.
24' Szybka kontra ESV. Brzeźny do Ziemby, który przegrywa pojedynek jeden na jeden z Krzyżanowskim!
25' Ziemba do Brzeźnego i w ostatniej chwili piłkę spod nóg temu drugiemu wygarnia Krzyżanowski.
25' Kolejna odsłona serialu pod tytułem - Pojedynek Brzeźnego z Krzyżanowskim i znowu zwycięsko z tej potyczki wychodzi golkiper "czerwonych".
26' Mocny strzał Ziemby z dystansu i kolejna udana interwencja bramkarza!
29' (4:9) - Mirowski z dystansu, piłka leci w środek bramki. Wydaje się, że bramkarz z łatwością złapie ją do koszyczka, ale tego nie czyni i mamy dziewiątego gola dla ESV!
30' (4:10) - Ziemba kontra Krzyżanowski. Snajper ESV mija bramkarza i kieruje futbolówkę do "pustaka". Jest to hattrick tego zawodnika!
31' Domadzierski kontra Grudzień i słupek ratuje bramkarza od utraty piątego gola!
32' Kolejny słupek, tym razem tyczy się to bramki strzeżonej przez Krzyżanowskiego! W jej obramowanie trafił Ziemba!
36' Rozklepana defensywa Toyoty. Brzeźny-Kołodziejczyk-Brzeźny-Kołodziejczyk-Brzeźny i ten ostatni z najbliższej odległości nie trafia do praktycznie pustej bramki!
38' (5:10) - Pawlik do Stępnia i mamy piątego gola dla Toyoty!
38' Pawlik z dystansu - Grudzień udanie interweniuje nogami. Jeszcze strzał Karolczyka i kolejny raz udanie futbolówkę poza pole karne, nogami wybija bramkarz.
39' Ziemba do Mirowskiego, który z "czuba" strzela zbyt lekko - wprost w "koszyczek" bramkarzowi!
40' (5:11) - Tuż przed końcową syreną Brzeźny kończy strzelanie w tym spotkaniu, a po raz siódmy na listę strzelców wpisuje się Brzeźny, który nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

Grupa ESV wygrywa na koniec sezonu, w sposób jak najbardziej zasłużony, ale nie bez trudu. Ostatecznie ekipa Andrzeja Piaseckiego kończy zmagania na szóstej pozycji. Ich rywal - Toyota Nowakowski kończy sezon bez wygranej w sezonie i na samym dnie tabeli drugiej ligi. Za wspólnie spędzony czas i wszystkie dostarczone emocje dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach ligi Wrocbal!