Skład: Golak, Felter, Bulicz, Lasik, Wereszczyński, Zmorek
Skład: Karkowski, Borczuch, Bakowicz, Pruś, Wojtas, Kubala, Ruzanowski, Koronkiewicz, Kolupajlo
28' Michał Felter
31' Michał Felter
40' Mirosław Lasik
10' Marcin Pruś
13' Krzysztof Koronkiewicz
20' Łukasz Borczuch
25' Marcin Pruś
33' Krzysztof Koronkiewicz
34' Patryk Kubala
38' Rafał Wojtas
Zawodnik meczu: Krzysztof Wereszczyński ()

Leroy Merlin nie przyzwyczajony do gry o tak wczesnej porze stawił się na to spotkanie bez bramkarza i rezerwowych. Freightex Kadrowo ma przewagę. Pytanie czy to wykorzysta.

3' Wyrównana walka bez klarownych okazji. Obie ekipy dużo biegają, zobaczymy na ile starczy sił.
5' Koronkiewicz staje oko w oko z bramkarzem Leroy'a jednak golkiper szybszy.
7' Zamieszanie pod bramką czerwonych. Dobrze spisuje się bramkarz broniąc strzał i dobitkę.
10' Czas dla LM. Zmiana w bramce czerwonych. Bulicza zastępuje Wereszczyński.
10' (1:0) Kubala podaje do Pruśa, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę otwiera wynik spotkania.
13' Koronkiewicz uderza z powietrza. Taka przewrotka bez przewracania się jednak za wysoko. Po chwil ma doskonałą okazje jednak z bliska nie trafia w bramkę.
14' (1:1) Bulicz zagrywa z autu w pole karne. Tam wielkie zamieszanie i piłka po odbiciu się ok kilku zawodników wpada do siatki.
15' Koronkiewicz ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
17' (1:2) Golak podaje do Feltera, który na raty pokonuje bramkarza. Pierwszy strzał broni golkiper, ale wobec dobitki jest już bezradny.
20' (2:2) Strzał z wolnego Borczucha trafia w mur, ale piłka wróciła do strzelca i strzałem w samo okno doprowadza do wyrównania.
20' Bramkarz LM wyśmienicie interweniuje w samej końcówce. Trzy strzały obronione. Dwa nogami, raz ręką. Interwencja wzbudza tym większy podziw, bo broni w jeansach.
22' Golak dopada do bezpańskiej piłki jednak jego strzał leci wysoko nad poprzeczką.
24' Zmorek z dystansu niecelnie.
25' (3:2) Pruś - Koronkiewicz - Pruś. Tiki-taka w hali przy Przesmyckiego. Dziś jak Freightex strzela to efektownie.
27' Koronkiewicz po rękach bramkarza trafia w słupek.
28' (3:3) Z wolnego wrzuca Golak. Piłkę tyłem do bramki przyjmuje Felter, obraca się z obrońcą na plecach i doprowadza do wyrównania mocnym strzałem w długi róg.
30' Koronkiewicz nie zamyka podania które powinno skończyć się golem. Łapie się za głowe bo naprawdę ma czego żałować.
31' (3:4) Trzy strzały na bramkę były potrzebne żeby zdobyć gola. Dopiero druga dobitka Feltera przyniosła bramkę, a strzelcowi hattricka.
33' (4:4) Niezwykle aktywny jest Koronkiewicz. Najpierw próbował zaskoczyć bramkarza strzałem po rajdzie lewą stroną, by po chwili pokonać go płaskim strzałem z prawej.
34' Szósty faul żółta karta dla Kubali i przedużony karny. Bramkarz broni. Po chwili kontra i jeszcze lepsza interwencja golkipera LM.
36' Nakręcił się po obronionym karnym bramkarz Freightex'u. Dwie wyśmienite interwencje Karkowskiego i wciąż mamy remis.
38' Kolejny przedłużony karny. Do piłki podchodzi stojący między słupkami Wereszczyński, ale uderza strasznie niecelnie.
39' Znowu karny, znowu żółtko. Było już za daleko, za lekko to teraz za wysoko. Felter nad poprzeczką.
39' Minuta do końca. Obie ekipy znane są z licznych kibiców, dlatego w niedzielne południe jest niezwykle głośno w hali przy Przesmyckiego.
40' (4:5) GOOOOOLLLL! Równo z końcową syreną LM wychodzi na prowadzenie i wygrywa spotkanie. Lasik uderza w ostatnim momencie i trzy punkty zgarniają czerwoni.