10.03 godz. 17:05, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
3 : 8
( 2 : 3 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Kiełkowski, Sobolewski, Litka, Kuziomko, Wielkopolski
Skład: Łapeta, Ciepliński, Wybrański, Kilian, Wybrański, Ogrodowczyk, Uliński
10' Grzegorz Kiełkowski
12' Michał Przybysławski
26' Piotr Uliński (Gol samobójczy)
29' Krzysztof Stachowski
31' Michał Przybysławski
33' Michał Przybysławski
34' Krzysztof Stachowski
2' Michał Ogrodowczyk
14' Mateusz Kilian
24' Paweł Wybrański
Zawodnik meczu: Grzegorz Kiełkowski (Najmocniejszy punkt Elektro-Budu w tym spotkaniu. Grzegorz strzelił dwa bardzo ważne gole, które podcięły skrzydła rywalowi i dały nadzieję Elektr-Budowi na końcowy sukces. Później dołożył jeszcze asystę.)

Najwięcej grania będzie w 2 lidze, w której w zasadzie rozstrzygnięć będziemy mieli najmniej. Przyszłych pierwszoligowców znamy, ale nie wiemy jeszcze kto po jakiego koloru medale sięgnie. O takowych pomarzyć może czwarty w stawce Elektro-Bud, który żeby za rok grać na zapleczu Superligi musi zdobyć zaledwie jeden punkt w dwóch meczach. W sobotę ekipa Rafała Przybysławskiego zmierzy się z dziewiątym w stawce Eurocashem, który pragnie na koniec sezonu, znaleźć się na miejscu, tuż nad czerwoną strefą. Jednakże o jakiekolwiek punkty z czwartą siłą ligi będzie niezwykle trudno. Dlaczego? Nie chodzi już nawet o sam poziom sportowy, bowiem w piłce nożnej zdarzają się niespodzianki i Ci teoretycznie lepsi mogą mieć "gorszy dzień", chodzi raczej o kwestie kadrowe, a dokładniej problemy kadrowe, które tyczą się teamu Janusza Wybrańskiego. Z osłabioną kadrą będzie debiutantowi bardzo trudno zapunktować. Aby tak się stało trzeba przede wszystkim znaleźć sposób na fenomenalnego Grzegorza Kiełkowskiego, który pewnym krokiem zmierza po koronę króla strzelców! Czy defensywie dowodzonej przez Wybrańskiego uda się powstrzymać supersnajpera rywali i w efekcie sprawią mega sensację? Czy jednak obejrzymy kolejny mecz do jednej bramki, czyli trening strzelecki w wykonaniu Elektro-Budu?

2' (1:0) Mający dzisiaj po raz kolejny problemy ze spodenkami (co mecz to samo ;)) Paweł Ciepliński zalicza ciekawą asystę krtanią do Michała Ogrodowczyka, a ten zamyka to podanie i wyprowadza Eurocash na prowadzenie!
5' - Ogrodowczyk obok bramki.
6' - Sobolewski z dystansu, Wybrański broni ten groźny strzał nogą.
9' - Bomba Ogrodowczyka z linii pola karnego, Wielkopolskiego ratuje słupek.
10' (1:1) Precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Grzegorza Kiełkowskiego, mamy remis!
10' (1:2) Kiełkowski w kilkadziesiąt sekund odwraca losy spotkania! Uderzenie zza pola karnego, po stracie przeciwnika i mamy Elektro-Bud na prowadzeniu!
12' (1:3) Sobolewski podaje do Michała Przybysławskiego, a ten podwyższa prowadzenie Elektro-Budu!
14' (2:3) Eurocash odrabia straty - Uliński zagrywa na przedpole do Mateusza Kiliana, a ten pakuje piłkę w lukę pomiędzy słupkiem, a Wielkopolskim!
17' - Strzał Łapety skutecznie broni Wielkopolski.
20' - Piłka po mocnym strzale Sobolewskiego wędruje nad poprzeczką.
24' (3:3) Piotr Uliński podaje do Pawła Wybrańskiego, a ten na raty pokonuje Marcina Wielkopolskiego!
26' (3:4) Uderzenie Maćka Kuziomko, piłkę pechowo do bramki posyła Piotr Uliński, a dzięki temu Elektro-Bud ponownie obejmuje prowadzenie!
29' (3:5) Kiełkowski z narożnika boiska podaje do Krzysztofa Stachowskiego, a ten posyła piłkę do siatki i prowadzenie Elektro-Budu rośnie do dwóch goli!
31' (3:6) Płaski strzał Michała Przybysławskiego, możemy odnotować kolejną bramkę Elektro-Budu!
33' (3:7) Po podaniu Artura Sobolewskiego bramkę zdobywa Michał Przybysławski!
34' (3:8) Elektro-Bud idzie za ciosem i drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa Stachowski!
34' - Czas dla Elektro-Budu.
38' - Kiełkowski położył się po starciu z Wybrańskim licząc na karnego, Tomasz Pondel po gwizdek jednak sięgać nie miał zamiaru.
40' - Uderzenie Kiełkowskiego skutecznie broni Janusz Wybrański.

Eurocash miał kilka momentów, w których obejmował inicjatywę - na początku meczu, kiedy wyszedł na prowadzenie i na początku drugiej połowy, kiedy zdołał doprowadzić do remisu. Przez resztę spotkania kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi mieli gracze Rafała Przybysławskiego. Elektro-Bud zasłużenie wygrywa ten pojedynek i już jutro rozegra ostatnie spotkanie tej zimy - z K+N Bielany. Eurocash na koniec czeka potyczka z KU AZS UWr.