10.03 godz. 22:05, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
( 4 : 2 )
Skład: Domadzierski, Nowak, Świątek, Stępień, Mazan, Cyganik, Pawlik, Płuciennik
Skład: Gaj, Gutowski, Odlewański, Tychański, Lorek, Łączniak
3' Paweł Stępień
13' Bartłomiej Świątek
28' Tomasz Pawlik
4' Paweł Stępień (Gol samobójczy)
6' Piotr Lorek
11' Tomasz Gutowski
18' Konrad Łączniak
31' Tomasz Gutowski (Rzut karny)
33' Konrad Łączniak
35' Tomasz Gutowski
Zawodnik meczu: Konrad Łączniak (Główny kreator gry BSH Wrocław, który stemplował każdą sytuację swojej drużyny. Konrad strzelił dwa gole, zanotował dwie asysty i wywalczył rzut karny po którym bramkarza pokonał Tomasz Gutowski. Wyróżnienie trzeba Gutowskiego!)

Nie tak wyobrażały sobie sezonu zimowego ekipy debiutantów - BSH Wrocław i Toyota Nowakowski. Pierwsi długo liczyli się w walce o awans, ale ostatni raz ligową wygraną świętowali 21 stycznia (przyp. wygrali wtedy z Eurocashem), czyli pięć meczów temu. Drudzy także na starcie rozgrywek dali swoim kibicom wiele powodów do radości i nie chodzi tutaj o punktowanie, bo dotychczas udało im się tylko raz zremisować, ale o to, że w każdym meczu, stawiali oprór swojemu przeciwnikowi. O co teraz mogą walczyć jedni i drudzy? BSH w najlepszym wypadku zakończy zmagania tuż za strefą premiowaną awansem, zaś Toyota liczy na premierową wygraną w tym sezonie i przy bardzo pomyślnych wiatrach, na wydostanie się z samego dna tabeli. Patrząc na ligowe statystyki i przede wszystkim położenie w ligowym zestawieniu, faworytem są Konrad Łączniak i jego koledzy i jeżeli nie zwyciężą, to będzie to spora niespodzianka. Nie mogą jednak zlekceważyć graczy Mateusza Kowalczyka, którzy parcie na historyczne zwycięstwo we Wrocbalu na pewno mają bardzo duże! Zatem czy uda im się takowe odnotować? Czy raczej znowu zejdą z parkietu pokonani?

3' (0:1) - Paweł Stępień strzałem z pola karnego daje prowadzenie Toyocie!
4' (1:1) - Przed chwilą Stępień trafił do właściwej bramki, a teraz trafia do tej niewłaściwej, czyli własnej. Mamy trafienie samobójcze i remis!
6' (2:1) - Konrad Łączniak prostopadle zagrywa do Piotra Lorka, a ten strzałem przy dalszym słupku, zza pola karnego pokonuje Tomasza Nowaka!
7' Lorek prostopadle zagrywa do Łączniaka, który kończy akcję strzałem w boczną siatkę.
11' (3:1) - Kolejna asysta Łączniaka, a tym razem piłkę do siatki pakuje Tomasz Gutowski!
13' (3:2) - Toyota Nowakowski nie daje za wygraną, a strzałem zza pola Sebastiana Gaja pokonuje Bartłomieja Świątka!
18' (4:2) - Łączniak do dwóch asyst dokłada gola, a piłka wpada do siatki tuż po odbiciu się od słupka!
18' Łączniak stara się przelobować Nowaka, ale po jego próbie futbolówka zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką!
20' Koniec pierwszej połowy. Zmiana między słupkami w Toyocie. Świątek zamienia się miejscami z Nowakiem.
21' Łączniak staje oko w oko z Świątkiem, mija go i z dość ostrego kąta trafia...w słupek!
23' Rozmontowana defensywa Toyoty. Gutowski-Łączniak-Gutowski i strzał tego drugiego z najbliższej odległości ofiarnie broni Świątek!
27' Mocny strzał Tomasza Pawlika z dystansu i na raty po nim interweniuje Sebastian Gaj!
28' (4:3) - Pawlik w kolejnej akcji zdobywa już gola. Zawodnik z numerem "15" mija obrońcę i strzela w długi róg, obok starającego się interweniować Gaja!
29' Łączniak kontra Świątek i górą w tym pojedynku golkiper "czerwonych".
31' Łączniak zostaje faulowany w polu karnym i sędzia Struski dyktuje rzut karny!
31' (5:3) - Do jego wykonania podchodzi Gutowski i mocnym strzałem pokonuje Świątka!
33' (6:3) - Lorek do Łączniaka i zawodnik z numerem "7" kompletuje dublet!
35' (7:3) - Indywidualna akcja Gutowskiego, który z łatwością mija dwóch zawodników i będąc przed polem karnym strzela tak, że futbolówka po rękach bramkarza wpada do siatki!
39' Michał Domadzierski huknął z dystansu i piłka zatrzymuje się na poprzeczce!

BSH Wrocław po czterech meczach bez wygranej, w końcu się przełamuje i pokonuje zamykającą tabelę Toyotę Nowakowski. Wygrana "czarnych", choć wysoka, to jednak łatwo nie przyszła, bowiem outsider, tak jak potrafił uprzykrzał życie swojemu rywalowi. Zespół Mateusza Kowalczyka znowu przegrywa i ciągle czeka na premierowy triumf tej zimy! Ostatnia szansa przed "czerwonymi" już jutro w meczu przeciwko Grupie ESV. Jeżeli chodzi o team Tomasza Wicińskiego także zobaczymy go jutro na parkiecie hali przy ulicy Przesmyckiego, gdyż zmierzy się z Żarem Tropików.