04.03 godz. 17:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
10 : 5
( 3 : 2 )
Skład: Koniecki, Krauss, Wachowiak, Androsov, Golak, Felter, Bulicz, Lasik, Zmorek
Skład: Kwok, Bielawski, Ziemba, Soczomski, Tapka, Śmiertka, Wiewióra, Zięba, Adamczyk
6' Krzysztof Koniecki (Rzut karny)
19' Krzysztof Koniecki
24' Mykyta Androsov
30' Michał Felter
32' Krzysztof Koniecki
36' Mykyta Androsov
38' Krzysztof Koniecki
4' Waldemar Śmiertka
5' Waldemar Śmiertka
13' Waldemar Śmiertka
23' Patryk Tapka
26' Fabian Kwok
32' Patryk Tapka
34' Fabian Kwok
37' Tomasz Wiewióra
37' Robert Ziemba
40' Fabian Kwok
Zawodnik meczu: Waldemar Śmiertka (Bielany strzeliły dzisiaj 10 goli, a przy 7 z nich brał udział Śmiertka - trzy razy samemu trafiając do siatki, cztery razy asystując. Na wyróżnienie za obroniony rzut karny i wiele udanych interwencji zasługuje Mateusz Krauss.)

Ostatnim starciem drugiej ligi w 10. tygodniu halowej ligi Wrocbal będzie pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli, czyli ósmego Kuehne+Nagel Bielany z dziewiątym Leroy Merlin Wrocław. Ci pierwsi mają punkt przewagi nad drugimi, więcej goli strzelają, mniej tracą i przede wszystkim rozegrali również jedno spotkanie mniej. Na dodatek posiadają w swoich szeregach niezwykle bramkostrzelnego Waldemara Śmiertkę, który ma jeszcze realne szanse na tytuł króla strzelców. Nie oznacza to jednak, że debiutant nie ma prawa zapunktować, a patrząc na jego formę, która w ostatnich tygodniach niewątpliwie wzrosła, możemy spodziewać się zaciętego widowiska. Czy nasze proroctwa się spełnią i żaden kibic obecny na tym meczu, po 40 minutach gry, nie będzie narzekał na brak nudy? Czy jednak ujrzymy dość jednostronne spotkanie, w którym popis ofensywnej gry dadzą zawodnicy K+N?

1' - Przejęcie Feltera, później gracz Leroya decyduje się na strzał, brakuje w tym jednak trochę precyzji.
2' - Płaski strzał Kwoka, także niecelny.
3' - Dwie próby z narożnika boiska w wykonaniu Łukasza Zmorka, obie zatrzymuje Maciej Adamczyk.
4' (1:0) Bielany na prowadzeniu! Kwok podaje do Śmiertki, a ten kończy akcję pewnym strzałem, którego nie daje rady zatrzymać Mateusz Krauss.
5' (2:0) No i powtórka z rozrywki - znów Kwok do Śmiertki i znów bramka!
6' (2:1) Arbiter Struski gwiżdże karnego dla drużyny Leroya, a na listę strzelców wpisuje się Krzysztof Koniecki!
7' - Szansa na gola prze Patrykiem Tapką, skutecznie jednak broni się drużyna Leroya.
9'- Na listę strzelców mógł wpisać się grający na codzień na bramce Wiewióra, zatrzymał go jednak Mateusz Krauss.
11' - Imponujący rajd Zmorka kończy się niecelnym uderzeniem.
11' - Wypracował sobie pozycję do strzału Jędrzej Soczomski, późniejsze uderzenie do zbyt udanych nie należało.
12' - Arbiter Struski dyktuje karnego dla ekipy Bielan, a do piłki podchodzi grający dziś w polu nominalny golkiper - Wiewióra. Gola z karnego jednak nie będzie, bo świetnie broni to Mateusz Krauss!
13' (3:1) Składna akcja Bielan skutkuje trzecim golem - Soczomski podaje do Śmiertki a ten uderza z prawej strony pola karnego i kompletuje hat-tricka!
15' - Tapka posyła piłkę obok słupka.
16' Czas dla Leroya.
17' - Koniecki przyjmuje piłkę na klatę a następnie posyła ją obok słupka.
18' - Kwok trafia futbolówką prosto w Kraussa.
19' (3:2) Lasik do Konieckiego, uderzenie i gol! Leroy łapie kontakt z rywalem na minutę przed przerwą.
23' - Ładna dwójkowa akcja Konieckiego ze Zmorkiem, Łukasz nie daje jednak tego zamknąć.
23' (4:2) Niewykorzystana akcja zemściła się błyskawicznie - Kraussa strzałem z kilku metrów pokonuje Patryk Tapka!
24' Żółtą kartką ukarany zostaje Mykyta Andrasov.
26' (5:2) Waldek Śmiertka do hat-tricka dokłada jeszcze asystę, a jego podanie na gola zamienia Fabian Kwok!
27' - Kwok przed szansą na dublet, dobrze jednak spisuje się między słupkami Krauss.
29' - Trzy fenomenalne interwencje Adamczyka - najpierw po strzale zza pola karnego w wykonaniu Feltera, a później dwa razy po uderzeniach z bliskiej odległości Lasika.
30' - Felter z dystansu, znów dobrze Adamczyk.
30' (5:3) Felter dopiął swego - piłka wpada do siatki a przewaga Bielan topnieje do dwóch goli! Asystował Łukasz Zmorek.
32' (5:4) Leroy łapie kontakt z K+N - hat-tricka ustrzela Koniecki, a kolejną asystę zalicza Zmorek!
32' (6:4) Błyskawiczna odpowiedź Bielan - oglądamy gola Tapki!
32' (7:4) Tapka z hat-trickiem!
34' (8:4) Śmiertka podaje do Kwoka i mamy kolejnego gola dla K+N!
36' Za ostry faul na rywalu drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik ogląda Mykyta Andrasov.
37' (9:4) Na listę strzelców wpisuje się Robert Ziemba! Asystuje Śmiertka.
37' Żółta kartka dla Tomka Wiewióry.
38' (9:5) Gola z rzutu wolnego zdobywa Koniecki.
40' - Atomowy strzał Śmiertki z wolnego, piłka trafia w słupek!
40' (10:5) Kwok do Śmiertki, Śmiertka do Kwoka, strzał na pustaka i mamy dziesiątego gola dla Bielan!

Zgodnie z przewidywaniami - nudy nie było. W spotkaniu padło aż 15 bramek, a że 10 z nich strzelili gracze Bielan to właśnie na konto K+N wędrują tego dnia trzy oczka. Bielanom zostały w tej edycji jeszcze dwa mecze do rozegrania - z Freightexem i Elektro-Budem. Freightex będzie także ostatnim rywalem z jakim przyjdzie się mierzyć drużynie Leroy Merlin.