04.03 godz. 16:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
3 : 11
( 3 : 5 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Obremski, Graca, Sobolewski, Litka, Kuziomko
Skład: Ziemba, Mirowski, Grudzień, Kołodziejczyk, Chrobak, Szymanek, Kołtun, Sandelewski
1' Grzegorz Kiełkowski
4' Grzegorz Kiełkowski
7' Krzysztof Obremski
7' Krzysztof Stachowski
14' Maciej Kuziomko
22' Krzysztof Obremski
23' Grzegorz Kiełkowski
26' Grzegorz Kiełkowski
27' Krzysztof Stachowski
35' Krzysztof Litka
40' Grzegorz Kiełkowski
6' Paweł Ziemba
10' Tomasz Mirowski
20' Paweł Ziemba
Zawodnik meczu: Grzegorz Kiełkowski (Maszyna do strzelania goli. W meczu z ESV trafiał do siatki pięciokrotnie. Tytuł króla strzelców jest już o krok.)

W drugiej lidze jesteśmy pewni awansu trzech zespołów, a mianowicie AZS-u, Żaru Tropików i Bianco Stars. Ta trójka sięgnie również po medale na koniec sezonu. Zostało jednak jeszcze jedno miejsce w pociągu do pierwszej ligi, w którym na chwilę obecną usadowił się z 15 punktami w dorobku Elektro-Bud. Ten nie może jednak spokojnie wylegiwać się w przedziałowej kanapie, bowiem tuż za ich plecami czai się Grupa ESV. Gracze Andrzeja Piaseckiego mają tylko dwa punkty mniej i co prawda rozegrali jedno spotkanie więcej, ale jeżeli w niedziele pokonają wyżej notowanego przeciwnika, to strącą go z czwartej lokaty. Łatwo jednak o to nie będzie, a wiele będzie zależało od trzech osób. Mianowicie od bramkarza Mateusza Grudnia i napastników - Pawła Ziemby i Artura Brzeźnego. Ten pierwszy musi nie tylko sam zagrać bardzo dobrze, ale tak dyrygować własną obroną, żeby ta skutecznie uprzykrzała życie liderowi klasyfikacji strzelców - Grzegorzowi Kiełkowskiemu. Dwaj pozostali mają zagwarantować zdobywanie bramek. Wtedy powinno udać się pokonać team Rafała Przybysławskiego. Jeżeli Grudzień, Ziemba i Brzeźny zawiodą, to kolejne trzy punkty do dorobku dopisze sobie Elektro-Bud i praktycznie zapewni sobie promocję do wyższej klasy rozgrywkowej! Jak zatem będzie i czego będziemy mogli się spodziewać? Miejmy nadzieje, że ogromu piłkarskich emocji!

1' (0:1) Elektro-Bud obejmuje prowadzenie już w pierwszej minucie tego pojedynku! Maciek Kuziomko podaje do Grzegorza Kiełkowskiego, a ten zamyka to z pola karnego!
4' (0:2) Kiełkowski z dubletem! Grzegorz strzela z kilku metrów, a że Grudzień niezbyt fortunnie intereweniuje to mamy piłkę w siatce!
6'   (1:2) Wolny przed polem karnym dla Grupy ESV. Do piłki podchodzi Paweł Ziemba i wciska ją przy samym słupeczku!
7'   (1:3) Na listę strzelców wpisuje się Krzysztof Obremski, który uderza z dalszej odległości na gola zamieniając podanie Maćka Kuziomko!
7'   (1:4) Elektro-Bud idzie za ciosem, a do siatki trafua Krzysztof Stachowski! W roli asystenta Rafał Przybysławski.
10' (2:4) Gola zdobywa ESV - z dystansu uderzał Tomasz Mirowski, a asystował przy tym Piotr Jurkowski!
13' - Mirowski z połowy, piłkę łapie Wielkopolski.
14' (2:5) Zamieszanie pod bramką Grudnia wyjaśnia  Maciek Kuziomko! Elektro-Bud ucieka rywalowi na trzy gole!
16' - Jacek Chrobak trafia piłką w spojenie!
17' - Uderzenie Ziemby nogami broni Wielkopolski.
17' - Świetna akcja ESV, piłka chodziła jak po sznurku, a całość kończył Ziemba, jednak po raz kolejny na medal spisał się Wielkopolski.
18' - Podanie z obrony dostał stojący na sępie Kiełkowski, w dogodnej sytuacji posłał jednak piłkę zaledwie obok słupka.
19' - Kiełkowski do Litki, strzał i dobra interwencja nogą Grudnia.
20' (3:5) Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Ziemby i kapituluje dobrze dysponowany Marcin Wielkopolski!
22'   (3:6) Wojciech Graca podaje do Krzysztofa Obremskiego, a ten akcję kończy zdziurowaniem kipera!
23'   (3:7) Przewaga Elektro-Budu rośnie, Grzegorz Kiełkowski ma już na koncie hat-tricka!
25' - Uderzenie Chrobaka skutecznie broni Wielkopolski.
26' (3:8) Kiełkowski zabiera piłkę obrońcy i pędzi samotnie na bramkę Grudnia, na koniec mijając z łatwością golkipera i posyłając piłkę na pustaka!
27' (3:9) Kolejna bramka do Elektro-Budu - w roli strzelca Krzysztof Stachowski, w roli asystenta Maciek Kuziomko!
29' - Wielkopolski zatrzymuje pędzącego na bramkę Ziembę.
29' - Atomowe uderzenie Chrobaka, znów dobrze spisuje się Wielkopolski.
34' - Przybysławski wypuszcza Kiełkowskiego, ten ma przed sobą tylko bramkarza, ale gola numer pięć nie będzie, bo Grudzień w ostatniej chwili instynktownie wyciąga rękę.
35' (3:10) Wynik na dwucyfrówkę przestawia Krzysztof Litka, wykorzystując podanie od Wojtka Gracy!
38' - Mirowski z wolnego, kolejna udana interwencja Wielkopolskiego.
38' - Sobolewski z dystansu, w słupek. Chodzi się po Przesmyckiego w bluzie Mistrza, to i umiejętności mistrzowskie.
40'   (3:11) Bezlitosny dla rywala jest dzisiaj Grzesiu Kiełkowski. Napastnik Elektro-Budu wykorzystuje podanie od Krzysztofa Litki i ustala wynik tego pojedynku na 11:3!

Pewne i bezdyskusyjnie zasłużone zwycięstwo drużyny Elektro-Budu. Grupa ESV traci szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Elektro-Bud rozegra w przyszłym tygodniu jeszcze dwa mecze - z Eurocashem i K+N Bielany. Ekipie Andrzeja Piaseckiego pozostało do rozegrania jeszcze tylko spotkanie z Toyotą Nowakowski.