04.03 godz. 09:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Krzyżanowski, Domadzierski, Osiecki, Stępień, Cyganik
Skład: Wybrański, Kozłowski, Onisk, Prokop, Wybrański, Kilian, Wybrański, Ogrodowczyk, Uliński
3' Paweł Stępień
8' Krystian Osiecki
23' Krystian Osiecki
4' Piotr Uliński (Rzut karny)
14' Michał Ogrodowczyk
21' Karol Kozłowski
25' Michał Ogrodowczyk
28' Michał Ogrodowczyk
33' Krystian Osiecki (Gol samobójczy)
37' Mateusz Kilian
38' Karol Kozłowski
40' Mateusz Kilian
Zawodnik meczu: Michał Ogrodowczyk (Miał ogromny ciąg na bramkę, a to zaowocowało zdobyciem trzech goli i obiciem parę razy słupka!)

Premierowy punkt Toyota Nowakowski posiadała, ale straciła go na skutek oddanego niedawno walkowera. Zespół ten pozostał jedynym we trzech klasach rozgrywkowych, który nie świętował jeszcze odniesienia wygranej. Jego chęci i determinacja, żeby takową uzyskać na pewno jest duża, ale często brakuje po prostu piłkarskiej jakości. Zawodnicy Mateusza Kowalczyka będą chcieli w końcu się przełamać, a ich najbliższym rywalem będzie trzecia od końca - Eurocash Grupa. Ta ma sześć punktów więcej i marzy, żeby sezon zimowy zakończyć nad "czerwoną strefą". Do tego niewątpliwie potrzebna jest wygrana, ale czy uda się ją zanotować?

1' Toyota Nowakowski w pięcioosobowym składzie, natomiast Eurocash bez nominalnego goalkeepera. Zacną pozycję na bramce zajmie Karol Kozłowski.
3' GOL! (0-1) - Najprzytomniej w polu karnym zachowuje się Paweł Stępień i mamy otwarcie wyniku!
4' Strzał Michała Ogrodowczyka na rzut rożny odbija Maciej Krzyżanowski.
4' GOL! (1-1) - Mamy rzut karny za zagranie piłki ręką przez Michała Domadzierskiego. Do piłki podchodzi Piotr Uliński i pewnym strzałem doprowadza do wyrównania.
6' Na słupku zatrzymuje się uderzenie Ogrodowczyka.
8' GOL! (1-2) - Po podaniu Michała Domadzierskiego bramkarza pokonuje Krystian Osiecki.
12' W faulach mamy trzy do jednego na korzyść Toyota Nowakowski.
14' GOL! (2-2) - Sam na sam z bramkarzem wychodzi Michał Ogrodowczyk i pewnym strzałem umieszcza futbolówkę w siatce!
16' Sprzed pola karnego na uderzenie decyduje się Janusz Wybrański i próba ta zatrzymuje się w "koszyczku" bramkarza.
19' - Czas dla Toyota Nowakowski.
21' Mamy zmianę w bramce Eurocash - w miejsce Karola Kozłowskiego "wskakuje" Janusz Wybrański.
21' GOL! (3-2) - Przed chwilą był bramkarzem, a teraz wpisuje się na listę strzelców, mowa oczywiście o Karolu Kozłowskim, który strzałem zza pola karnego wyprowadza swoją ekipą na prowadzenie!
23' Indywidualna akcja Karola Kozłowskiego kończy się oddaniem strzału, który po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
23' GOL (3-3) - Krótko trwała radość Eurocashu, bowiem po kontrze rywali do wyrównania doprowadza Krystian Osiecki.
25' GOL! (4-3) - Mateusz Kilian zagrywa do Michała Ogrodowyczyka, a ten po raz drugi wpisuje się na listę strzelców!
27' Po raz drugi w tym spotkaniu w obramowanie bramki uderza Michał Ogrodowczyk.
28' GOL! (5-3) - Strzałem z woleja hattricka kompletuje Michał Ogrodowczyk, asystę przy tym uderzeniu zapisuje Mateusz Kilian.
30' Efektownie piłkę przyjmuje Paweł Wybrański, a następnie uderza obok bramki.
32' Po podaniu z autu na bramkę uderza Michał Domadzierski i pewnie interweniuje goalkeeper Eurocash Grupa.
33' GOL! (6-3) - Paweł Wybrański biegnie z piłką, a następnie wybija mu ją Krystian Osiecki, lecz czyni to tak niefortunnie, że mamy "swojaka".
34' "Chapeau bas"! Fantastyczna postawa fair play w wykonaniu graczy Eurocash Grupa! Jeden z zawodników Toyota Nowakowski ucierpiał w starciu z rywalem i musiał opuścić boisko. Ekipa Janusza Wybrańskiego widząc, że rywal będzie grać "jednego mniej" również "zdejmuje" zawodnika z boiska!
36' Na plac boju powraca kontuzjowany zawodnik Toyota Nowakowski i Eurocash również uzupełnia skład!
37' - Za nierozważny atak na nogi rywala żółty kartonik ogląda Mateusz Kilian.
38' Najpierw w słupek uderza Mateusz Kilian, a po chwili Konrad Prokop mając przed sobą pustą bramkę, zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i trafia w powracającego goalkeepera.
38' - Żółta kartka dla Karola Kozłowskiego za faul na Michale Domadzierskim.
40' GOL! (7-3) - Wynik spotkania ustala Mateusz Kilian.

Pewne zwycięstwo Eurocash'u, które nie przyszło łatwo. Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej zmęczenie wkradło się w szeregi Toyoty Nowakowski, a to doszczętnie wykorzystał team Janusza Wybrańskiego.