04.03 godz. 13:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
( 0 : 3 )
Skład: Kląskała, Leśniewski, Tsehenko, Masiarek, Straus, Vlasik
Skład: Makowski, Koprowski, Kończyk, Odlewański, Tychański, Grudzień, Lorek, Wojewoda
7' Jan Straus
10' Sebastian Leśniewski
15' Oleg Vlasik
21' Oleg Vlasik
23' Oleg Vlasik
27' Jan Straus
34' Oleg Vlasik
37' Oleg Vlasik
38' Ivan Tsehenko
38' Dawid Masiarek
39' Jan Straus
20' Mateusz Odlewański
29' Wiesław Koprowski
Zawodnik meczu: Oleg Vlasik (Prwdziwy kat BSH Wrocław. Oleg trafiał dziś do siatki pięciokrotnie, a do tego dołożył jeszcze asystę.)

Potknięcie Bianco Stars sprawiło, że KU AZS Uniwersytetu Wrocławskiego, aby sięgnąć po tytuł mistrzowski musi w ostatnich trzech spotkaniach zainkasować zaledwie 6 punktów. "Akademicy" muszą jednak wykonać jeden z kroków, w postaci wygranej z BSH Wrocław, czyli z siódmym zespołem w stawce. Wiadomo, że faworytem w tym starciu jest AZS, ale nie może on zlekceważyć swoich przeciwników, którzy w przecież piłkę także grać potrafią i chociaż ostatni raz zwyciężyli cztery kolejki temu, to jednak będą chcieli pokazać się jak z najlepszej strony grając przeciwko przyszłemu pierwszoligowcowi. Gracze Tomasza Wicińskiego muszą jednak zagrać niemalże perfekcyjnie i liczyć na dobrą formę strzelecką ich najlepszego strzelca - Konrada Łączniaka. Wtedy może się udać, w przeciwnym razie studenci z Uniwersytetu Wrocławskiego zainkasują łatwe trzy punkty. Który nasz scenariusz się spełni? Czy ten zaskakujący, czy raczej ten planowy? Trudno powiedzieć, liczymy jednak na dobre widowisko!

1' - BSH będzie musiało sobie dzisiaj radzić bez swojego najlepszego strzelca - Konrada Łączniaka.
3' - Oleg Vlasik z dystansu, piłkę łapie Michał Makowski.
4' - Leśniewski uderza z pola karnego, a futbolówka trafia w słupek!
7' (0:1) Uderzenie z prawej strony pola karnego w wykonaniu Jana Strausa, futbolówka ląduje w siatce! AZS na prowadzeniu!
10' (0:2) Podanie  z rzutu rożnego do Sebastiana Leśniewskiego, pewny strzał i gol! Dwa do zera dla AZSu!
11' - Uderzenie Strausa, półszpagatem broni to Makowski.
11' - Znów Straus i znów górą Makowski.
12' - Leśniowski obrócił się z piłką i oddał strzał zza pola karnego, z problemami obronił to Makowski.
15' (0:3) Ivan Tsehenko podaje do Olega Vlasika, ten zamyka akcję i mamy już trzy zero!
15' - Wiesław Koprowski nad bramką.
20' Za faul na Sebastianie Leśniewskim żółtą kartkę ogląda Mateusz Odlewański.
21' (0:4) Mocny strzał z czuba w długi róg w wykonaniu Vlasika, rośnie przewaga AZS-u!
23' (0:5) Leśniewski podaje do Vlasika, a ten strzałem z prawej strony kompletuje hat-tricka!
25' - Mocny strzał Krystiana Wojewody zostaje zatrzymany przez Pawła Kląskałę.
27' (0:6) Zabójcza kontra AZSu - Leśniewski - Vlasik - Straus i bramka!
28' - Świetna interwencja Wojewody - Krystian wybija piłkę z pustej bramki.
28' - Piotr Lorek trafia piłką w poprzeczkę.
29' (1:6) Wojewoda podaje do Koprowskiego, a ten strzałem z pola karnego zdobywa gola dla BSH!
30' Czas dla BSH Wrocław.
34' (1:7) Straus z autu do Vlasika, uderzenie i piłka w siatce! To już czwarta bramka tego zawodnika w dniu dzisiejszym!
36' - Tychański obok słupka.
37' (1:8) Vlasik podcinką pokonuje Makowskiego po raz piąty!
38' (1:9) Cegiełkę do zwycięstwa dokłada Ivab Tsehenko!
38' (1:10) Pękła dyszka, na listę strzelców wpisuje się  Dawid Masiarek!
39' (1:11) AZS nie ma litości dla rywala - na 11:1 podwyższa Jan Straus!

Osłabione brakiem Konrada Łączniaka BSH Wrocław nie zdołało się przeciwstawić mocniejszemu KU AZS UWr. Drużyna Bartłomieja Szczeciny gromi aż 11:1 swojego rywala i jest na dobrej drodze do sięgnięcia po mistrzowski tytuł. Liderowi pierwszej ligi pozostały jeszcze w tej edycji dwa spotkania do rozegrania - z Axiom United i Eurocash Grupą. Znajdujące się tuż nad strefą spadkową BSH Wrocław w następny weekend zagra z Toyotą Nowakowski i Żarem Tropików.