Skład: Matysiak, Mirowski, Grudzień, Jurkowski, Szymanek, Kołtun, Ziemba, Brzeźny
Skład: Lasik, Wereszczyński, Płonka, Zmorek, Koniecki, Androsov, Krauss, Felter, Wachowiak, Bulicz
36' Artur Brzeźny
40' Paweł Ziemba
6' Waldemar Płonka
14' Michał Felter
23' Krzysztof Wereszczyński
34' Jerzy Wachowiak
Zawodnik meczu: Artur Brzeźny (Artur znowu poprowadził swój zespół do wygranej z Leroy Merlin. Gracz z numerem "12" miał udział przy siedmiu, z ośmiu bramek swojej drużyny. Pięć z nich strzelił, a przy dwóch pozostałych asystował. Wyróżnienie dla Pawła Ziemby i Mateusza Kraussa! )

Na koniec sobotniego wieczoru na przeciw siebie staną przedstawiciele Leroy Merlin Wrocław i Grupy ESV. Jeżeli chodzi o tych pierwszych to w ostatnim czasie prezentują się zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu i posiadając osiem punktów, zajmują pierwsze miejsce w "czerwonej strefie" (ściślej mówiąc dziewiąte w ligowym zestawieniu). Ekipa Andrzeja Piaseckiego ma dwa punkty więcej i będzie chciała zakończyć zmagania na jak najlepszym miejscu w drugiej lidze, najlepiej w górnej jej połówce. Nie jest to rzecz nierealna, bowiem zespół ten do miejsca tuż za podium traci zaledwie dwa oczka. Musi zatem pokonać graczy Krzysztofa Konieckiego, ale Ci na pewno "tanio skóry nie sprzedadzą". Pytanie tylko czy będą w stanie powstrzymać fenomenalny duet napastników przeciwnika - Paweł Ziemba - Artur Brzeźny? Jeżeli tak to ich szansa na punkty mocno wzrośnie, jeżeli nie to możemy spodziewać się dosyć jednostronnego starcia. Czy takie też będziemy oglądać? Czy jednak ujrzymy bardziej wyrównany mecz, pełni piłkarskich emocji?

3' Rzut wolny dla Grupy ESV. Do jego wykonania podchodzi Artur Brzeźny i oddaje płaski strzał po którym futbolówka zatrzymuje się na słupku! Mateusz Krauss nawet nie drgnął!
3' Paweł Ziemba przy linii z łatwością mija jednego z rywali z dość ostrego kąta strzela w dobrze ustawionego golkipera!
4' (0:1) - Szybki atak ESV. Paweł Ziemba wystawia podaje pod bramkę do Artura Brzeźnego, a ten precyzyjnym uderzeniem przy słupku, otwiera wynik tego spotkania!
5' Brzeźny mija bramkarza i strzela na pustą bramkę, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej świetnie wybija Krzysztof Koniecki!
5' Uderzenie Ziemby zza pola karnego przelatuje tuż obok słupka!
6' (1:1) - Kontratak Leroy Merlin. Z piłką zabiera się Waldemar Płonka, wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i mocnym strzałem go pokonuje!
8' Brzeźny staje przed szansą na zdobycie drugiej bramki, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Kraussem i przegrywa ten pojedynek!
12' (1:2) - Ziemba mija obrońcę, staje oko w oko z Kraussem i jego strzał ofiarnie nogami broni bramkarz. Po chwili futbolówka wraca do Ziemby, który przewrotką zagrywa pod bramkę do Brzeźnego, a ten z najbliższej odległości umieszcza ją w sieci!
14' (2:2) - Krzysiek Koniecki w kontrze, w tempo zagrywa do Michała Feltera, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, płaskim strzałem przy słupku doprowadza do wyrównania!
16' - Czas dla Grupy ESV!
17' Brzeźny przedziera się przez blok defensywny Leroy Merlin, ale zatrzymuje się na ofiarnie wychodzącym z bramki Kraussem!
18' (2:3) - Tomasz Mirowski na "pustaka" zagrywa do Artura Brzeźnego, a ten z zimną krwią kompletuje hattricka. ESV ponownie na prowadzeniu!
21' Mocny, płąski strzał Krzysztofa Wereszczyńskiego zza pola karnego i udanie po nim interweniuje Mateusz Grudzień nogami!
22' Ziemba mija bramkarza i strzela na "pustaka", ale po raz kolejny skórę swojemu bramkarzowi ratuje obrońca, który w porę wybija piłkę z linii bramkowej. Tym razem jest to Mirosław Lasik.
22' (2:4) - Brzeźny jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensywy Leroy Merlin i po raz czwarty wpisuje się na listę strzelców.
23' (3:4) - Leroy Merlin nie daje za wygraną i znowu łapie kontakt, a Grudnia pokonuje Wereszczyński!
24' Wereszczyński huknął zza pola karnego, Grudzień poleciał niczym Air Force One i zbija futbolówkę na rzut rożny!
27' Po podaniu Ziemby Brzeźny mógł strzelić piątego gola, ale uderza zbyt lekko i bez problemów futbolówkę wyłapuje bramkarz.
28' Jeszcze jeden atak z Brzeźnym w roli głównej i kolejny po którym ESV nie zdobywa gola. Strzał snajpera "białych" ofiarnym wyjściem z bramki zatrzymuje Krauss.
28' Ziemba z lewej strony - Krauss zbija futbolówkę nad rzut rożny!
29' Ziemba zostaje faulowany w polu karnym przez gracza rywali i będziemy mieli rzut karny. Do jego wykonania podchodzi sam poszkodowany i jego płaski strzał świetnie broni Krauss!
34' (3:5) - Brzeźny do Ziemby, ten mija bramkarza i po chwili może wejść z piłką do bramki, ale tą wybija Bulicz. Robi to jednak na tyle nie fortunnie, że nastrzeliwuje snajpera ESV i mamy piątą bramkę dla tej drużyny!
34' (4:5) - Jerzy Wachowiak strzela z lewej strony, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki! Leroy Merlin łapie kontakt!
35' (4:6) - Szybki atak ekipy Andrzeja Piaseckiego, zakończony zostaje strzałem przez Ziembę po którym pechowo interweniuje Krauss, a piłka po jego nodze odbija się od słupka i ląduje w sieci!
35' Brzeźny kontra Krauss i górą w tym starciu golkiper "bordowo-niebieskich".
36' Uderzenie Konieckiego zza pola karnego instynktownie broni Grudzień!
36' (4:7) - Brzeźny strzałem zza pola karnego pokonuje Kraussa po raz piąty!
38' Brzeźny z "czuba" strzela - wprost w dobrze ustawionego golkipera!
39' Strzał Ziemby z przewrotki zamienia się w podanie do Brzeźnego, który z bliska przenosi futbolówkę nad poprzeczkę!
39' Kolejna próba Brzeźnego i tym razem Kraussa ratuje słupek!
40' (4:8) - Brzeźny do Ziemby i ten precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku zaskakuje Kraussa po raz trzeci w tym spotkaniu! Bramkarz nawet nie zareagował!

Tylko w pierwszej połowie Leroy Merlin postawił trudne warunki Grupie ESV i przegrywał po niej tylko jednym trafieniem. W drugiej odsłonie wszystko się zmieniło. Ekipa Andrzeja Piaseckiego włączyła wyższy bieg, odskoczyła rywalowi i w efekcie zanotowała ważną wygraną, która pozwoliła jej wskoczyć na piąte miejsce w stawce. Jeżeli chodzi o graczy Krzysztofa Konieckiego to zaprezentowali się godnie, ale znowu po 40 minutach gry musieli zejść z boiska pokonani. Ciągle pozostają zatem na 10 lokacie i mają jeszcze realne szanse na to, aby zakończyć zmagania tuż nad "czerwoną strefą". Następnym razem ESV "stanie w szranki" z Toyotą Nowakowski, zaś Leroy Merlin podejmie Freightex Wrocław.