18.02 godz. 14:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
6 : 5
( 2 : 2 )
Skład: Kwok, Bielawski, Ziemba, Ginardo, Soczomski, Śmiertka, Wiewióra
Skład: Ziemba, Mirowski, Brzeźny, Grudzień, Piasecki, Offman, Jurkowski, Kołtun
2' Waldemar Śmiertka
16' Waldemar Śmiertka
24' Dominik Ginardo
25' Waldemar Śmiertka
33' Dominik Ginardo
1' Artur Brzeźny
20' Artur Brzeźny
21' Artur Brzeźny
31' Artur Brzeźny
38' Fabian Kwok (Gol samobójczy)
40' Paweł Ziemba
Zawodnik meczu: Paweł Ziemba (Piłkarski maestro, król parkietu, bohater wieczoru! Cztery asysty i "złota bramka" - to dorobek Pawła, który jest liderem Grupy ESV. Nie można pominąć Brzeźnego, współautora prestiżowego triumfu z K+N!)

Od dna odbija się Kuehne+Nagel Bielany, które ostatnie dwa mecze wysoko wygrało, strzeliło w nich 22 bramki i straciło zaledwie trzy. Tym samym ekipa Fabiana Kwoka przedostała się na szóste miejsce w stawce i ma jeszcze realne szanse na awans do pierwszej ligi z czwartego miejsca. Nie może już jednak notować większych wpadek, a w najbliższym meczu ma obowiązek zgarnąć komplet punktów. Jej rywalem będzie znajdująca się tuż nad strefą spadkową Grupa ESV, która ma zaledwie dwa punkty straty do Bielan i w razie ewentualnego triumfu - przegoniłaby je w ligowym zestawieniu. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, a na dodatek będzie posiadał kilka podtekstów. Mianowicie kilku graczy ESV reprezentowało kiedyś barwy K+N. Są to Tomasz Mirowski, Artur Brzeźny i Paweł Ziemba, czyli bardzo ważne postacie teamu Andrzeja Piaseckiego. Jak zaprezentują się zatem na tle swojego byłego zespołu? Czy okażą się jego katami, a może to ich dawni koledzy wygrają trzeci mecz z rzędu i wskoczą na kilkadziesiąt minut na czwarte miejsce? Jak zakończy się pojedynek snajperski pomiędzy wcześniej wspomnianym Ziembą z ESV, a Waldemarem Śmiertką z K+N?

1' Po paru meczach absencji do bramki K+N powraca Tomasz Wiewióra.
1' GOL! (1-0) - Wynik spotkania otwiera Artur Brzeźny.
2' GOL! (1-1) - Błyskawiczna odpowiedź "Zielono-białych" i za sprawą Waldemara Śmiertki znowu mamy remis!
4' Artur Brzeźny mija bramkarza, a po chwili uderza w boczną siatkę.
6' Nieznacznie bramkę mija strzał Pawła Ziemby.
8' Sprzed pola karnego na strzał decyduje się Waldemar Śmiertka i końcami palców futbolówkę na rzut rożny przenosi Mateusz Grudzień.
10' Mocny strzał Soczomskiego i mamy kolejny korner!
11' Śmiertka "nawija" rywala, a po chwili jego strzał ląduje na słupku!
12' Dalekie podanie Mateusza Grudnia do Pawła Ziemby, ten staje oko w oko z bramkarzem i uderza tak, że mamy rzut rożny.
14' "Kaziorem" strzał oddaje Jędrzej Soczomski, lecz próba ta przelatuje wysoko nad poprzeczką.
16' Z rzutu wolnego Śmiertka podaje do Wiewióry, lecz goalkeeper "Bielan" uderza obok bramki.
16' GOL! (1-2) - Waldemar Śmiertka wykorzystuje obrońcę jako naturalną "zasłonę" i precyzyjnym strzałem w długi róg pokonuje Grudnia!
18' Kolejnej bramki "szukają" gracze K+N, lecz seria uderzeń zatrzymuje się na obrońcach Grupy ESV!
19' Z autu Paweł Ziemba podaje na głowę do Artura Brzeźnego i świetnie interweniuje Grudzień.
20' GOL! (2-2) Do wyrównania doprowadza Artur Brzeźny, wykorzystując podanie od Pawła Ziemby!
21' GOL! (3-2) - Po raz kolejny duet Ziemba-Brzeźny znajduje sposób na rywala i tym razem prowadzenie obejmuje grupa ESV.
24' GOL! (3-3) - Ależ mamy meczycho, akcja za akcję, gol za gol! Do remisu doprowadza Dominik Ginardo.
25' GOL! (3-4) - Fabian Kwok dobrym podaniem odnajduje Waldemara Śmiertkę, a ten kompletuje hattricka!
28' Z ostrego kąta na bramkę uderza Paweł Ziemba i z trudem futbolówkę chwyta Tomasz Wiewióra.
28' - Czas dla "Bielan"!
30' Jak to nie weszło?? Dominik Ginardo będąc przed bramką i widząc ustawienie goalkeepera powinien wejść z piłką do bramki... Gracz "K+N" zdecydował się natomiast na uderzenie, które TRAFIŁO w "kipera" rywali!
31' GOL! (4-4) - Paweł Ziemba zagrywa do Artura Brzeźnego, ten na "zamach" mija obrońcę i pakuje piłkę do siatki! Znowu mamy remis!
33' GOL! (4-5) - Fenomenalny strzał z ponad połowy boiska Tomasza Wiewióry zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką! Po chwili "Bielany" ruszają z kolejną akcją i za sprawą Dominika Ginardo wychodzą na prowadzeni!
35' - Czas dla Grupy ESV!
37' Z rzutu rożne kąśliwie uderza Artur Brzeźny, lecz jego strzał nieznacznie mija bramkę Tomasza Wiewióry!
38' Z dystansu swoich sił próbuje Dominik Ginardo, ale futbolówka nie odnajduje drogi do bramki!
38' GOL! (5-5) - Faulowany przez rywala jest Artur Brzeźny, sędzia "puszcza korzyść", a po chwili futbolówkę do własnej bramki pakuje Fabian Kwok.
40' GOL! (6-5) - Piotr Jurkowski zagrywa wzdłuż bramki do Pawła Ziemby, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do "pustaka"!

Byli gracze Kuehne+Nagel Bielany rozmontowali defensywę Sebastiana Bielawskiego i w meczu z "podtekstem" schodzili z parkietu w lepszych humorach! Mowa o Pawle Ziembie oraz Arturze Brzeźnym, którzy mieli udział przy wszystkich trafieniach Grupy ESV i za ich sprawą udało się wygrać ten szalony mecz! Kolejnym rywalem debiutanta będzie Leroy Merlin, natomiast ekipa z Bielan zmierzy się z... Leroy Merlin!