18.02 godz. 17:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
( 2 : 1 )
Skład: Krzyżanowski, Domadzierski, Stasiewicz, Stępień, Kowalczyk, Cyganik, Pawlik, Płuciennik
Skład: Langowski, Buda, Woźniak, Miara, Dusza, Różewicz
6' Piotr Stasiewicz
39' Piotr Stasiewicz
11' Wojciech Woźniak
13' Damian Dusza
28' Mateusz Miara
32' Damian Dusza
35' Mateusz Miara
40' Damian Dusza
Zawodnik meczu: Wojciech Woźniak (Miał udział przy czterech bramkach Axiom United, ponadto w kluczowym momencie spotkania wziął ciężar gry na swoje barki! Wyróżnić trzeba autora hattricka - Damiana Duszę.)

Ostatnim meczem w najniższej klasie rozgrywkowej w niedziele popołudnie będzie starcie siódmego w stawce Axiomu United i zamykającej tabelę Toyoty Nowakowski. Faworytem w tym pojedynku jest team Piotra Małochwieja, który posiada osiem punktów więcej od "outsidera" i ma jeszcze teoretyczne szanse na awans z czwartego miejsca. Musi jednak pokonać Mateusza Kowalczyka i jego kolegów. Łatwo jednak o to nie będzie, bowiem wrocbalowy debiutant bardzo, a to bardzo marzy o premierowej wygranej w sezonie i zrobi wszystko w tym kierunku. Niewątpliwą przewagą "Pomarańczowych Świrów" będzie fakt, że Toyota dzień wcześniej rozegra mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem, czyli z Bianco Stars. Czy Axiom ją wykorzysta i umocni się na miejscu w środku tabeli? Czy raczej będziemy świadkami wielkiej niespodzianki, czyli premierowej wygranej "czerwonych" we Wrocbalu?

2' Uderzenie Damiana Duszy przelatuje obok słupka.
4' Sprzed pola karnego na bramkę strzał oddaje Tomasz Pawlik i z trudem interweniuje Rożewicz.
6' GOL! (1-0) - Błąd w obronie Axiom United wykorzystuje Piotr Stasiewicz i Toyota Nowakowski obejmuje prowadzenie!
8' Z rzutu wolnego pośredniego Wojciech Woźniak zagrywa do Jakuba Budy, ten decyduje się na uderzenie i futbolówkę na rzut rożny odbija Maciej Krzyżanowski.
10' Mocna próba Damiana Duszy, lecz prosto w goalkeepera "Czerwonych".
11' GOL! (1-1) - Wojciech Woźniak obraca się z rywalem na plecach, a następnie oddaje strzał na bramkę - futbolówka po odbiciu się od słupka ląduje w siatce! Asystę przy tym trafieniu zapisujemy na konto Kamila Langowskiego.
13' Miminalnie obok bramki przelatuje strzał Damiana Duszy.
13' GOL! (2-1) - Kontra Axiom United - Wojciech Woźniak do Damiana Duszy i tym razem prowadzenie obejmuje ekipa w czarnych trykotach.
15' Kąśliwa, lecz minimalnie niecelna próba z dystansu Pawła Stępnia.
17' Kolejne uderzenie Duszy i futbolówka ponownie nie znajduje drogi do bramki!
18' Po strzale z woleja Pawła Płuciennika piłka przechodzi obok bramki!
22' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Tomasz Pawlik, ale uderza niecelnie.
24' Kontra graczy Toyota Nowakowski kończy się chybionym strzałem Stępnia.
28' GOL! (3-1) - Fantastyczna akcja Wojciecha Woźniaka, który po minięciu trzech rywali, zagrywa do niepilnowanego Mateusza Miary, a ten pakuje futbolówkę do pustej bramki!
30' Dobrze "puszczona" korzyść przez arbitra Struskiego, lecz Mateusza Miarę uprzedza goalkeeper rywali.
32' GOL! (4-1) - Z rzutu wolnego na bramkę uderza Damian Dusza i piłka wpada do siatki! Bliski wybicia futbolówki z linii bramkowej był Maciej Krzyżanowski, lecz zabrakło mu szybszej reakcji przy strzale!
34' W 100% sytuacji fatalnie kiksuje Kamil Langowski.
35' Nie mamy drugiego trafienia dla Toyota Nowakowski, ponieważ fantastyczne uderzenie Piotra Stasiewicza z trudem odbija bramkarz rywali.
35' GOL! (5-1) - Damian Dusza "piętą" zagrywa do Mateusza Miary, a ten bez trudu pakuje piłkę do siatki!
36' - Czas dla Toyota Nowakowski!
38' Z woleja na bramkę uderza Kamil Langowski i "na raty" piłkę chwyta Maciej Krzyżanowski.
39' GOL! (5-2) - Po podaniu Pawła Stępnia bramkę zdobywa Piotr Stasiewicz!
40' GOL! (6-2) - Wojciech Woźniak wykłada piłkę jak na tacy Damianowi Duszy, a ten kompletuje hattricka!

Do 11 minuty spotkanie było wyrównane, później do głosu doszli gracze Axiom United i za sprawą duetu Woźniak-Dusza "Pomarańczowe Świry" zgarnęły komplet punktów! Zwycięstwo to oznacza, że "Pomarańczowo-czarni" wskoczyli na piątą lokatę i do miejsca premiowanego awansem tracą trzy punkty! Na dnie tabeli nadal pozostaje Toyota Nowakowski, która z zerowym dorobkiem jest jedyną ekipą w drugiej lidze bez zwycięstwa!