10.02 godz. 21:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Gaj, Gutowski, Kończyk, Odlewański, Tychański, Grudzień, Wiciński, Lorek, Wojewoda, Łączniak, Wrona
Skład: Koniecki, Androsov, Golak, Felter, Bulicz, Lasik, Zmorek
11' Piotr Lorek
20' Mariusz Kończyk
22' Łukasz Tychański
24' Krystian Wojewoda
30' Andrzej Wrona
33' Konrad Łączniak
35' Konrad Łączniak
38' Grzegorz Grudzień
7' Bartosz Bulicz
14' Bartosz Bulicz
17' Michał Felter
19' Łukasz Zmorek
40' Mirosław Lasik
Zawodnik meczu: Mirosław Lasik (Waleczny, nieustępliwy ponadto zostawił serce i zdrowie na parkiecie. Wywalczył czerwoną kartkę oraz zdobył bramkę dająca wyrównanie! )

Granie w dniu dzisiejszym zakończy pojedynek debiutantów pomiędz Leroy Merlin Wrocław a BSH Wrocław. Patrząc na tabelę to faworytem wydają się gracze Tomasza Wicińskiego, ale trzeba pamiętać, że ostatnie dwa mecze przegrali i to właśnie z niżej notowanymi rywalami, bo z Grupą ESV i K+N Bielany. Jest więc szansa przed "Tiki-Taką", która w poprzednim tygodniu w końcu się przełamała i wygrała premierowy mecz w tym sezonie, z Axiomem United. Teraz Krzysztof Koniecki i spółka będą chcieli pójść za ciosem i zapunktować w kolejnym spotkaniu. Łatwo jednak nie będzie, bowiem BSH gra przecież o awans do 1 ligi i żeby szans na takowy nie stracić, nie może zgubić punktów z przedostatnią siłą ligi. Na dodatek posiada w swoich szeregach bramkostrzelnego Konrada Łączniaka, który może znaleźć sposób na pokonanie każdego bramkarza w najniższej klasie rozgrywkowej. Czy znajdzie sposób także na tego stojącego między słupkami bramki Leroy Merlin i poprawdzi własną drużynę do triumfu? A może to "outsider" znowu zaskoczy i będziemy świadkami kolejnej niespodzianki?

1' Po raz drugi z rzędu między słupkami Leroy Merlin oglądać będziemy Krzysztofa Konieckiego.
4' Bliski otwarcia wyniku Michał Felter, ale jego uderzenie broni "kiper".
6' Z "dużego" palca na bramkę strzela Tomasz Gutowski, lecz próba ta okazuje się chybiona.
7' Zbyt lekko uderza Mirosław Lasik i bez trudu futbolówkę łapie Sebastian Gaj.
7' GOL! (1-0) - Długie podanie Mykyty Andrasova do Bartosza Bulicza, a ten strzałem głową lobuje Gaja!
9' Czas dla Leroy Merlin.
11' Po strzale Konrada Łączniaka piłkę na rzut rożny odbija Koniecki.
11' - Piotr Lorek fauluje wychodzącego na czystą pozycję Mirosława Lasika i sędzia karze go czerwonym kartonikiem.
13' Z woleja obok bramki uderza Mariusz Kończyk.
14' GOL! (2-0) - Szał radości w obozie Leroy Merlin bowiem po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Bartosz Bulicz.
16' Z 10 metrów w słupek uderza Tomasz Gutowski.
17' GOL! (3-0) - Sam na sam z goalkeeperem wychodzi Michał Felter i strzałem między nogami bramkarza umieszcza piłkę w siatce!
19' GOL! (4-0) - Wynik spotkania podwyższa Łukasz Zmorek.
20' Świetna interwencja Konieckiego po uderzeniu Tychańskiego - rzut rożny dla BSH Wrocław.
20' GOL! (4-1) - Mariusz Kończyk wykorzystuje błąd defensywy rywala i pakuje piłkę do siatki! Bliski wygarnięcia futbolówki z linii bramkowej Krzysztof Koniecki, lecz zabrakło mu nieco szczęścia!
22' Bardzo mocny, lecz minimalnie niecelny strzał na bramkę Krystiana Wojewody - jakby to wpadło mielibyśmy bramkę wieczoru!
22' - Za krytykę pracy arbitra żółty kartonik ogląda Łukasz Tychański.
24' GOL! (4-2) - Precyzyjny strzał z rzutu wolnego Krystiana Wojewody i futbolówka po odbiciu się od słupka wpada do siatki!
26' Wojewoda do Łączniaka, a ten w dogodnej sytuacji uderza niecelnie.
28' Świetne dogranie Krystiana Wojewody do Tomasza Gutowskiego i z poświęceniem broni bramkarz "LM" - niestety nabawił się również kontuzji i mamy krótką przerwę w grze.
30' Efektownym lobem na bramkę uderza Tomasz Gutowski, lecz piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
30' GOL! (4-3) - BSH "łapie" kontakt, a wszystko za sprawą bramki Andrzeja Wrony. Asystę przy tym trafieniu odnotowuje Łukasz Tychański.
32' - Czas dla Leroy Merlin.
33' Kolejna próba Gutowskiego i końcami palców piłkę na rzut rożny odbija Koniecki.
33' GOL! (4-4) - Pierwsze uderzenie odbija Krzysztof Koniecki, lecz wobec dobitki Konrada Łączniaka jest już bezradny - mamy remis!
35' GOL! (4-5) - Sam na sam z goalkeeperem wychodzi Mirosław Lasik, lecz przegrywa to starcie. Po chwili mamy kontrę "BSH" i fatalny bład goalkeepera wykorzystuje Konrad Łączniak. Ależ remontata graczy w czarnych trykotach - od 0:4 do 4:5!
37' Bardzo nieudana próba z pierwszej piłki w wykonaniu Mariusza Kończyka i mamy aut bramkowy dla Leroy Merlin.
38' - Żółta kartka dla Grzegorza Grudnia.
40' GOL! (5-5) - Zabójacza kontra Leroy Merlin i do remisu doprowadza Mirosław Lasik.

Cóż to był za mecz? Z 4:0 na 4:5 i w ostatnich sekundach "remisowego" gola zdobyli gracze Leroy Merlin! Lepszego scenariusza tej potyczki nie mogliśmy sobie wyobrazić! Tutaj było niemal wszystko to za co kochamy piłkę nożną - bramki, kartki, nagłe zwroty akcji, pościgi! Oby więcej takich emocjonujących starć w naszych rozgrywkach!