10.02 godz. 19:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
( 8 : 1 )
Skład: Wybrański, Kozłowski, Statopulos, Onisk, Prokop, Wybrański, Wybrański
Skład: Kwok, Bielawski, Ziemba, Ginardo, Soczomski, Tapka, Śmiertka, Zięba, Adamczyk
13' Jakub Onisk
14' Janusz Wybrański
34' Karol Kozłowski
36' Karol Kozłowski
4' Waldemar Śmiertka
6' Fabian Kwok
7' Sebastian Bielawski
8' Dominik Ginardo
10' Fabian Kwok
13' Jędrzej Soczomski
16' Waldemar Śmiertka
17' Dominik Ginardo
26' Patryk Tapka
29' Waldemar Śmiertka
35' Waldemar Śmiertka
38' Adrian Zięba
Zawodnik meczu: Waldemar Śmiertka (cztery bramki wiele dobrych podań do tego kilka niewykorzystanych sytuacji, zdecydowanie numer jeden tego spotkania)

Z ulgą odetchnęły w ostatnim czasie Kuehne+Nagel Bielany i Eurocash Grupa. Co prawda obie te drużyny oscylują przy granicy "czerwonej strefy", ale ostatnio końcu się przełamały, pokonując wyżej notowanych przeciwników. Ci pierwsi rozbili BSH Wrocław - 10:2, przerywając tym samym serię czterech porażek z rzędu. Drudzy grając w bardzo, a to bardzo okrojonym składzie pokonali Grupę ESV - 6:5 i przerwali zalążek złej passy - dwóch przegranych pod rząd. Jak zaprezentują się tym razem? Ciężko tutaj wskazać faworyta, a to tylko pokazuje, że powinniśmy być świadkami niezwykle zaciętego i emocjonującego widowiska. Jest o co grać, zwłaszcza w przypadku Bielan, które w razie ewentualnego triumfu przegonią team Janusza Wybrańskiego w tabeli i oddalą się od "czerwonej strefy". Tak więc czy w sobotni wieczór triufmować będzie ekipa Fabiana Kwoka, czy raczej zespół debiutanta? A może będziemy świadkami podziału punktów? Czas pokaże!

3' (1:0) Waldek Śmiertka zdobywa prowadzenie w 3 minucie!
5' kontra Eurosach ale strzał Jakuba Oniska jest zbyt słaby
6' (2:0) Śmiertka tym razem mocno strzelał, bramkarz odbija i Fabian Kwok dobija strzał
7' (3:0) mamy juz 3:0 Jakub Bielawski od dwóch słupków i ostatecznie piłka wpada do siatki
8' (4:0) bramki padają gęsto jak deszcz w listopadzie, tym razem Dominik Ginardo pokonuje Janusza Wybrańskiego
10' (5:0) drugie trafienie Fabiana Kwoka, coś czuję że będzie pogrom...
12' świetna kombinacja Kuehne+ Nagel i Fabian Kwok strzela wprost w bramkarza
13' (6:0) Jędrzej Soczomski z bliska pakuje piłkę do bramki, mamy 6:0 i końca nie widać
13' żółta kartka za faul dla Pawła Wybrańskiego, to juz piąte przewinienie Eurocash
14' (6:1) Janusz Wybrański zszedł z bramki i od razu strela gola, pierwsze trafienie dla Eurocash
16' (7:1) fantastyczny strzał z ostrego kąta Waldka Śmiertki, piłka po mocnym strzale odbija się jeszcze od słupka i wpada obok bezradnego Statopulosa
17' (8:1) znakomicie wykorzystana okazja Dominika Ginardo, dostał idealne podanie ale strzelił nie do obrony
18' zabawa pod bramka Eurocash ale zbyt wiele fantazji i obrońcy cudem wybijają piłkę
20' niewykorzystany przedłużony rzut karny dla Eurocash
21' znowu akcja pod bramką Eurocash ale nikt nie zdecydował się na strzał i akcja zakończona wybiciem piłki w pole
23' niecelny strzał Śmiertki, piłka mija słupek o pół metra
26' (9:1) Patryk Tapka podwyższa wynik spotkania, zbliżamy sie do dwucyfrówki
29' (10:1) stało się, Waldek Śmiertka zdobywa swoją trsecią a dziesiątą bramkę dla Kuehne+Nagel, zawodnicy Eurocash tracą ochotę do gry
31' dobra obrona Statopulosa, który od momentu wejścia do bramki spisuje się całkiem dobrze
33' strzał Karola Kozłowskiego wybija Maciek Adamczyk
34' kartkę za ostre wejście otrzymuje Karol Kozłowski
35' (11:1) Śmiertka strzałem ze szpica obok bezradnego Statopulosa zdobywa swoją czwartą bramke dzisiejszego wieczoru
36' bezpośrednia czerwona kartka dla Kozłowskiego
38' (12:1) Adrian Zięba podwyższa rezultat, dwie minuty do końca tego spotkania

Zdecydowana przewaga Kuehne+NAgel od początku do końca spotkania, Eurocasg Grupa nie potrafiła przeciwstawić się świetnie rozumiejącej się drużynie gospodarzy i to Kuehne+Nagel wywozi z ul. Przesmyckiego punkty za zwycięstwo.

autor: Paweł Kubów