10.02 godz. 18:30, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kądziola, Woźniak, Bożek, Miara, Markowski, Dusza, Cegła, Różewicz
Skład: Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Sobolewski, Litka, Kuziomko
6' Piotr Kądziola
23' Damian Dusza
36' Krzysztof Litka (Gol samobójczy)
7' Maciej Kuziomko
9' Maciej Kuziomko
13' Krzysztof Litka
19' Grzegorz Kiełkowski
21' Grzegorz Kiełkowski
25' Krzysztof Litka
26' Maciej Kuziomko
28' Krzysztof Stachowski
29' Grzegorz Kiełkowski
34' Krzysztof Stachowski
37' Maciej Kuziomko
Zawodnik meczu: Maciej Kuziomko (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, wielokrotnie siał postrach uderzeniami z dystansu. Mecz zakończył zdobyciem 3 bramek! Na wyróżnienie również zasługuje Grzegorz Kiełkowski strzelec również 3 goli)

Elektro-Bud w ostatnim czasie nie jest w formie! Trzy dosyć bolesne porażki z AZS-em, Żarem Tropików i Bianco Stars sprawiły, że spadł z pozycji lidera, osuwając się tym samym na czwartą lokatę. Ta co prawda daje awans do 1 ligi, ale strata do strefy medalowej wynosi już sześć punktów. W starciu z Axiomem United zespół Rafała Przybysławskiego będzie chciał się przełamać i wrócić na ścieżkę zwycięstw. Musi jednak uważać, bo "Pomarańczowe Świry" tej zimy udowodniły już, że są nieprzewidywalne. Na dodatek mają przecież tyle samo punktów co dawne money4you i w razie ewentualnego triumfu, przynajmniej do meczu BSH wskoczyłyby na czwartą pozycję. Muszą jednak zjawić się przy Przesmyckiego w najmocniejszym składzie i zagrać bardzo dobre spotkanie. Czy to im się uda i jako czwarci z rzędu zadadzą bolesny cios Elektro-Budowi? Czy raczej zostaną przez niego pokonani, a Grzegorz Kiełkowski i spółka wrócą do gry o najwyższe cele? Przekonamy się już zaraz!

2' Uderzenie z lewego skrzydła Damiana Duszy lecz piłka przelatuje daleko obok bramki.
3' Pierwsza dobra i skuteczna interwencja golkipera Macieja Różewicza, który broni strzał rywala z bliskiej odległości.
4' Artur Sobolewski strzela mocno lecz niecelnie.
5' Teraz w dobrej sytuacji znalazł się ponownie "Sobol" lecz uderzenie Artura broni golkiper Axiom United!
6' GOL! 0:1 Pierwszego gola w tym pojedynku zdobywa Piotrek Kędziora!
7' GOL! 1:1 Elektro-Bud szybko odpowiada na gola rywali, a autorem wyrównania jest Maciek "Maciejka" Kuziomko!
9' GOL! 2:1 Sędzia odgwizduje faul przed polem karnym, do piłki szybko podbiega Kuzomko i pewnym strzałem tuż obok bezradnego bramkarza pakuje piłkę do siatki!
11' Uderznie zza pola karnego Artura Sobolewskiego, do boku piłkę zbija bramkarz Maciej Różewicz.
13' GOL! 3:1 Dobre podanie "Sobola" wykorzystuje Krzysztof Litka i to Elektro-Bud  wychodzi na dwubramkowe prowadzenie.
15' Strzał Damiana Duszy zostaje zablokowane przez obrońcę, piłka wraca pod nogi Karola Cegły, który oddaje minimalnie niecelne uderzenie.
17' Kolejna dobra parada bramkarza Axion United po strzale zza pola karnego Maciej Różewicz odbija piłkę na rzut rożny.
18' Uderzenie z powietrza Grzegorza Kiełkowskiego przelatuje wysyko ponad bramką rywali.
19' Aktywny Damian Dusza strzela mocno zza pola karnego, piłkę na rzut rożny zbija golkiper Marcin Wielkopolski.
19' GOL! 4:1 Kolejną asystę w meczu notuje Artur Sobolewski, a strzelcem gola do pustaka jest Grzegorz Kiełkowski.
21' GOL! 5:1 Kolejna bramka Grzegrza Kiełkowskiego, tym razem pokonuje bramkarza na raty!
22' Futbolówka po strzale Artura Sobolewskiego zatrzymuje się na poprzeczce bramki Aiom United!
23' GOL! 5:2 Dobre podanie Karola Cegły wykorzysuje Damian Dusza!
25' GOL! 6:2 Stachowski-Kuziomko-Litka akcja zakończona strzałem tego ostatniego i mamy kolejnego gola dla Elektro-Bud!
27' GOL! 7:2 Kolejna bramka dla Elektro-Bud, tym razem gola zdobywa Maciek Kuziomko.
28' GOL! 8:2 Krzysztof Litka asystuje i jego imiennik Stachowski wpisuje się na listę strzelców.
29' GOL! 9:2 Piękna bramka Grzegorza Kiełkowskiego, który mija obrońcę zwodem i pakuje piłkę do bramki piętką!
31' Uderzenie z daleka Piotrka Kądziola minimlanie mija światło bramki Elektro-Bud.
33' Zabokowany strzał Grzegorza Kiełkowskiego przez Piotra Kądziola i piłka w posiadaniu obrony Axion United.
34' GOL! 10:2 I mamy 10 gola dla Elektro-Bud! Krzysztof Stachowski zdobywa swojego 2 gola, a asystę przy trafieniu Krzyśka zalicza Grzesiek Kiełkowski!
36' GOL! 10:3 Nieszczęśliwie piłkę do własnej bramki pakuje Krzysztof Litka.
37' Żółtym kartonikiem został ukarany Maciej Kuziomko za faul na rywalu.

Jednostronne spotkanie na korzyść graczy Elektro-Bud. Byli oni dziś wyraźnie lepsi od swoich rywali i zasłużenie zdobywają3 punkty w tym pojedynku. W następnym meczu piłkarze Elektro-Bud zagrają z BSH Wrocław, a gracz Axiom United zmierzą się z Toyota Nowakowski!

autor: Marcin Niciński