Skład: Ziemba, Mirowski, Brzeźny, Grudzień, Piasecki, Kasperek, Szymanek, Kołtun, Sandelewski
Skład: Kozłowski, Maślanka, Harmata, Onisk, Prokop, Wybrański, Wybrański, Ogrodowczyk
38' Artur Brzeźny
40' Artur Brzeźny
2' Jacek Harmata
18' Karol Kozłowski
23' Michał Ogrodowczyk
27' Paweł Wybrański
29' Jacek Harmata
32' Karol Kozłowski
37' Janusz Wybrański
Zawodnik meczu: Artur Brzeźny (Niekwestionowana gwiazda wieczoru, która urzekła wielu kibiców zgromadzonych w hali. Mimo, iż jego ekipa nie wygrała to on z pięcioma trafieniami zasługuje na ten tytuł.)

Po tym jak w sobotę Grupa ESV podejmie Freightex Wrocław, dzień później czeka ją kolejny mecz o punkty. Tym razem rywalem będzie Eurocash Grupa, czyli przeciwnik, który radzi sobie tej zimy zdecydowanie gorzej niż przewidywaliśmy. Na domiar złego na początku sezonu kontuzji doznało dwóch graczy, którzy mieli ciągnąć ten wózek o nazwie Eurocash. Mowa o Pawle Cieplińskim (najlepszy strzelec drużyny) i Adamie Łapecie. Bez nich gra ofensywna kuleje, ale również w defensywie nie wygląda to lepiej. O drugie zwycięstwo w sezonie zespół Janusza Wybrańskiego powalczy z rywalem, który ma jeden punkt więcej w dorobku. To nie jest duża różnica, a na korzyść Piotra Ulińskiego i spółki może zadziałać fakt, że ich rywale będą nieco zmęczeni po wcześniejszej, sobotniej batali. Szansa rysuje się zatem realna, ale trzeba przede wszystkim znaleźć sposób na powstrzymanie bramkostrzelnego - Pawła Ziemby i wspomagającego go Artura Brzeźnego. Czy to Eurocashowi się uda i w końcu powiększą swój dorobek punktowy? Czy raczej to ESV pójdzie za ciosem, wygra drugi mecz z rzędu i oddali się znacząco od "czerwonej strefy"? Zobaczymy.

1' Nominalny bramkarz Grupy ESV Mateusz Grudzień grać dzisiaj będzie w polu, a jego miejsce między słupkami zajmie Michał Szymanek.
2' GOL! (1-0) - Eurocash obejmuje prowadzenie, a po dograniu Janusza Wybrańskiego bramkarza pokonuje Jacek Harmata.
5' Paweł Ziemba zamyka akcję swojego zespołu i piłka trafia w słupek, a następnie chwyta ją goalkeeper rywali.
7' GOL! (1-1) - Krótkie rozegranie rzutu wolnego i po podaniu Pawła Ziemby do wyrównania doprowadza Artur Brzeźny.
9' W swoim tańcu rywala minął Paweł Ziemba, a następnie uderzył prosto w bramkarza Eurocash`u.
12' Sprzed pola karnego na strzał decyduje się Konrad Kołtun i bez trudu tą próbę chwyta Rafał Maślanka.
14' Kontra ESV kończy się dobrą interwencją Maślanki po strzale Ziemby.
16' Ponownie na bramkę uderza Paweł Ziemba i znowu górą goalkeeper Eurocash`u.
17' Bardzo mocny, a także bardzo niecelny strzał z dystansu Karola Kozłowskiego.
18' Na bocznej siatce zatrzymuje się próba Jacka Harmaty.
18' GOL! (2-1) - Eurocash ponownie na prowadzeniu, a w notesie arbitra zapisuje się Karol Kozłowski.
21' GOL! (2-2) - Krótko z prowadzenia cieszyli się gracze Eurocashu, bowiem ofiarnym wślizgiem do wyrównania doprowadza Artur Brzeźny.
23' GOL! (3-2) - Kontra "Zielono-czarnych" i po podaniu Jacka Harmaty bramkę zdobywa Michał Ogrodowczyk.
25' - Za faul na rywalu żółtą kartką ukarany zostaje Paweł Ziemba.
27' Po nogach obrońcy na rzut rożny wylatuje strzał Michała Ogrodowczyka.
27' GOL! (4-2) - Niepewną interwencje Michała Szymanka wykorzystuje Paweł Wybrański.
27' GOL! (4-3) - Po dograniu Pawła Ziemby hattricka kompletuje Artur Brzeźny.
29' GOL! (5-3) - Indywidualna akcja Jacka Harmaty, który "zakręcił" obrońcą, a następnie strzałem w długi róg nie dał żadnych szans na prawidłową interwencję "kiperowi".
30' - Czas dla Grupy ESV!
32' GOL! (6-3) - W słupek trafia Janusz Wybrański, a po chwili dublet kompletuje Karol Kozłowski!
33' GOL! (6-4) - Ten duet jest zabójczy! Paweł Ziemba do Artura Brzeźnego i gracz ESV po raz czwarty zaskakuje Rafała Maślankę.
35' - Czas dla Eurocash Grupa.
37' Dobra interwencja Michała Szymanka po uderzeniu Jacka Harmaty.
37' - Żółta kartka dla Janusza Wybrańskiego za faul na Arturze Brzeźnym. Jest to również 5 przewinienie, czyli każde kolejne skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.
38' - Za podważanie decyzji sędziego żółtą kartkę ogląda Artur Brzeźny.
38' Szóste przewinienie ekipy prowadzącej, a więc mamy rzut karny przedłużony. Do piłki podchodzi Paweł Ziemba i uderza wprost w Rafała Maślankę!
40' GOL! (6-5) - Ależ zrobi nam się końcówka, bowiem na 30 sekund przed końcem "kontakt" łapie Grupa ESV. Bramkę zdobywa nie kto inny jak Artur Brzeźny.

Duet Ziemba-Brzeźny sprawiał najwięcej kłopotów defensywie Eurocash`u, lecz to nie wystarczyło na ugranie choćby oczka! Debiutant pokazał się z bardzo dobrej strony, a w ich szeregach nie było słabego punktu i po końcowej syrenie pełna pula powędrowała na konto graczy Janusza Wybrańskiego!