28.01 godz. 15:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Gaj, Walczyński, Koprowski, Gutowski, Gębka, Kończyk, Odlewański, Tychański, Grudzień, Wiciński, Lorek, Wojewoda, Łączniak, Wrona
Skład: Ziemba, Mirowski, Brzeźny, Piasecki, Kasperek, Szymanek
7' Konrad Łączniak
8' Piotr Lorek
8' Krystian Wojewoda
26' Łukasz Tychański
35' Tomasz Gutowski
36' Konrad Łączniak
38' Krystian Wojewoda
3' Artur Brzeźny
4' Łukasz Tychański (Gol samobójczy)
14' Paweł Ziemba
14' Andrzej Piasecki
15' Artur Brzeźny
21' Paweł Ziemba
25' Andrzej Piasecki
Zawodnik meczu: Paweł Ziemba (W statystykach widnieją przy jego nazwisku dwa gole. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej w stosunku do tego co Ziemba wyprawiał dzisiaj na boisku. Jego dzisiejsze show powinno bić rekordy oglądalności. Brawo!)

Wszyscy mówimy o poczynaniach AZS-u, Bianco Stars, Żaru Tropików, a zapominamy o bardzo dobrej grze BSH Wrocław, które zajmuje piąte miejsce w stawce i ma chrapkę na wywalczenie awansu. O obliczu tej drużyny decyduje Konrad Łączniak, który jest najlepszym strzelcem i może pochwali się dziewięcioma bramkami strzelonymi. W niedzielne popołudnie zespół Tomasza Wicińskiego powalczy o kolejne trzy oczka, a jego rywalem będzie Grupa ESV. Zawodnicy Andrzeja Piaseckiego radzą sobie zdecydowanie gorzej od BSH, zajmują dopiero przedostatnie miejsce i zdobyli dotychczas zaledwie jedno oczko. Czy to się zmieni po dzisiejszym starciu? Ciężko powiedzieć, ale ESV na pewno łatwo się nie podda i będzie chciało w końcu się przełamać. Czy to im się uda? Czy bramkostrzelny Paweł Ziemba rzuci wyzwanie wcześniej wspomnianemu Łączniakowi i wraz ze swoimi kolegami sprawi niemałą niespodziankę?

2' - Mocny strzał Konrada Łączniaka, bramkarz ESV broni to na raty.
3' - (1:0) Na prowadzenie wychodzi Grupa ESV - Paweł Ziemba podaje do Artura Brzeźnego, a ten pokonuje Sebastiana Gaja!
4' - (2:0) Ziemba poszedł sam na sam, oddał strzał, a bramkarz interweniując pechowo nabił Łukasza Tychańskiego!
7' - (2:1) Tomek Gutowski wyłuskał piłkę przeciwnikowi i oddał ją Konradowi Łączniakowi. Z mocnym strzałem tego drugiego nie poradził sobie pełniący dzisiaj rolę golkipera Michał Szymanek.
8' - (2:2) No i mamy remisik! Łączniak pięknym zagraniem piętką wypuścił Wojewodę, a Krystian w sytuacji sam na sam precyzyjnym strzałem wpakował piłkę do bramki!
8' - Faul Piotra Lorka skutkuje żółtym kartonikiem.
9' - Wolny dla ESV, futbolówka po strzale Brzeźnego leci w okienko, ale marzenia o cudownym golu niweczy interweniujący Sebastian Gaj.
11' - Ziemba sam na sam, kiper wygarnia mu piłkę spod nóg, a w podzięce za to dostaje kopniaka.
12' - Kąśliwy strzał z czuba w wykonaniu Łączniaka, dobrze broni to Szymanek.
13'- Ziemba do Brzeźnego, to powinna być bramka dla ESV!
14' - (3:2) Na pełnej piź... petardzie poszedł lewą flanką Paweł Ziemba swój imponujący rajd kończąc pokonaniem Gaja!
14' - (4:2) Faul na Ziembie, rzut wolny dla ESV. Brzeźny wali piłką prosto w mur, ale bardzo dobrze w polu karnym odnalazł się Andrzej Piasecki, który dobił ten strzał i podwyższył na 4:2!
15' - (5:2) Ziemba show - Paweł swoje popisy zaczyna od rulety, później w repertuarze mamy kanał, a na końcu wjeżdża ciasteczko do Artura Brzeźnego, który zamyka tę akcję strzałem na pustaka!
16' - Czas dla ESV.
20' - Łączniak z czuba, prosto w baner.
21' - (6:2) Paweł Ziemba kontynuuje swoje show! Tym razem dla odmiany mamy rajd prawą flanką, machnięcie ładnym zwodem obrońcy i pewny strzał w długi róg! Asystę przy golu zalicza Artur Brzeźny!
23' - Mocny strzał Tomka Gutowskiego, piłka prawie ociera się o słupek.
24' - Ziemba znów w akcji, tym razem zatrzymuje go bramkarz.
25' - (7:2) Brzeźny - Ziemba - Piasecki - strzał na pustaka i mamy już 7:2 mili Państwo!
26' - (7:3) Odpowiedź BSH - Łukasz Tychański odpracowuje swojaka i teraz trafia do właściwej siatki, posyłając futbolówkę z kaziora pod samą ladę!
27' - Czas dla ESV. "Panowie, jest czas, możecie sobie kawę zrobić, pogadać" - komunikuje zawodnikom arbiter.
30' - Niecelne uderzenie Tomasza Gutowskiego.
32' - Ładnie pomieszał w polu karnym Tychański, dobrze jednak ustawiony był Michał Szymanek.
34' - Brzeźny indywidualnie, zbyt celny ten strzał nie był.
35' - Uderzenie Tychańskiego, na raty broni Szymanek.
35' - Tychański trafia w słupek!
35' - Tomasz Gutowski za wycięcie Artura Brzeźnego ogląda żółty kartonik.
36' - (7:4) Gol dla BSH - Szymańskiego pokonuje Konrad Łączniak, wykorzystując podanie od Tomasza Gutowskiego.
37' - Łączniak trafia w boczną siatkę.
38' - (7:5) BSH minimalizuje straty - na listę strzelców wpisuje się Krystian Wojewoda strzałem pod poprzeczkę pokonując Szymanka.

ESV utarło dzisiaj nosa wyżej notowanemu BSH Wrocław, które ma chrapkę na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Zwycięstwa tego nie byłoby, gdyby nie fenomenalne zawody w wykonaniu Pawła Ziemby, który przy współudziale Brzeźnego i Piaseckiego wypunktował rywala. Następnym rywalem Grupy ESV będzie Freightex, BSV stanie w szranki z K+N Bielany.