20.01 godz. 16:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
10 : 0
( 3 : 0 )
Skład: Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Obremski, Sobolewski, Litka, Kuziomko
Skład: Markiel, Kląskała, Kostecki, Leśniewski, Szczecina, Gołębiowski, Masiarek, Siwek, Vlasik
8' Bartłomiej Szczecina
8' Oleg Vlasik
12' Marcin Gołębiowski
27' Oleg Vlasik
28' Oleg Vlasik
30' Józef Kostecki
36' Marcin Gołębiowski
37' Bartłomiej Szczecina
38' Oleg Vlasik
40' Sebastian Leśniewski (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Oleg Vlasik (Kapitalny występ w debiucie w halowych rozgrywkach ligi Wrocbal. Cztery trafienia w hicie robią wrażenie, lecz większe słowa uznania wzbudza styl ich zdobycia. )

Mamy hit w najwyższej klasie rozgrywkowej i również szlagier w drugiej lidze. Na przeciw siebie staną najlepsze drużyny do tej pory, czyli lider - KU AZS UWr i wicelider - Elektro-Bud. Jedni i drudzy mają w dorobku komplet dziewięciu punktów, strzelają najwięcej goli i najmniej tracą. Obie opierają się na sile zgranego kolektywu i obie mają w swoich szeregach zawodników potrafiących robić różnicę, takich jak m.in Grzegorz Kiełkowski, Sebastian Leśniewski, Artur Sobolewski czy Marcin Gołębowski. Wracając jednak do samego spotkania i jego wagi to będzie one niezwykle ważne w kontekście walki o awans i o mistrzostwo drugiej ligi. Kto po końcowym gwizdku sędziego Kamila Struskiego będzie cieszył się z odniesienia wygranej? A może będziemy świadkami remisu? Przekonamy się już niebawem!

1' Rozpoczynamy hit drugiej ligi, starcie lidera z wiceliderem! Kto po końcowym gwizdku będzie nadal na tronie?!
1' Piękna niepisana zasada fair-play, która coraz częściej występuje na parkietach ligi Wrocbal! Mecz rozpoczynają gracze Elektro-Budu, lecz oddaje piłkę swojemu rywalowi - słowa uznania dla teamu Rafała Przybysławskiego!
3' Kontra AZUs - Sebastian Leśniewski dogrywa do Marcina Gołębiowskiego, ten uderza na bramkę i kapitalnie interweniuje Marcin Wielkopolski.
5' Po raz kolejny kapitalnie interweniuje Wielkopolski, tym razem po strzle Bartłomieja Szczeciny.
6' Markiel na skrzydło do Gołębiowskiego, a ten przegrywa pojedynek z goalkeeperem Elektro-Budu!
8' Jak narazie Elektro-Bud głęboko cofnięty, grę prowadzi AZS, a najwięcej roboty ma Marcin Wielkopolski.
8' GOL! (1-0) - Z autu do Bartłomieja Szczeciny dogrywa Oleg Vlasik i mamy otwarcie wyniku!
8' GOL! (2-0) - Zabójcze dwa ciosy debiutanta i za sprawą Olega Vlasika AZS podwyższa prowadzenie!
10' Sprzed pola karnego na strzał decyduje się Grzegorz Kiełkowski i futbolówkę na aut odbija Paweł Kląskała.
12' GOL! (3-0) - Mocny strzał Marcina Gołębiowskiego i piłka po rękach Wielkopolskiego wpada do siatki.
13' Na słupku zatrzymuje się strzał Macieja Kuziomko i Elektro-Bud nadal pozostaje bez zdobyczy bramkowej.
15' Świetna indywidualna akcja Sebastiana Leśniewskiego, który jednym zwodem "nawinął" dwóch rywali, lecz nie ma bramki, gdyż dobrze interweniuje Wielkopolski.
17' Grzegorz Kiełkowski odbiera piłkę Bartłomiejowi Szczecinie, decyduje się na uderzenie na bramkę, lecz próba ta do najlepszych nie należy...
18' Kolejna dobra akcja AZSu, lecz tym razem do szczęścia zabrakło bardzo niewiele... Futbolówka po strzale Józefa Kosteckiego ociera się o słupek, a następnie wraca do gry.
21' Kolejny przejaw pięknej niepisanej zasady fair-play, która coraz częściej występuje na parkietach ligi Wrocbal! Drugą odsłonę rozpoczyna AZS, lecz oddaje piłkę dawnemu money4you - oklaski dla debiutantów!
23' Krzysztof Litka w indywidualnej akcji i zamiast dograć do niepilnowanego kolegi oddaje strzał na bramkę, który broni Paweł Kląskała.
25' Elektro-Bud szuka trafienie honorowego, lecz jego uderzenie zza pola karnego przelatuje wysoko nad bramką.
27' GOL! (4-0) - Prowadzenie AZSu podwyższa Oleg Vlasik, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!
28' GOL! (5-0) - Po minięciu rywala, "z czuba" bramkę zdobywa Oleg Vlasik.
29' W odpowiedzi w boczną siatkę uderza Michał Przybysławski.
30' GOL! (6-0) - Pogromu ciąg dalszy - Maciej Siwek wykłada piłkę Józefowi Kosteckiemu, a ten bez trudu umieszcza ją w siatce!
32' Czas dla Elektro-Budu.
34' Obrońcy urywa się Grzegorz Kiełkowski oddaje strzał na bramkę i "na raty" interweniuje Pląskała.
35' Markiel do Gołębiowskiego, a ten przegrywa starcie z Wielkopolskim.
36' Dwie pewne interwencje Marcina Wielkopolskiego po próbach Remigiusza Markiela.
36' GOL! (7-0) - Indywidualna akcja Marcina Gołębiowskiego, który "nawinął" rywala, a następnie strzałem w długi róg pokonał Wielkopolskiego.
37' GOL! (8-0) - Dublet w tym spotkaniu kompletuje Bartłomiej Szczecina!
38' GOL! (9-0) - Po raz czwarty sposób na Marcina Wielkopolskiego odnajduje Oleg Vlasik i tym samym jest niemal pewniakiem do tytułu MVP!
40' Mamy szósty faul graczy Elektro-Budu, a to oznacza przedłużony rzut karny. Remigiusz Markiel kontra Marcin Wielkopolski i górą goalkeeper teamu Rafała Przybysławskiego.
40' GOL! (10-0) - Siódmy faul i kolejny rzut karny przedłużony! Do piłki podchodzi Sebastian Leśniewski i precyzyjnym strzałem po ziemi pokonuje Wielkopolskiego.

Hit okazał się jednostronny widowiskiem, z którego zwycięsko wyszła ekipa AZSu. Rozmiar tej potyczki jest efektem fantastycznej postawy debiutanta, który przewyższa wszystkich drugoligowców przynajmniej o klasę. Tak grający "Uniwerek" powinien totalnie zdominować najniższą klasę rozgrywkową, a do tego pokusić się o wszystkie nagrody indywidualne. W następnym spotkaniu lider zmierzy się z Toyota Nowakowski, natomiast rozbity Elektro-Bud o zmazanie plamy po tęgim laniu powalczy z Żarem Tropików.