Skład: Ziemba, Mirowski, Grudzień, Piasecki, Ciąder, Jurkowski, Malec, Szymanek, Ślipiec
Skład: Malanowski, Woźniak, Miara, Łabędzki, Dusza, Różewicz
26' Tomasz Mirowski
31' Piotr Jurkowski
33' Paweł Ziemba
34' Piotr Jurkowski
14' Wojciech Woźniak
16' Damian Dusza
30' Damian Dusza
35' Wojciech Woźniak
37' Dominik Malanowski
38' Szymon Łabędzki
38' Wojciech Woźniak
40' Damian Dusza
Zawodnik meczu: Wojciech Woźniak (Trzy ładne bramki i zarazem ważne bramki, które pozwoliły odnieść ważną wygraną, wcześniej odwracając losy spotkania z Grupą ESV. Wyróżnić należy Damiana Duszę i Pawła Ziembę. )

Axiom United i Grupa ESV na starcie sezonu radzą sobie dosyć słabo, ale ten drugi zespół troszkę gorzej. Pierwsi zdobyli do tej pory trzy punkty, drudzy o dwa mniej. Cele wyżej wymienionych są na pewno zdecydowanie bardziej górnolotne i chodzi o górną szóstę tabeli. Żeby w takowej się znaleźć trzeba zacząć punktować regularnie! Pytanie nasuwa się następujące - komu ta sztuka się powiedzie i kto w sobotnie popołudnie zgarnie komplet punktów? Który ze świetnych snajperów poprowadzi swój zespół do upragnionej victorii? Czy będzie to Paweł Ziemba z ESV czy Łukasz Bożek z Axiomu?

3' Damian Dusza oddaje mocny strzał zza pola karnego po którym Mateusz Grudzień instynktownie nogami zbija piłkę na słupek!
7' Kolejne uderzenie Duszy z dystansu i kolejna świetna interwencja Grudnia, który paruje futbolówkę poza światło bramki.
8' Kontra Grupy ESV. Paweł Ziemba popędził prawą stroną i świetnie zagrywa pod bramkę do Piotra Jurkowskiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza uderza minimalnie obok słupka.
9' Ziemba z prawej strony oddaje strzał, który ku wielkiej uciesze Macieja Różewicza ląduje na słupku!
10' Trzeci raz Dusza z dystansu i trzecia dobra interwencja Grudnia!
11' (0:1) - Tomasz Mirowski do Pawła Ziemby, ale jego strzał świetnie broni Maciej Różewicz. Po chwili piłka znowu wraca pod nogi Ziemby, który płaskim uderzeniem przy słupku wyprowadza Grupę ESV na prowadzenie!
12' Dusza mija rywala i strzela - Grudzień nogą odbija piłkę na słupek!
13' (0:2) - Piotr Jurkowski wykorzystuje błąd rywali, którzy wprost zagrali mu piłkę pod nogi. Zawodnik z numerem "11" nie myli się i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
14' (1:2) - Indywidualna akcja Wojciecha Woźniaka, który ładnym dryblingiem mija trzech rywali i strzałem z "kaziora" przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Grudniowi!
15' Dusza huknął z dystansu i kolejna kapitalna interwencja Grudnia!
16' (2:2) - Dusza pięknym strzałem z rzutu wolnego, od poprzeczki nie daje żadnych szans bramkarzowi Grupy ESV. Mamy remis!
17' Ziemba ze środka schodzi do boku i strzela po ziemi, obok słupka!
19' Jurkowski z prawej strony - Różewicz świetnie interweniuje nogami!
24' Spore zamieszanie pod bramką Axiomu. Dobrze inerweniuje golkiper czarnych, który wygarnął piłkę rywalowi w ostatniej chwili.
25' Czas dla Axiomu
26' (2:3) Bramkarz Axiomu wybja piłkę pod nogi Mirowskiego, a ten uderzeniem z pierwszej piłki trafia do siatki.
28' Doskonała okazja ESV. Jurkowski położył bramkarza, ale wślizgiem z pustej bramki wybił Miara.
30' Za faul żółtą kartką ukarany Jurkowski.
31' Dusza z dystansu w słupek, po chwili kontra i Dusza otrzymuje żółtą kartkę za faul.
33' Ziemba w szybkiej kontrze staje oko w oko z bramkarzem i płaskim strzałem podnosi wynik.
34' (2:4) - Ziemba podaje do Jurkowskiego na pustaka i kolejna bramka.
34' (2:5) - Tym razem Ziemba nie podaje, a sam strzela i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
34' Bramkarz ESV sparował strzał Duszy na słupek!
35' (3:5) - Woźniak z bliska uderza przy słupku nie dając szans bramkarzowi.
36' Woźniak dostaje piłkę w polu karnym spokojnie się obraca, ale czyjny bramkarz wybija jego strzał.
37' (4:5) - Malanowski zrobił rajd lewą stroną. Na spokoju pokonuje bramkarza płaskim strzałem.
38' (5:5) - Łabędzki doprowadza do wyrównania.
38' (6:5) - Znów Łabędzki. Tym razem strzela w bramkarza a jego uderzenie dobija Woźiak. Co za zwrot akcji. Axiom na prowadzeniu!
40' (7:5) - Tuż przed końcową syreną Axiom pieczętuje swoją wygraną, a gola zdobywa Dusza!

Pięć minut przed końcem Axiom przegrywał już trzema golami i nie wyglądał na drużynę, która miałby tutaj zapunktować! Zespół dowodzony przez Wojciecha Woźniaka się jednak nie zrażał i grał do końca! To zostało mu wynagrodzone! Pięć bramek w pięć minut i triumf 7:5, który pozwala wskoczyć na szóste miejsce w stawce. Grupie ESV znowu punkty uciekły koło nosa i ciągle czeka na premierową victorię tej zimy! Następne pary meczowe obu tych ekip to: Grupa ESV - BSH Wrocław oraz Kuehne+Nagel Bielany - Axiom United.