06.01 godz. 16:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
( 4 : 2 )
Skład: Kwok, Bielawski, Ziemba, Ginardo, Soczomski, Wiewióra, Trelka, Kustra, Zięba
Skład: Ledwoń, Markiel, Piechurski, Leśniewski, Szczecina, Pawełek, Siwek
9' Fabian Kwok
14' Jędrzej Soczomski
11' Robert Ziemba (Gol samobójczy)
15' Bartłomiej Szczecina
16' Jakub Pawełek
20' Bartłomiej Szczecina
24' Remigiusz Markiel
25' Sebastian Leśniewski
32' Maciej Siwek
38' Jakub Pawełek
39' Remigiusz Markiel
Zawodnik meczu: Bartłomiej Szczecina (Autor najpiękniejszego gola w tym spotkaniu. A na dobrą sprawę autor dubletu. A oprócz tego autor wielu udanych podań i kilku groźnych strzałów.)

Kuehne+Nagel Bielany w nową edycję ligi halowej weszło "suchą stopą". Na starcie w "derbach" pokonało Toyota Nowakowski i w dobrych humorach przystępują do kolejnego spotkania. Rywalem Bielan będzie KU AZS UWr, czyli studenci z Sekcji Piłki Nożnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Obiekt przy Przesmyckiego powinien być im dobrze znany, ale w naszej lidze jeszcze nie mieli okazji występować. Trudno cokolwiek o nich powiedzieć, a wiele odpowiedzi poznamy przy ich pierwszym starciu. W pojedynku tym nie zobaczymy Waldemara Śmiertki, który w pierwszym meczu Bielan ustrzelił hat-tricka.

4' - Uderzenie Patryka Ledwonia, do szczęścia zabrakło jakiś 3 metrów.
5' - Kolejne uderzenie AZSu, kolejne niecelne. Tym razem w akcji Sebastian Leśniewski.
6' - Maciek Siwek kontra Tomek Wiewióra, górą kiper Bielan.
8' - Groźny strzał Pawełka, świetnie interweniuje jednak Wiewióra.
9' - (0:1) Atakował AZS, a gola zdobywa ekipa Bielan! Łukasz Piechurski kapituluje po uderzeniu Fabiana Kwoka!
10' - Genialna interwencja Wiewióry po strzale Sebastiana Leśniewskiego.
11' - AZS dalej w natarciu - piłka trafia w słupek, chwilę później kolejną świetną interwencją popisuje się Wiewióra.
11' - (1:1) Bielany się tak rozstrzelały, że jest im bez różnicy w którą stronę ładują. Pechowym strzelcem gola samobójczego zostaje Robert Ziemba.
13' - Czas dla zespołu Kuehne+Nagel Bielany.
14' - (1:2) Bielany po chwili oddechu od razu biorą się do roboty i Łukasz Piechurski musi z tego wszystkiego wyciągać futbolówkę z siatki. Na listę strzelców wpisuje się Jędrzej Soczomski!
15' - (2:2) Odpowiedź AZSu - dobrze spisującego się dziś Wiewiórę pokonuje Bartłomiej Szczecina!
16' - (3:2) Nieporozumienie bramkarza Bielan z obrońcami bezlitośnie wykorzystuje Kuba Pawełek, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki!
18' - Dobrze zapowiadającą się akcję AZSu przerywa wychodzący z bramki Wiewióra.
20' - (4:2) Cudowne trafienie Bartka Szczeciny! Futbolówka ląduje w samiuteńkim okienku! To już druga bramka tego zawodnika w tym spotkaniu.
24' - (5:2) Kolejna śliczna brameczka - Wiewiórę pokonuje, strzałem z kaziora z ośmiu metrów, Remigiusz Markiel!
25' - (6:2) Prowadzenie AZSu podwyższa Sebastian Leśniewski!
29' - Bielany przed utratą bramki samobójczej ratuje Wiewióra.
31' - Uderzenie Sebastiana Bielawskiego (jak tam głowa? tabletka pomogła?) zatrzymuje Piechurski.
32' - (7:2) AZS robi wjazd do bramki Wiewióry. Pawełek podaje do Siwka, a ten dokłada nogę i mamy już pozamiatane.
37' - Wiewióra vs Szczecina, górą kiper Bielan.
38' - (8:2) Wiewióra kapituluje po płaskim strzale Kuby Pawełka!
39' - (9:2) Dublet ustrzela także Remigiusz Markiel!

Ekipa KU AZS UWr zalicza bardzo udane wejście w sezon halowy 2018. Ekipa Bartłomieja Szczeciny nie pozostawiła dzisiaj złudzeń Bielanom co do tego kto jest tego dnia lepiej dysponowany i w pełni zasłużenie zainkasowała trzy oczka. O kolejne punkty Akademicy powalczą z Grupą ESV. K+N czeka starcie z Żarem Tropików.