03.03 godz. 16:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Kulesza, Kalisz, Siwik, Siwik, Siwik, Olszewski, Deryło, Deryło
Skład: Ziemba, Mwasha, Szymkow, Kocjan, Perszke, Szczepanski, Bernacki, Tomczyk, Miszta
6' Amadeusz Siwik
24' Adrian Deryło
27' Grzegorz Deryło
33' Amadeusz Siwik
36' Rafał Kulesza (Rzut karny)
10' Dominik Bernacki
16' Michał Perszke
37' Tomasz Szymkow (Rzut karny przedłużony)
40' Damian Ziemba
Zawodnik meczu: Tomasz Szymkow (Tomek był dzisiaj aktywny i dużo pracował na boisku. W meczu przeciwko Klueh odnotował asystę, a także zdobył bardzo ważną bramkę wyrównującą z rzutu karnego przedłużonego w końcówce spotkania.)

Znamy już na pewno dwóch spadkowiczów z 1 ligi. Pierwszym jest 3M, a drugim od niedawna, ekipa Golden Care Football. Ta tej zimy tylko raz cieszyła się z odniesienia wygranej i będzie chciała godnie zakończyć sezon zimowy, w końcówce powiększając swój niewielki dorobek punktowy. Rywalem "Goldenów" będzie mające jeszcze realne szanse na utrzymanie - Klueh, które musi wygrać trzy ostatnie mecze i liczyć na to, że trzech punktów do końca sezonu nie zdobędzie ani Castorama Korona, ani tym bardziej ktoś z dwójki Złoty Lew i Politechnika OldBoys. Żeby dawny Hectas zwyciężył nie może zlekceważyć zdegradowanego już przeciwnika, a przede wszystkim musi znaleźć sposób na pokonywanie Damiana Ziemby i zatrzymanie bramkostrzelnego Michała Perszke. Czy to im się uda? Czy raczej lepszy okaże się Golden Care i zamieni się ze swoim rywalem miejscami w ligowym zestawieniu? Jak zakończy się pojedynek snajperski pomiędzy wcześniej wspomnianym Perszke, a Amadeuszem Siwikiem?

3' - Uderzenie z główki Maćka Kocjana, piłkę łapie stojący między słupkami Marek Olszewski.
3' - W odpowiedzi mamy płaski strzał Amadeusza Siwika. Ziemba wysilać się nie musi, piłka poszła obok słupka.
4' - Znów w akcji Kocjan, mocne uderzenie z dystansu nie zaskakuje jednak Olszewskiego.
6' (0:1) Klueh na prowadzeniu! Amadeusz Siwik wykorzystuje podanie od Grzegorza Deryło i pokonuje Ziembę!
10' - Wojciech Tomczyk posyła futbolówkę obok słupka.
10' (1:1) Dominik uderza z 10 metrów, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki!
16' (2:1) Tomasz Szymków podaje piłkę do Michała Perksze, ten obraca się z rywalem i pakuje piłkę w krótki róg!
17' - Perszke prosto w Cukra.
17' Czas dla Klueh.
18' - Olszewski z wolnego, prawie w baner.
20' - Amadeo Siwik z dystansu, Ziemba przenosi piłkę nad poprzeczką.
22' - Kalisz z pola karnego, prosto w Ziembę.
23' - Szczepański z wolnego, prosto w mur.
24' Za faul na przeciwniku żółty kartonik ogląda Adrian Deryło.
27' Zapatrzył się na ojca młody Deryło. Grzesiek za przewinienie dostaje żółtą kartę.
29' - Perszke obok słupka.
31' - Amadeusz Siwik chciał walnąć piłką w zegar (a na zegarze dzisiaj dyskoteka), a tymczasem posłał ją na kosz i futbolówka tam utknęła.
31' Czas dla Klueh.
32' - Zmiana między słupkami Klueh - Marka Olszewskiego zmienia Armand Siwik.
33' (2:2) Marcin Kalisz zagrywa z rożnego na Amadeusza Siwika, a ten zamyka to świetnym wolejem!
35' - Dwa strzały Kalisza, pierwszy zatrzymuje Ziemba, a drugi ręka Tomka Szczepańskiego. Arbiter Struski nie ma wątpliwości - mamy karnego!
36' (2:3) Karnego na gola pewym strzałem zamienia Rafał Kulesza!
37' - Kalisz do Siwika, Amadeo posyła piłkę obok bramki.
37' (3:3) Szóste przewinienie Klueh, mamy przedłużony rzut karny dla Golden Care. Tomasz Szymków mocnym strzałem pokonuje Siwika!
39' - Faul Amadeusza Siwika na przeciwniku i kolejny karny przedłużony dla Golden Care. Tomasz Szymków tym razem ma mniej szczęścia i piłka idzie tylko obok słupka.
40' (4:3) Piłkę łapie Damian Ziemba, a następnie mocnym strzałem spod własnej bramki zaskakuje swojego vis-a-vis - Armanda Siwika! Nikt chyba nie spodziewał się takiego zakończenia tego pojedynku!

Na cztery minuty przed końcem meczu bliższe wywiezienia punktów z Przesmyckiego było Klueh, jednak ekipa Golden Care odrwóciła losy tego spotkania w samej końcówce i to ostatecznie na konto teamu Tomka Zahorskiego powędrowały trzy oczka. Klueh żegna się z pierwszą ligą, a na odchodne zagra jeszcze z walczącą o medale Akademią Wojsk Lądowych. Golden Care już jutro zmierzy się z drużyną Na Szańcach 7A.