Skład: Kulesza, Kalisz, Siwik, Siwik, Olszewski
35' Amadeusz Siwik
36' Amadeusz Siwik
37' Marcin Kalisz
40' Amadeusz Siwik
Zawodnik meczu: Amadeusz Siwik (Amadeusz po kilku bezbarwnych meczach w końcu się przełamał i poprowadził Klueh do niezwykle cennej wygranej. Zawodnik ten strzelił cztery gole i zanotował asystę. Wyróżnienie dla Łukasza Herbusia! )

Większość spotkań w pierwszej lidze będzie miała miejsce w niedziele, a granie w tym dniu zainauguruje mecz istotny w kontekście walki o ligowy byt pomiędzy trzecim od końca Klueh, a ostatnim 3M. Różnica punktowa pomiędzy jednymi i drugimi wynosi zaledwie jedno oczko i kto tutaj zwycięży, ten przedłuży swoje nadzieje na utrzymanie. Kto zaś przegra, ten praktycznie może pożegnać się z zapleczem Superligi. Patrząc na formę jednych i drugich to jest ona odzwierciedleniem miejsca w tabeli. Obie drużyny ostatnim razem wygrały cztery kolejki temu i czy teraz któraś z nich się przełamie? Pewne jest jednak to, że nikt tutaj nie będzie odstawiał nogi, a każda ze stron będzie walczyła do ostatniej kropli potu! Który z liderów swoich drużyn poprowadzi swoich kolegów do niezwykle cennego triumfu? Czy będzie to Amadeusz Siwik z Klueh, czy raczej Łukasz Herbuś z 3M? A może będziemy świadkami nikomu nic nie dającemu podziału punktów? EDIT: Obie drużyny zagrają dzisiaj bez zmian, a między słupkami bramki Klueh zobaczymy Marka Olszewskiego.

1' Michał Bembenek staje przed szansą na otwarcie wyniku, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Markiem Olszewskim.
2' Amadeusz Siwik strzela zza pola karnego i pewnie futbolówkę do "koszyczka" chwyta Wojciech Symonowicz.
3' Jacek Nosewicz z lewej strony uderza na bramkę, ale znów czujny między słupkami jest golkiper Klueh, który na raty łapie futbolówkę.
4' Rafał Kulesza mija obrońcę, strzela mocno, ale także nie jest w stanie zaskoczyć dobrze ustawionego bramkarza 3M.
5' Am.Siwik w tempo zagrywa do M.Kalisza, który staje oko w oko z Symonowiczem i musi uznać jego wyższość.
6' Łukasz Herbuś z prawej strony strzela - Marek Olszewski pewnie wyłapuje piłkę.
8' Kalisz kontra Symonowicz i kolejna bardzo dobra interwencja kipera "zielonych".
10' Rzut rożny dla Klueh. Do narożnika podchodzi Kulesza i zagrywa na przedpole do wbiegającego w tempo Olszewskiego, który oddaje strzał z pierwszej piłki, z woleja - obok słupka.
11' Nosewicz sprzed pola karnego - Olszewski udanie interweniuje nogami.
13' (1:0) - Am.Siwik huknął z lewej strony i futbolówka wpada do siatki między bliższym słupkiem a golkiperem 3M. Mamy otwarcie wyniku!
14' - Czas dla Klueh!
16' Tomasz Bałaga dostaje piłkę w pole karne, ładnym zwodem oszukuje obrońcę "czarnych", ma przed sobą tylko bramkarza, ale ten znowu okazuje się zaporą nie do przejścia i notuje kolejną wyśmienitą interwencję nogami.
18' - Żółta kartka dla Herbusia za faul na Am.Siwiku!
22' Am.Siwik zabiera się z piłką, mija po drodze dwóch rywali i kończy solową akcję strzałem po ziemi, obok słupka.
23' (1:1) - Zabójcza kontra 3M. Herbuś wystawia piłkę jak na tacy Dzwonkowi, który z najbliższej odległości nie daje żadnych szans Olszewskiemu. Mamy wyrównanie!
28' Bembenek wychodzi w sytuacji sam na sam z Olszewskim i finalizuje akcje uderzeniem z ostrego kąta, po której instynktownie nogami interweniuje bramkarz Klueh.
28' - Czas dla Klueh!
29' (2:1) - Kulesza zagrywa na przedpole do Kalisza, który ma przed sobą obrońcę i bramkarza i mimo tego, pakuje piłkę do siatki idealnie przy słupku obok zaskoczonych graczy 3M.
29' - Zmiana między słupkami w Klueh. Arnold Siwik zmienia Marka Olszewskiego.
30' Am. Siwik potężnie strzela z powietrza i poprzeczka ratuje Symonowicza od utraty gola!
30' (2:2) - Niewykorzystana sytuacja przez Klueh natychmiastowo się mści i 3M doprowadza do wyrównania. Szybki atak ekipy Jacka Nosewicza i Herbuś zaskakującym strzałem z bardzo ostrego kąta, obok wychodzącego z bramki Arnolda Siwika pakuje futbolówkę do siatki.
31' Dzwonek do Nosewicza, który z najbliższej odległości trafia wprost w Ar.Siwika.
32' (2:3) - Kontratak 3M. Herbuś zabiera się z piłką, biegnie prawą stroną i wypatruje lepiej ustawionego w polu karnym Nosewicza, który z zimną krwią, płaskim strzałem pokonuje golkipera Klueh.
33' Mocny strzał Kalisza zza pola karnego i na raty udanie interweniuje Symonowicz!
33' W zamieszaniu pod polem karnym Klueh najlepiej odnajduje się Herbuś, ale nie znajduje sposobu na pokonanie Ar.Siwika.
35' (3:3) - Am. Siwik strzałem z prawej strony stara się zaskoczyć Symonowicza i to mu się udaje, bowiem golkiper 3M po prostu się nie popisał i przepuszcza futbolówkę tuż przy słupku!
36' (4:3) - Klueh idzie za ciosem! Olszewski do Am.Siwika i zawodnik z numerem "7" pakuje piłkę do siatki, z najbliższej odległości.
37' (5:3) - Am.Siwik na lewą stronę do Kalisza, a ten potężnym strzałem niemalże w samo okienko pokonuje Symonowicza, który nawet nie drgnął.
38' (5:4) - 3M nie daje za wygraną i zdobywa gola kontaktowego Dzwonek, dla którego jest to drugie trafienie w tym spotkaniu.
39' Instynktowna interwencja Ar.Siwika po strzale z powietrza w wykonaniu Bałagi.
40' (6:4) - To już mamy po meczu! Kontra 2 na 1. Olszewski zagrywa do Am.Siwika, który spokojnie pakuje piłkę do pustej bramki.

Bardzo emocjonujące spotkanie na dole tabeli pierwszej ligi, w którym do ostatniego gwizdka sędziego ważyły się losy tego kto zwycięży. Ostatecznie o dwie bramki lepsze okazało się Klueh i to one zanotowało bardzo cenną wygraną, przedłużając tym samym swoje szanse na utrzymanie. Po kilkumiesięcznej przerwie z zapleczem Superligi żegna się beniaminek - 3M i jedyne o co pozostaje mu walczyć to o to, żeby nie zakończyć zmagań na ostatnim miejscu w stawce. Następnym razem dawny Hectas zagra kolejny bardzo ważny mecz, z Golden Care Football, natomiast podopieczni Jacka Nosewicza podejmą z Na Szańcach 7a.