04.02 godz. 11:35, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 7
( 0 : 1 )
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Szozda, Krysiński, Przechrzta, Zasłonka, Zaborowski, Tomaska, Gołdyn
Skład: Kulesza, Kalisz, Siwik, Siwik, Kolanowski, Izydorczyk, Deryło, Deryło
4' Dariusz Polańczyk
27' Adrian Zasłonka
28' Adrian Zasłonka
35' Dariusz Polańczyk
36' Marcin Gołdyn
37' Andrzej Szozda
40' Piotr Krysiński
25' Rafał Kulesza
33' Grzegorz Deryło
34' Amadeusz Siwik
38' Marcin Kolanowski
Zawodnik meczu: Dariusz Polańczyk (Darek odznaczał się sporą aktywnością, zarówno w ataku, jak i obronie. Co najważniejsze strzelił dwa istotne gole. Wyróżnienie koniecznie dla Marka Przechrzty oraz Łukasza Kopysia. )

Jeżeli Klueh nie zapunktowałby z Tomtexem, to teoretycznie łatwiej o punkty będzie mu dzień później z sąsiadem z ligowej tabeli - Złotym Lwem. Dla ekipy Pawła Pawłowskiego również będzie to drugi mecz w ten weekend, bowiem dzień wcześniej "skrzyżują rękawice" z Na Szańcach 7a. Żadna z tych drużyn nie będzie zatem w 100% wypoczęta, a więc szanse powinny być wyrównane. Z racji tego, że jedni i drudzy walczą o ligowy byt, to nie powinno tutaj zabraknać nie tylko boiskowej walki, ale przede wszystkim ogromu piłkarskich emocji. Rok temu w bezpośrednim pojedynku, jeszcze pod starymi nazwami, RTV Euro AGD pokonało Hectas - 5:0, a bohaterem swojej drużyny został Łukasz Kopyś. Czy teraz historia znowu się powtórzy? Czy jednak dojdzie do wielkiego rewanżu?

4' (0:1) - Adrian Zasłonka oddaje strzał zza pola karnego, po którym piłkę do boku odbija Adrian Deryło. Po chwili ta spada pod nogi Dariusza Polańczyka, który płaskim uderzeniem pakuje futbolówkę do sieci.
5' Marcin Kolanowski staje oko w oko z Markiem Przechrztą, ale przegrywa ten pojedynek!
6' Amadeusz Siwik wyprzedza Piotra Krysińskiego i oddaje mocny strzał, który instynktownie broni golkiper Złotego Lwa.
8' Dwukrotnie przed szansą na gola staje Marcin Kalisz, ale jego uderzenia zatrzymują się na dobrze dysponowanym w dniu dzisiejszym Przechrzcie!
9' Andrzej Szozda dostaje piłkę przed polem karnym i nieatakowany strzela ze "szpica" - minimalnie obok słupka.
10' Kolanowski huknął z dystansu i na raty futbolówkę wyłapuje
10' Adrian "Szwagier" Deryło jest zły na swoich kolegów - "czwarta setka zmarnowana"...a to już prawie pół litra, więc trzeba przyznać golkiperowi Klueh racje.
13' Sekwencja strzałów graczy Klueh. Dwa uderzenia Amadeusza Siwika, jeden strzał Rafała Kuleszy i za każdym razem górą w tych pojedynkach jest Marek Przechrzta.
14' Kąśliwe uderzenie Kuleszy sprzed pola karnego i na raty po nim interweniuje bramkarz.
15' Michałowi Izydorczykowi bramkarz Złotego Lwa wygrania piłkę spod nóg.
15' Wybiło już pół litra - "piąta setka Panowie" - krzyczy z własnej bramki A.Deryło.
16' Kulesza mija wychodzącego z bramki Przechrztę i wyrzucony zbytnio do boku oddaje strzał z dość ostrego kąta po którym futbolówkę z pustej bramki wybija Szozda.
17' "Szwagier to jest Szwagier" mówi pod nosem zachwycony postawą bramkarza Klueh sędzia czasowy. Płasko strzelał Kopyś i świetnie nogą interweniuje A.Deryło!
19' Jeżeli jesteśmy w tematyce litrowej to pół litra będą musieli postawić po meczu Przechrzcie jego koledzy, bowiem broni dzisiaj bardzo dobrze i dzięki niemu Złoty Lew zachowuje czyste konto i prowadzi jedną bramką.
20' Kopyś z prawej strony i kolejny raz udanie nogami interweniuje A.Deryło.
23' Kulesza z lewej strony zagrywa przed pole karne do Kalisza, a ten z pierwszej piłku uderza zbyt lekko, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Przechrztę.
25' Krysiński z woleja i kapitalna interwencja A.Deryło, któremu podobnie do Przechrzty nie możem jeszcze nic zarzucić.
25' (1:1) - Szybka akcja Klueh. Kalisz wystawia piłkę jak tacy Kuleszy, a ten pakuje piłkę do pustej bramki. Mamy zatem wyrównanie!
27' Kolejna dwójkowa akcja pomiędzy Kaliszem, a Kuleszą i strzał tego drugiego świetnie broni bramkarz.
27' Mocne uderzenie Amadeusza Siwika zza pola karnego i w kapitalny sposób futbolówkę nad poprzeczką przenosi Przechrzta!
27' (1:2) - Kontra Złotego Lwa. Kopyś do Zasłonki, ten z najbliższej odległości daje prowadzenie swojej drużynie.
28' (1:3) - Bliźniacza akcja Kopysia z Zasłonką. Podanie tego pierwszego, strzał tego drugiego
31' Krysiński wygrywa pojedynek siłowy z jednym z rywali i oddaje strzał, po którym A.Deryło odbija piłkę nogami przed siebie.
31' - Czas dla Klueh!
32' Szybko rozegrany rzut wolny pośredni! Krysiński do Zaborowskiego, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z golkiperem "czarnych".
33' (2:3) - Zaskakujący, a co za tym idzie również ładny strzał Grzegorza Deryło piętką i Klueh łapie kontakt.
34' To powinien być gol! Z najbliższej odległości Kalisz trafia w słupek i Klueh ciągle przegrywa jedną bramką.
34' - Czas dla Złotego Lwa!
34' - Amadeusz Siwik otrzymuje żółtą kartkę za przerwanie korzystnej sytuacji.
35' (2:4) - Złoty Lew przetrwał trudny dla siebie czas i wyprowadza zabójczy cios. Drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa Polańczyk, a jego zespół prowadzi dwoma golami.
36' (2:5) - Kopyś z lewej strony zagrywa pod bramkę do Gołdyna, a ten płaskim strzałem nie daje żadnych szans A.Deryło.
37' Kolanowski z rzutu wolnego, obok muru - Przechrzta odbija piłkę do boku!
37' Przechrzta broni i...strzela. Widząc wysuniętego na połowie boiska A.Deryło, stara się go przelobować, ale golkiper Klueh popisuje się dobrą szybkością i zagarnia futbolówkę tuż przed linią bramkową.
37' - Szozda ostro fauluje Siwika i zostaje ukarany żółtą kartką.
38' - Faul Kolanowskiego i kolejna żółta kartka.
38' Polańczyk wzdłuż pola karnego zagrywa do Zaborowskiego, a ten mając przed sobą pustą bramkę trafia w słupek!
39' Mocne uderzenie Siwka z dystansu i kolejny raz udanie interweniuje Przechrzta.
40' (2:6) - Klueh zagrało "vabank" i zostało skarcone! Na bramce nie ma już A.Deryło i Krysiński pakuje piłkę do "pustaka".
40' (2:7) - Posypała się gra u "czarnych" i efektem siódmy gol. Kolejny raz pusta bramka i drugie trafienie Krysińskiego.

Przez ponad pół godziny Klueh toczyło niezwykle wyrównany bój ze Złotym Lwem, ba - nawet miało przewagę. Niestety dla nich w świetnej formie był bramkarz rywali - Marek Przechrzta, który wywiązywał się ze swoich obowiązków znakomicie. Udane interwencje golkipera pozwoliły doświadczonej ekipie Pawła Pawłowskiego w końcówce wyprowadzać zabójcze ciosy. Efekt - wysoka wygrana, druga w ten weekend pozwala dawnemu RTV Euro AGD wydostać się ze strefy spadkowej i utrzymanie w pierwszej lidze jest już na wyciągnięcie ręki. Co do Marka Olszewskiego i jego kolegów to są w dołku formy. Niby nie grają źle, stwarzają sobie sytuacje, ale z ich wykończeniem mają ogromne problemy. Żeby się w 1 lidze utrzymać dawny Hectas musi wygrać trzy ostatnie mecze i liczyć na wpadki Golden Care Football, Politechniki i Castoramy. Następnym razem Złoty Lew podejmie Real Compensacion, zaś Klueh "skrzyżuje rękawice" z 3M.