21.01 godz. 10:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 5
( 1 : 1 )
Skład: Okoniewski, Ziemba, Mwasha, Zahorski, Szymkow, Kaczmarski, Kocjan, Perszke, Szczepanski, Śmieszniak, Bernacki, Tomczyk, Pietrańczyk, Tyczyński
Skład: Drabicki, Bałaga, Dzwonek, Symonowicz, Symonowicz, Apicionek
6' Tomasz Szczepanski
30' Wojciech Tomczyk
32' Tomasz Szymkow
35' Michał Perszke
40' Arkadiusz Kaczmarski
11' Jacek Dzwonek
33' Jacek Dzwonek
38' Tomasz Bałaga
Zawodnik meczu: Michał Perszke (Ekipa Golden Care zagrała bardzo równy mecz i na dobrą sprawę wszystkim zawodnikom należy się wyróżnienie. Tytuł MVP trafia od autora gola i asysty - Michała Perszke.)

Po ubiegłotygodniowej wygranej ze Złotym Lwem, beniaminek - 3M jest w zdecydowanie lepszych nastrojach i w kolejnym meczu na pewno zrobi wszystko, aby wygrać. Jego rywalem będzie inny z debiutantów - Golden Care Football, który po trzech porażkach z rzędu, ciągle czeka na premierowe punkty w sezonie i zamyka tabelę pierwszej ligi. Niby "Goldeni" nie grają źle, niby mają swoje sytuacje, ale nie idzie to w parze z korzystnymi wynikami. Kiedyś jednak zła passa musi dobiec końca i wielu liczy na to, że stanie się tak z 3M-em. Ekipa Tomasza Zahorskiego musi jednak wyciągnąć wnioski z poprzednich gier, bo inaczej czeka ją zażarta walka o pozostanie w pierwszej lidze. Tutaj nikt nie będzie łatwo się poddawał, a każda ze stron zrobi wszystko, aby zapunktować! Komu ta sztuka się powiedzie? Kto poprowadzi swoich kolegów do wygranej? Czy będzie to Michał Perszke z Golden Care, a może Tomasz Bałaga z 3M-u? A może ujrzymy zupełnie inny scenariusz z innymi głównymi aktorami widowiska?

1' - Uderzenie Perszke, piłka ląduje pod wrocbalowym banerem.
3' - Wolny pośredni dla Golden Care, Perszke podaje do Zahorskiego, a ten chybia o 55 centymetrów.
4' - Adam Mwasha odpalił konkretną petardę, ale nas posterunku jest Wojciech Symonowicz.
6' - (0:1) Świetne prostopadłe podanie z własnej połowy do czyhającego pod bramką Wojtka Tomczyka. Z jego strzałem daje sobie radę Wojtek Symonowicz, z dobitką Tomka Szczepańskiego nie daje sobie jednak już rady!
9' - Groźny strzał Bałagi zza pola karnego, skutecznie interweniuje Ziemba.
10' -  Znów Bałaga w akcji, tym razem metr nad bramką.
11' - (1:1) Płaski strzał Dzwonka z 10 metrów, piłkę chciał dotknąć jeszcze Tomek Bałaga, ostatecznie gola dającego wyrównanie wpisujemy jednak na konto Jacka!
13' - Perszke ponawijał obrońców drużyny przeciwnej, z jego uderzeniem poradził sobie jednak Symonowicz. Dobijać próbował jeszcze Tomek Szymkow, zabrakło jednak przy tym wszystkim nogi.
18' - Bałaga z prawej strony, Ziemba nie daje się zaskoczyć.
19' - Piłka po uderzeniu Perszke ociera się jeszcze o nogę Dzwonka i ląduje na słupku!
19' - Próba Macieja Kocjana, Symonowicz nie musiał się specjalnie spinać.
21' - Standardowa zmiana między słupkami bramki Golden Care. Ziembę zmienia Okoniewski, który zapomniał dzisiaj swojej wypasionej koszulki Supermana.
26' - Przed szansą Bałaga, nie zanosi się jednak na zmianę wyniku.
29' - Maciej Kocjan z kaziora, futbolówka poszybowała pół metra nad poprzeczką.
30' - (1:2) Golden Care po raz drugi w tym meczu wychodzi na prowadzenie! Symonowicza pokonuje Wojtek Tomczyk, wykorzystując podanie od Łukasza Tyczyńskiego!
31' - Czas dla ekipy 3M.
32' - (1:3) Golden Care idzie za ciosem i podwyższa prowadzenie! Michał Perszke zagrywa do stojącego nieopodal Tomasza Szymkowa, a ten uderzeniem z pola karnego nie daje żadnych szans Wojtkowi Symonowiczowi!
33' - (2:3) Strzał Bałagi, piłka odbija się od bramkarza, a całość zamyka Dzwonek!
35' - (2:4) Golden Care ucieka rywalowi na dwa gole, autorem bramki numer cztery jest Michał Perszke!
37' - Karol Symonowicz z wolnego z 12 metrów, piłka mija słupek o jakieś pół metra.
38' - Faul Bałagi, Andrzej Malec pokazuje za to żółtą kartkę graczowi 3M.
39'- Autorem pudła meczu zostaje Tomasz Szczepański, który z metra nie trafia na pustą bramkę! Powinno być już 5:2 dla Golden Care!
40' - (2:5) Arkadiusz Kaczmarski ustala wynik tego pojedynku na 2:5!

Bardzo solidne zawody w wykonaniu ekipy Golden Care zostają wynagrodzone zdobyciem premierowych trzech oczek. Po czterech rozegranych spotkaniach team Tomasza Zahorskiego w dalszym ciągu przebywa jednak w strefie spadkowej, jednak wyprzedził w tabeli 3M, który w wyniku tej porażki spadł na ostatnią lokatę. W następnej kolejce Golden Care zmierzy się z Castoramą Korona, Nosewicza i spółkę czeka pojedynek z tym samym rywalem, jednak dzień później - w następną niedzielę.